Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Pytanie 2 niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 9:24
~~Różowoczerwona Niezapominajka napisał(a): jak tam piSSdzielce?
wygraliście ? ;D


Głosowałeś na kało bo cię przekupili podwyżkami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Niezapominajka niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 9:26
a ty głosowałeś na oszustów i złodziei z przyzwyczajenia i z przekonania? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 9:30
~~Różowoczerwona Niezapominajka napisał(a): a ty głosowałeś na oszustów i złodziei z przyzwyczajenia i z przekonania? ;D


Do siebie piszesz?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Niezapominajka niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 9:38
najciekawsze ,zastanawiające i jednocześnie tragiczne jest to że morale żołnierzy na wschodniej granicy jest zerowe...

no bo jakie ma być skoro wystarczy nóż ,konar czy zwykła proca by żołnierz ginął , odnosił obrażenia a nie może na ataki odpowiedzieć odpowiednio do sytuacji...

pięknie rozwiązała problem Korea...ustawiono na granicy punkty ogniowe z czujnikami ruchu i nie ma zmiłuj się ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gwóźdź niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 9:38
Najlepsza propaganda sukcesu na konkurencyjnym portaliku
,,Znacząca wygrana ko"buaaaahaha,miSZCZowie zakłamania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Niezapominajka niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 9:40
~~Pytanie napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowoczerwona Niezapominajka napisał(a): a ty głosowałeś na oszustów i złodziei z przyzwyczajenia i z przekonania? ;D


Do siebie piszesz?:)

wiem, wiem...zostałeś z palcem w dudzie i teraz fantazjujesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie 3 niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 9:53
~~Różowoczerwona Niezapominajka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pytanie napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Różowoczerwona Niezapominajka napisał(a): a ty głosowałeś na oszustów i złodziei z przyzwyczajenia i z przekonania? ;D


Do siebie piszesz?:)
wiem, wiem...zostałeś z palcem w dudzie i teraz fantazjujesz...;D


Wiem wiem im ci bardziej śrubkę przykręcą to będziesz tu bardziej wychwalał swoich uczciwych i prawdomównych:)???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Niezapominajka niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 9:57
a jak tam twoja ''śrubka''?
myślę że na długo zadomowi się w twojej dudzie...;D

teraz jedyne co możesz to lamentować nad przerżniętymi wyborami...po cichu bo ci głupio ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza