Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman Jaworski kandydatem na wójta gminy Bolesławiec
~~WilliamEsoca niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 23:39
adult Sites
???? 2 ????!???????? - ???? - ????????AV?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Laurowiśnia niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 23:43
~~Ktosia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Forsycja napisał(a): A... to teraz jest problem z zarządzaniem, już nie, że nie jeżdżą? Śmieszne to... Przed chwilą zarzucano Gminie, że nie ma komunikacji, a teraz, że źle jeździ...Szkoda słów. Cieszcie się, że w ogóle coś jeździć, bo chętnych kierowców też jak na lekarstwo, a nie widać, żeby młodzi garnęli się do tego zawodu.
Ja powracam do pytań: co zrobił pan Andrzej Janiec dla mieszkańców swojej wsi i drugie, które z wymienionych przez siebie kierunków studiów ukończył? Chcę mieć pewność, że to co pisze o sobie to prawda, bo jeżeli teraz nie mówi prawdy, to jaka jest gwarancja, że zrealizuje swoje obietnice wyborcze?


Przyłączam się do powyższej wypowiedzi i nadmienię tylko, że inne powiaty zazdroszczą nam takiego rozwiązania transportu. Z resztą powiat lwówecki także korzysta z usług naszego PKS-u. A przypomnę tylko, że PKS do roku 2019 praktycznie był w planach do likwidacji. Dopiero współpraca prawie wszystkich gmin z terenu powiatu i samego powiatu poprzez wnioskowanie o utworzeniu transportu publicznego z pozyskaniem środków z tzw. funduszu autobusowego pozwoliła na takie rozwiązanie. Czego nie rozumiecie.
I też jestem ciekawa, co zrobił pan Andrzej Janiec dla mieszkańców swojej wsi i drugie, które z wymienionych przez siebie kierunków studiów ukończył? Chcę mieć pewność, że to co pisze o sobie to prawda, bo jeżeli teraz nie mówi prawdy, to jaka jest gwarancja, że zrealizuje swoje obietnice wyborcze?



Jeżeli transport publiczny w gminie Bolesławiec jest tak świetnie zorganizowany to dlaczego nie korzysta z niego wicewójt Jaworski i jego urzędnicy z gminy Bolesławiec, ale wszyscy wraz ze swoimi dziećmi przyjeżdżają do urzędu samochodami, a nawet w tym celu zrobili sobie parking przy urzędzie.Jakby korzystali z autobusów PKS , to skończyłoby się samozadowolenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Laurowiśnia niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 23:46
~~Oberżynowa Mahonia napisał(a): Jaki kandydat tacy wyborcy. Nonstop to samo, że nie mam MZK a jest PKS, że nie ma inwestorów a są. Jak się Janiec dogada z Romanem, skoro ten jasno deklaruje, że nie zna typa i raczej negocjacji nie będzie. Już sam fakt, że piszę poradnik dla radnych nie będąc nigdy radnym. Zaraz napiszę poradnik zdrowia i mechaniki pojazdowej, bo ktoś mu kiedyś receptę przepisał i auto naprawił. I argument że Jaworkinsie zasiedział, jakby Janiec się utrzymał choć na jednym stołku... wolicie sprawdzonego mechanika czy takiego co co chile otwiera aiazamyka warsztat? Z dwojga ja już wolę Jaworskiego. Chociaż wie o co w tym wszystkim chodzi



Jeżeli ktoś 25 lat pracuje w jednym urzędzie, ma bardzo ograniczone doświadczenie zawodowe, zresztą on sam nie ma porównania, czy coś robi dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Laurowiśnia niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 23:51
~~Nikola napisał(a): Panie Jaworski
Jakie podjął Pan kroki przez ostatni rok, jako organ prowadzący, by zażegnać narastający konflikt pomiędzy pracownikami oraz rodzicami, a dyrektorem szkoły w Ocicach? Wygląda na to, że nie podjął Pan absolutnie żadnych działań, ponieważ ze szkoły odeszło w czerwcu br. wielu wartościowych i oddanych placówce pracowników. Doskonale Pan wie, że sprawa ciągnie się od niemal roku.
Jakie rozwiązania zamierza Pan wdrożyć w tej sprawie dla dobra szkoły w Ocicach?
Czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby oddanie tej sprawy Panu Jańcowi, który doprowadziłby ją do końca?



Jeżeli nic się nie zmieni to sprawy będą załatwiane tak jak ta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 0:08
~~Srebrzystoszara Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Oberżynowa Mahonia napisał(a): Jaki kandydat tacy wyborcy. Nonstop to samo, że nie mam MZK a jest PKS, że nie ma inwestorów a są. Jak się Janiec dogada z Romanem, skoro ten jasno deklaruje, że nie zna typa i raczej negocjacji nie będzie. Już sam fakt, że piszę poradnik dla radnych nie będąc nigdy radnym. Zaraz napiszę poradnik zdrowia i mechaniki pojazdowej, bo ktoś mu kiedyś receptę przepisał i auto naprawił. I argument że Jaworkinsie zasiedział, jakby Janiec się utrzymał choć na jednym stołku... wolicie sprawdzonego mechanika czy takiego co co chile otwiera aiazamyka warsztat? Z dwojga ja już wolę Jaworskiego. Chociaż wie o co w tym wszystkim chodzi



Jeżeli ktoś 25 lat pracuje w jednym urzędzie, ma bardzo ograniczone doświadczenie zawodowe, zresztą on sam nie ma porównania, czy coś robi dobrze.


Właśnie że pan Jaworski ma bardzo dobre doświadczenie zawodowe i ma porównanie do innych samorządów, w których nie ma tak rozwiniętej infrastruktury gminnej. Wystarczy tylko, tak jak ja z nim o tym porozmawiać. A przy tym chce jeszcze więcej i lepiej dla gminy, w odróżnieniu od pana Jańca, który bzdur się nasłuchał od wątpliwej jakości i pochodzenia doradców o dość nieudaczniczym pochodzeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowaty Lotunowiec niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 0:12
~~Srebrzystoszara Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nikola napisał(a): Panie Jaworski
Jakie podjął Pan kroki przez ostatni rok, jako organ prowadzący, by zażegnać narastający konflikt pomiędzy pracownikami oraz rodzicami, a dyrektorem szkoły w Ocicach? Wygląda na to, że nie podjął Pan absolutnie żadnych działań, ponieważ ze szkoły odeszło w czerwcu br. wielu wartościowych i oddanych placówce pracowników. Doskonale Pan wie, że sprawa ciągnie się od niemal roku.
Jakie rozwiązania zamierza Pan wdrożyć w tej sprawie dla dobra szkoły w Ocicach?
Czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby oddanie tej sprawy Panu Jańcowi, który doprowadziłby ją do końca?



Jeżeli nic się nie zmieni to sprawy będą załatwiane tak jak ta.


Przecież ktoś wcześniej napisał, że dyrektor jest na zwolnieniu lekarskim. To jakie miał podjąć kroki Jaworski, czy wójt. Swoją drogą, niby na zwolnieniu, ale startuje w wyborach do rady powiatu? Chyba, że się mylę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eryk niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 7:59
Mam pytanie jakie Janiec ma doświadczenie w zarządzaniu? Ludzie czy wy myślicie? Za nim się nauczy minie jedna kadencja albo więcej. Porównajcie gminę Bolesławiec z innymi. Jakie jest zainteresowanie wśród młodzieży domami ludowymi? Takie jak orlikami a nawet mniejsze. Puste frazesy wyborcze młodego kandydata nic więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Różanecznik niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 8:14
~~Eryk napisał(a): Mam pytanie jakie Janiec ma doświadczenie w zarządzaniu? Ludzie czy wy myślicie? Za nim się nauczy minie jedna kadencja albo więcej. Porównajcie gminę Bolesławiec z innymi. Jakie jest zainteresowanie wśród młodzieży domami ludowymi? Takie jak orlikami a nawet mniejsze. Puste frazesy wyborcze młodego kandydata nic więcej.

Syczysz pustym jadem.Pan Janiec pracuje w międzynarodowej firmie ,współpracuje z ludźmi z całego świata, zarządza projektami, wdraża elastyczność i kreatywność .Coś jeszcze wytłumaczyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.