Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co nas czeka w niedzielę?
~~Ruda Papryka niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 23:23
~~Rudobrunatnyrudawa Malwa napisał(a): W niedzielę czeka nas największa na świecie, wspaniała akcja charytatywna !

Tylko organizatorzy nie biorą w niej udziału charytatywnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~OralSiewicz niezalogowany
25 stycznia 2024r. o 4:06
~~Fioletowy Cis napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowa Golteria napisał(a): "Ja, Jurek Owsiak, od sześciu lat pracuję w firmie Złoty Melon, która jest jednoosobową spółką, należącą tylko i wyłącznie do Fundacji WOŚP i która ma na celu pozyskiwanie pieniędzy dla Fundacji poprzez prowadzenie wszelkich działań gospodarczych z nią związanych. Jestem prezesem zarządu tej spółki i moje wynagrodzenie 'na rękę' wynosi ok. 10 tys. złotych. Jego wielkość nie zmieniła się w ostatnich latach znacząco, bo ostatnia moja podwyżka miała miejsce w październiku 2017 roku i wynosiła 1000 zł" - napisał w 2019 roku w swoich mediach społecznościowych

Owsiak zdecydował się kilka lat temu na ujawnienie także zarobków żony Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak. Zajmuje ona w Fundacji stanowisko dyrektora ds. medycznych. W 2017 roku kobieta miała zarabiać 13 743 tys. zł netto.
W 2017 niektórzy emeryci tyle na cały rok mieli.



Podziękuj swoim - PiS-owi . A podobno dobrobyt był za ich czasów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
25 stycznia 2024r. o 10:54
chodzą słuchy że na licytację WOŚP niejaki Ążej wystawił podpisany przez siebie akt łaski w formie aktu in blanco...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
25 stycznia 2024r. o 11:52
Róbta co chceta ,ja wpłacę na telewizję Republika a nie na tego leniwego byka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zasada1 niezalogowany
25 stycznia 2024r. o 12:22
~~Ja napisał(a): Róbta co chceta ,ja wpłacę na telewizję Republika a nie na tego leniwego byka


Wpłacaj na Trwam, jak zdechniesz , dusza twoja do nieba pójdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Macierzanka niezalogowany
25 stycznia 2024r. o 17:21
~~OralSiewicz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowy Cis napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowa Golteria napisał(a): "Ja, Jurek Owsiak, od sześciu lat pracuję w firmie Złoty Melon, która jest jednoosobową spółką, należącą tylko i wyłącznie do Fundacji WOŚP i która ma na celu pozyskiwanie pieniędzy dla Fundacji poprzez prowadzenie wszelkich działań gospodarczych z nią związanych. Jestem prezesem zarządu tej spółki i moje wynagrodzenie 'na rękę' wynosi ok. 10 tys. złotych. Jego wielkość nie zmieniła się w ostatnich latach znacząco, bo ostatnia moja podwyżka miała miejsce w październiku 2017 roku i wynosiła 1000 zł" - napisał w 2019 roku w swoich mediach społecznościowych

Owsiak zdecydował się kilka lat temu na ujawnienie także zarobków żony Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak. Zajmuje ona w Fundacji stanowisko dyrektora ds. medycznych. W 2017 roku kobieta miała zarabiać 13 743 tys. zł netto.
W 2017 niektórzy emeryci tyle na cały rok mieli.



Podziękuj swoim - PiS-owi . A podobno dobrobyt był za ich czasów Masz rację, ale programy socjalne się skończą po wyborach czerwcowych, gospodarkę schłodzą to wzrośnie bezrobocie, wzrośnie cena energii o 70% i wtedy będą zadowoleni wyznawcy KO, bo będzie dobrobyt według KO, ale jest takie powiedzenie zamawiasz i masz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Macierzanka niezalogowany
25 stycznia 2024r. o 17:22
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): chodzą słuchy że na licytację WOŚP niejaki Ążej wystawił podpisany przez siebie akt łaski w formie aktu in blanco...

Ha, ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Macierzanka niezalogowany
25 stycznia 2024r. o 17:25
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): chodzą słuchy że na licytację WOŚP niejaki Ążej wystawił podpisany przez siebie akt łaski w formie aktu in blanco...

~~zasada1 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): Róbta co chceta ,ja wpłacę na telewizję Republika a nie na tego leniwego byka


Wpłacaj na Trwam, jak zdechniesz , dusza twoja do nieba pójdzie.

Po co te złośliwości nie wiadomo kto pierwszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego