Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co nas czeka w niedzielę?
~~Ciemnoczekoladowy Oczar niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 9:37
~~Hebanowy Berberys napisał(a): Nie dam ani grosza.

Nie dawaj, tylko bądź honorowy i jak nie dajesz, żebyś ani ty ani nikt z twojej rodziny przypadkiem nie korzystał ze sprzętu WOŚP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Groszek niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 9:50
~~Malinowa Jukka napisał(a): A Ja 31 razy dawałem i 32 raz dam wielką radością .

Wiesz ile Owsiak i jego rodzina zarabiają jeżeli nie to sprawdź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Groszek niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 9:51
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hebanowy Berberys napisał(a): Nie dam ani grosza.

a ja juz dalem i dam jeszcze wiecej!
a Ty co? na tace chetniej rzucasz?

Kto bogatemu zabroni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PEŁO- DROŻYZNA niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 9:58
Świniobicie czyli zabijaczka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 10:02
~~Gołębi Zaślaz napisał(a): Juz w tvPO mówią ze na wośp w gdansku mord Adamowicza był polityczny... Ale dalej nie wiadomo ile miał mieszkań i kont bankowych..

Średnia polityków PO to 10 mieszkań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Berberys niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 10:14
Wolontariusze na zimnie i deszczu za darmo a Owsiak bierze z tego ogromną kasę.Co prawda legalnie bo ma zagwarantowane procentowo alle czy jest to etyczne???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Papryka niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 10:20
~~Hebanowy Berberys napisał(a): Wolontariusze na zimnie i deszczu za darmo a Owsiak bierze z tego ogromną kasę.Co prawda legalnie bo ma zagwarantowane procentowo alle czy jest to etyczne???

Nie lituj się nad Wolontariuszami, nawet jeżeli nie są pełnoletnie to mają rodziców, skoro im to pasuje to nikomu nic do tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Zaślaz niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 10:23
Ale nie jest etyczne . Prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.