Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~felicjan niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 22:06
~~Tusk załatwi napisał(a): Nowe przepisy od 1 lipca 2024: Zgodnie z przepisami unijnymi, które wchodzą w życie 1 lipca 2024 roku, wszystkie butelki PET oraz kartoniki z napojami będą musiały mieć nakrętki fabrycznie przytwierdzone do opakowania......
Czy w tej uni to euroosły mają choć trochę rozumu? Działają przeciwko ludziom zgromadzonym w unii. W tym kształcie Unia musi zniknąć......


Gdybyś nie śmiecił to nie potrzebne byłyby takie przepisy czy to unijne czy kogokolwiek. Zdrowie jest najważniejsze a nie interesy jakiejkolwiek grupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kw niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 22:10
~~Błękitnoszary Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tusk załatwi napisał(a): Nowe przepisy od 1 lipca 2024: Zgodnie z przepisami unijnymi, które wchodzą w życie 1 lipca 2024 roku, wszystkie butelki PET oraz kartoniki z napojami będą musiały mieć nakrętki fabrycznie przytwierdzone do opakowania......
Czy w tej uni to euroosły mają choć trochę rozumu? Działają przeciwko ludziom zgromadzonym w unii. W tym kształcie Unia musi zniknąć......

Widzę ,że jesteś taki tępy jak ten pisowski matoł z solidarnej polski , który publicznie szarpał się z nakrętką a wystarczy ją tylko przesunąć w bok i można pić z butelki .

Przesunięty to ty masz mózg,za grosz rozumu,jak te pseudo elity z brukseli, osoba starsza ma problem z zakręceniem takich butelk, lecz co to obchodzi POstępaka, ważne że się utrudnia życie innym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdk niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 22:18
~~Kw napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnoszary Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tusk załatwi napisał(a): Nowe przepisy od 1 lipca 2024: Zgodnie z przepisami unijnymi, które wchodzą w życie 1 lipca 2024 roku, wszystkie butelki PET oraz kartoniki z napojami będą musiały mieć nakrętki fabrycznie przytwierdzone do opakowania......
Czy w tej uni to euroosły mają choć trochę rozumu? Działają przeciwko ludziom zgromadzonym w unii. W tym kształcie Unia musi zniknąć......

Widzę ,że jesteś taki tępy jak ten pisowski matoł z solidarnej polski , który publicznie szarpał się z nakrętką a wystarczy ją tylko przesunąć w bok i można pić z butelki .
Przesunięty to ty masz mózg,za grosz rozumu,jak te pseudo elity z brukseli, osoba starsza ma problem z zakręceniem takich butelk, lecz co to obchodzi POstępaka, ważne że się utrudnia życie innym

Za to ty masz cwelu wyprany przez PISdzielców mózg ,Ja jestem starszy i nie mam najmniejszego problemu z zakręceniem i odkręceniem takiej butelki ,Widać ,że się napatrzyłeś jak ten durny Kaleta szarpał się z tą butelką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 22:48
~~8 gwiazdk napisał(a): Za to ty masz cwelu wyprany przez PISdzielców mózg ,Ja jestem starszy i nie mam najmniejszego problemu z zakręceniem i odkręceniem takiej butelki ,Widać ,że się napatrzyłeś jak ten durny Kaleta szarpał się z tą butelką .


Woda nawadnia czy nie ? Zanim odpowiesz zastanów się czy nie złamiesz unijnych dyrektyw ! :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielała Krzewuszka niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 23:44
w eurokołchozie to thebil pogania thebilem.
czy oni wprowadzili chociaż jedną mądrą ustawę służącą ludziom?
Nie wiem komu ma służyć cały ten eurokołchoz.
Chyba tylko putlerowi i islamskim ekstremistom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 5:57
"Dla przypomnienia i dla tych którzy, nie WIEDZĄ co zrobiło PO za czasów swoich rządów...Otóż spłaciło długi, które pozostały za czasów PRLu zaciągnięte przez Edwarda Gierka..Za czasów rządów PO
– wybudowano Gazoport
– przebudowano 8 najważniejszych lotnisk w Polsce (w Gdańsku, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Krakowie oraz Warszawie)
– wybudowano, zmodernizowano i zrewitalizowano blisko 1200 km linii kolejowych.
– wybudowano i wyremontowano 252 km linii tramwajowych i trolejbusowych w 9 polskich metropoliach
– wybudowano 2 575 km sieci gazociągów – najdłuższy z nich, relacji Szczecin – Gdańsk, ma 265 km długości
– zbudowano i rozbudowano 15 centrów logistycznych oraz terminali kontenerowych
– wybudowano i wyremontowano 15 tys. km sieci kanalizacyjnej, do której podłączonych zostało ponad 1,3 mln osób
– wybudowano i przebudowano 275 oczyszczalni ścieków
– wybudowano ponad 360 km elektroenergetycznych sieci przesyłowych
– zmodernizowano 570 obiektów użyteczności publicznej (np. szkół, szpitali)
– wybudowano i przebudowano 630 km sieci ciepłowniczej
– wyposażono ponad 180 szpitali i przychodni w nowoczesny sprzęt medyczny
– wyremontowano i doposażono ponad 280 szpitalnych oddziałów ratunkowych
– kupiono 335 ambulansów ratowniczych
– kupiono 23 śmigłowce EC 135 P2+ dla LPR
– wybudowano 77 obiektów instytucji kultury (np. Centrum Nauki Kopernik, które okazało się turystyczny hitem Warszawy)
– 1140km autostrad
– 13000 km dróg lokalnych
– 200 obwodnic
– 4500 przedszkoli
– 2600 orlików
– 1800 żłobków
i co najważniejsze spokój w kraju. A te wszystkie nagonki i przypisane Tuskowi przez Pislandie to ich sprawka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 6:07
~~8 gwiazdk napisał(a): Ja jestem starszy i nie mam najmniejszego problemu z zakręceniem i odkręceniem takiej butelki ,Widać ,że się napatrzyłeś jak ten durny Kaleta szarpał się z tą butelką .


Hehehe......uwierzył że zbawi świat pijąc z zakrętką w oku przez co przegapił miliony ton śmieci wwożonych z Niemiec do Polski.... Niedługo zaczyna się zasypywanie odpadami kamieniołomu w Rakowicach.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 6:16
Wiszą mi potrzeby PiSiego wyborcy, któremu nie przeszkadza próba zmiany ustroju Polski, łamanie Konstytucji i jumanie naszych pieniędzy. Podobnie jak wisi mi to, czy Kaczyński zeżre Suwerenną Polskę, czy ta się ocali. Prawi lubią żyć łomotani batem - ich sprawa.
Cieszę się, że znika czarna zaraza - Jędraszewski, cieszę się z kolejnych mniejszych i większych podjętych śledztw, cieszę się, że doły partyjne mafii zaczynają olewać swojego "zbawcę" Kaczyńskiego. Idą nad przepaść. No i hell yeah! Niezmiennie idę za D. Tuskiem. Wie, co robi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza