Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman Jaworski kandydatem na wójta gminy Bolesławiec
~~Posiwiały Cyprysik niezalogowany
29 marca 2024r. o 19:29
~~Srebrny Fasolnik napisał(a): Co do komunukacji miejskiej to zlikwidował ją Piotr Roman i do niego trzeba mieć pretensje.
A widzę na ulotkach tych z komitetu Jańca że obiecują przywrócenie takowej.
Macie wpływ na prezydenta Bolesławca? Pewnie nie.
Ale też nie macie bladego pojęcia jak to funkcjonuje.
Gmina z tego co wiem dokłada pekaesowi jakies pieniądze, ale i tak ja jestem przeciw. Tak samo jak przeciw darmowej komunikacji w bolesławcu.
Nic nie ma za darmo . Jeżeli ktoś coś daje za darmo to znaczy że ukradł to komuś innemu.
Dlaczego ja nie korzystając z komunikacji tylko jeżdżąc samochodem mam dokładać komuś do kosztów przejazdu?
I zaraz mi tu pewnie wyskoczy jakiś ekooszołom że niszczę środowisko.
To ja od razu sie pytam ekoszołomów co zrobiliście w sprawie przywozu z niemiec setek tysięcy ton śmieci i spalaniu ich tutaj na wolnym powietrzu? NIC!
Co zrobiliście w sprawie rabunkowej wycinki lasów w okolicy?NIC!




Dlaczego mieszkańcy gminy Bolesławiec mieliby mieć do Prezydenta Miasta Bolesławca, przecież to nie on jest gospodarzem gminy.My mamy pretensje do władz gminy,a głównie do Jaworskiego, bo chwali PKS zamiast wymagać.Wygląda to tak w gminie jest słabo zorganizowana komunikacją publiczną i fatalnie zorganizowany dowóz dzieci do szkół. Roman przestał wysyłać autobusy MZK do miejscowości w gminie Bolesławiec, a władze gminy nie potrafiły przez 5 lat nic zrobić, aby dobrze zorganizować transport publiczny. I tak jest ze wszystkim , gmina ogólnie jest słabo zarządzana, a jeszcze gorzej zarządza się finansami gminy. Nikt z gminy nie potrafi wymienić chociaż jednego inwestora którego pozyskano w ostatnich 5 latach, a to ma ogromny wpływ na rozwój gminy. Jest też nie przyjazna dla mieszkańców, załatwianie spraw w urzędzie to wątpliwa przyjemność. Gmina od wielu lat stoi w miejscu.Od wielu lat dofinansowane są te same organizacje, podobnie z programami zdrowotnymi.EW szkołach nie ma na stałe pielęgniarki, nie ma tanich ciepłych posiłków dla uczniów, a przecież nasze dzieci od 7.00 są na przystanku, a w domu są o 15.00 . Nie wiem po co budowano i rozbudowywano domy ludowe, skoro stoją puste i władze gminy nie chcą tego zmienić.Tak duża gmina jest bez żłobka.Nie ma w niej żadnego ośrodka rekreacyjno wypoczynkowego, bo podjęto decyzję o sprzedaży Krępnicy zamiast ją do tego wykorzystać. Nie ma żadnej oferty dla dzieci i młodzieży, a także dla seniorów. Jaworski dużo obiecuje, ale dlaczego nie załatwił nic po 14 latach współrządzenia gminą.Nie możemy dać się nabrać, bo to że nic się nie zmieni już widać choćby po kandydatach na radnych, którzy zostali zgłoszeni z komitetu Jaworskiego.Głosujmy na Andrzeja Jańca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
29 marca 2024r. o 19:33
~~Posiwiały Cyprysik napisał(a): ~~Srebrny Fasolnik napisał(a): Co do komunukacji miejskiej to zlikwidował ją Piotr Roman i do niego trzeba mieć pretensje.
A widzę na ulotkach tych z komitetu Jańca że obiecują przywrócenie takowej.
Macie wpływ na prezydenta Bolesławca? Pewnie nie.
Ale też nie macie bladego pojęcia jak to funkcjonuje.
Gmina z tego co wiem dokłada pekaesowi jakies pieniądze, ale i tak ja jestem przeciw. Tak samo jak przeciw darmowej komunikacji w bolesławcu.
Nic nie ma za darmo . Jeżeli ktoś coś daje za darmo to znaczy że ukradł to komuś innemu.
Dlaczego ja nie korzystając z komunikacji tylko jeżdżąc samochodem mam dokładać komuś do kosztów przejazdu?
I zaraz mi tu pewnie wyskoczy jakiś ekooszołom że niszczę środowisko.
To ja od razu sie pytam ekoszołomów co zrobiliście w sprawie przywozu z niemiec setek tysięcy ton śmieci i spalaniu ich tutaj na wolnym powietrzu? NIC!
Co zrobiliście w sprawie rabunkowej wycinki lasów w okolicy?NIC!




Dlaczego mieszkańcy gminy Bolesławiec mieliby mieć do Prezydenta Miasta Bolesławca, przecież to nie on jest gospodarzem gminy.My mamy pretensje do władz gminy,a głównie do Jaworskiego, bo chwali PKS zamiast wymagać.Wygląda to tak w gminie jest słabo zorganizowana komunikacją publiczną i fatalnie zorganizowany dowóz dzieci do szkół. Roman przestał wysyłać autobusy MZK do miejscowości w gminie Bolesławiec, a władze gminy nie potrafiły przez 5 lat nic zrobić, aby dobrze zorganizować transport publiczny. I tak jest ze wszystkim , gmina ogólnie jest słabo zarządzana, a jeszcze gorzej zarządza się finansami gminy. Nikt z gminy nie potrafi wymienić chociaż jednego inwestora którego pozyskano w ostatnich 5 latach, a to ma ogromny wpływ na rozwój gminy. Jest też nie przyjazna dla mieszkańców, załatwianie spraw w urzędzie to wątpliwa przyjemność. Gmina od wielu lat stoi w miejscu.Od wielu lat dofinansowane są te same organizacje, podobnie z programami zdrowotnymi.EW szkołach nie ma na stałe pielęgniarki, nie ma tanich ciepłych posiłków dla uczniów, a przecież nasze dzieci od 7.00 są na przystanku, a w domu są o 15.00 . Nie wiem po co budowano i rozbudowywano domy ludowe, skoro stoją puste i władze gminy nie chcą tego zmienić.Tak duża gmina jest bez żłobka.Nie ma w niej żadnego ośrodka rekreacyjno wypoczynkowego, bo podjęto decyzję o sprzedaży Krępnicy zamiast ją do tego wykorzystać. Nie ma żadnej oferty dla dzieci i młodzieży, a także dla seniorów. Jaworski dużo obiecuje, ale dlaczego nie załatwił nic po 14 latach współrządzenia gminą.Nie możemy dać się nabrać, bo to że nic się nie zmieni już widać choćby po kandydatach na radnych, którzy zostali zgłoszeni z komitetu Jaworskiego.Głosujmy na Andrzeja Jańca.

I to pokazuje, jak sympatycy pana Jańca z nim na czele mało wiedzą o gminie i o tym, co się w niej na prawdę dzieje. Nie chce mi się tego nawet komentować, bo tyle razy było pisane, a ci dalej swoje. Żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robin niezalogowany
29 marca 2024r. o 19:46
~~Posiwiały Cyprysik napisał(a): ~~Posiwiały Cyprysik


Te same bzdury bez jakiegokolwiek pokrycia wypisujesz na jednym i drugim wątku związanym z wyborami w gminie Bolesławiec. W obu wpisash pokazujesz, jaki jesteś słaby merytorycznie i nie znasz się na zadaniach i kompetencjach samorządu gminnego. Poczytaj może tę instrukcyjkę dla radnych pana Jańca, chociaż z niej za dużo się nie dowiesz, bo to zlepek przepisów okołosamorządowych :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Mahonia niezalogowany
29 marca 2024r. o 23:16
Jaki kandydat tacy wyborcy. Nonstop to samo, że nie mam MZK a jest PKS, że nie ma inwestorów a są. Jak się Janiec dogada z Romanem, skoro ten jasno deklaruje, że nie zna typa i raczej negocjacji nie będzie. Już sam fakt, że piszę poradnik dla radnych nie będąc nigdy radnym. Zaraz napiszę poradnik zdrowia i mechaniki pojazdowej, bo ktoś mu kiedyś receptę przepisał i auto naprawił. I argument że Jaworkinsie zasiedział, jakby Janiec się utrzymał choć na jednym stołku... wolicie sprawdzonego mechanika czy takiego co co chile otwiera aiazamyka warsztat? Z dwojga ja już wolę Jaworskiego. Chociaż wie o co w tym wszystkim chodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca niezalogowany
29 marca 2024r. o 23:29
~~Oberżynowa Mahonia napisał(a): Jaki kandydat tacy wyborcy. Nonstop to samo, że nie mam MZK a jest PKS, że nie ma inwestorów a są. Jak się Janiec dogada z Romanem, skoro ten jasno deklaruje, że nie zna typa i raczej negocjacji nie będzie. Już sam fakt, że piszę poradnik dla radnych nie będąc nigdy radnym. Zaraz napiszę poradnik zdrowia i mechaniki pojazdowej, bo ktoś mu kiedyś receptę przepisał i auto naprawił. I argument że Jaworkinsie zasiedział, jakby Janiec się utrzymał choć na jednym stołku... wolicie sprawdzonego mechanika czy takiego co co chile otwiera aiazamyka warsztat? Z dwojga ja już wolę Jaworskiego. Chociaż wie o co w tym wszystkim chodzi


