Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Pan Antoni niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 21:36
~~J23 napisał(a): To się wszelkiej masci lewusy i inne sługusy narodu ukraińskiego zaplują ze złości.Naleśnik znowu wkroczy na mównicę i grobowym głosem oznajmi że poseł Braun dokonał straszliwego czynu(ty naleśnik nie chwal sie dziadkiem z KOP bo mu byłoby wstyd za takiego wnuka). Tam powinny byc TYLKO polskie flagi.



Twoja matka w już domu ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 21:42
~~Pan Antoni napisał(a): Twoja matka w już domu ???


Ja nie mam matki. Mnie zgodnie z wytycznymi Komisji Europejskiej urodził tato ale później zmienił płeć....! Masz coś przeciwko homofobie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~idzie nowe niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 23:35
– "Pan minister Sikorski chce odwołać z ambasady w Portugalii panią Pilecką, która jest młodszą krewniaczką rotmistrza Pileckiego, ale bardzo chce wysłać tam pana Sznepfa, którego tata razem z Sowietami uczestniczył w Obławie Augustowskiej. To jest właśnie strefa dekomunizacji pana Sikorskiego. Ja bym to nazwał rekomunizacją. Następuje rekomunizacja MSZ. Wracają ludzie i ważne stanowiska zajmują ludzie, którzy kończyli uczelnię w Moskwie" – zauważył prezydent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Jabłoń niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 0:05
~~idzie nowe napisał(a): – "Pan minister Sikorski chce odwołać z ambasady w Portugalii panią Pilecką, która jest młodszą krewniaczką rotmistrza Pileckiego, ale bardzo chce wysłać tam pana Sznepfa, którego tata razem z Sowietami uczestniczył w Obławie Augustowskiej. To jest właśnie strefa dekomunizacji pana Sikorskiego. Ja bym to nazwał rekomunizacją. Następuje rekomunizacja MSZ. Wracają ludzie i ważne stanowiska zajmują ludzie, którzy kończyli uczelnię w Moskwie" – zauważył prezydent.



Wyborcy KO są zachwyceni, szczególnie podwyżkami cen żywności, paliwa, prądu gazu, wody i ciepła. Tacy wyborcy to prawdziwy skarb, wystarczy im obiecać i nie trzeba już realizować obietnic, bo oni i tak będą wdzięczni. Normalni ludzie są wściekli, że nie ma paliwa po 5, 19 zł za litr, kwoty wolnej od podatku 60.000 zł, że rachunki za gaz i prąd nie są o połowę mniejsze, a w sklepach nie jest taniej, a czekają Polaków tylko podwyżki cen i uważają, że z wiarygodnością KO jest kiepsko.Ale wyborcy KO to co innego są zachwyceni szczególnie ci, co mają domy na kredyt ogrzewane gazem. Nie przeszkadza im, że nie ma kredytu na zakup mieszkania 0% lub dopłaty do wynajmu mieszkania 600 zł mimo,że Tusk to wszystko wielokrotnie obiecywał.Teraz tylko czekać jak ograniczą wypłatę 800+.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Jabłoń niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 0:05
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pan Antoni napisał(a): Twoja matka w już domu ???


Ja nie mam matki. Mnie zgodnie z wytycznymi Komisji Europejskiej urodził tato ale później zmienił płeć....! Masz coś przeciwko homofobie ?


Nie, to twoja sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ off niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 19:01
Wszystkie sondaże wskazują na zwycięstwo pis,
ktokolwiek wygra dla Polaków oznacza bidusię(zielony ład) ,naiwny to naród co dał się sprzedać obcym za srebrniki, dlatego nie szkoda mi np.rolników którzy zaprzedali się za doplaty a za chwilę będą bankrutami, ***** kołchoz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~iasiu niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 19:22
~~ off napisał(a): Wszystkie sondaże wskazują na zwycięstwo pis,
ktokolwiek wygra dla Polaków oznacza bidusię(zielony ład) ,naiwny to naród co dał się sprzedać obcym za srebrniki, dlatego nie szkoda mi np.rolników którzy zaprzedali się za doplaty a za chwilę będą bankrutami, ***** kołchoz


Połowę z nich posadzimy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
5 czerwca 2024r. o 21:35
~~iasiu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ off napisał(a): Wszystkie sondaże wskazują na zwycięstwo pis,
ktokolwiek wygra dla Polaków oznacza bidusię(zielony ład) ,naiwny to naród co dał się sprzedać obcym za srebrniki, dlatego nie szkoda mi np.rolników którzy zaprzedali się za doplaty a za chwilę będą bankrutami, ***** kołchoz


Połowę z nich posadzimy

"Posadzimy"? Kto posadzi?
I kiedy pierwsze skazania? Tak orientacyjnie? 5 lat? 10?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.