W punkt. I proszę, przejrzyjcie w końcu na oczy. Nie dajcie się nabrać na te populistyczne, udawane obiecanki bez pokrycia. Chyba, że macie w głębokim poważaniu tę gminę. Obudżcie się Państwo, proszę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Forsycja niezalogowany
29 marca 2024r. o 23:49
~~Posiwiały Cyprysik napisał(a): ~~Srebrny Fasolnik napisał(a): Co do komunukacji miejskiej to zlikwidował ją Piotr Roman i do niego trzeba mieć pretensje.
A widzę na ulotkach tych z komitetu Jańca że obiecują przywrócenie takowej.
Macie wpływ na prezydenta Bolesławca? Pewnie nie.
Ale też nie macie bladego pojęcia jak to funkcjonuje.
Gmina z tego co wiem dokłada pekaesowi jakies pieniądze, ale i tak ja jestem przeciw. Tak samo jak przeciw darmowej komunikacji w bolesławcu.
Nic nie ma za darmo . Jeżeli ktoś coś daje za darmo to znaczy że ukradł to komuś innemu.
Dlaczego ja nie korzystając z komunikacji tylko jeżdżąc samochodem mam dokładać komuś do kosztów przejazdu?
I zaraz mi tu pewnie wyskoczy jakiś ekooszołom że niszczę środowisko.
To ja od razu sie pytam ekoszołomów co zrobiliście w sprawie przywozu z niemiec setek tysięcy ton śmieci i spalaniu ich tutaj na wolnym powietrzu? NIC!
Co zrobiliście w sprawie rabunkowej wycinki lasów w okolicy?NIC!




Dlaczego mieszkańcy gminy Bolesławiec mieliby mieć do Prezydenta Miasta Bolesławca, przecież to nie on jest gospodarzem gminy.My mamy pretensje do władz gminy,a głównie do Jaworskiego, bo chwali PKS zamiast wymagać.Wygląda to tak w gminie jest słabo zorganizowana komunikacją publiczną i fatalnie zorganizowany dowóz dzieci do szkół. Roman przestał wysyłać autobusy MZK do miejscowości w gminie Bolesławiec, a władze gminy nie potrafiły przez 5 lat nic zrobić, aby dobrze zorganizować transport publiczny. I tak jest ze wszystkim , gmina ogólnie jest słabo zarządzana, a jeszcze gorzej zarządza się finansami gminy. Nikt z gminy nie potrafi wymienić chociaż jednego inwestora którego pozyskano w ostatnich 5 latach, a to ma ogromny wpływ na rozwój gminy. Jest też nie przyjazna dla mieszkańców, załatwianie spraw w urzędzie to wątpliwa przyjemność. Gmina od wielu lat stoi w miejscu.Od wielu lat dofinansowane są te same organizacje, podobnie z programami zdrowotnymi.EW szkołach nie ma na stałe pielęgniarki, nie ma tanich ciepłych posiłków dla uczniów, a przecież nasze dzieci od 7.00 są na przystanku, a w domu są o 15.00 . Nie wiem po co budowano i rozbudowywano domy ludowe, skoro stoją puste i władze gminy nie chcą tego zmienić.Tak duża gmina jest bez żłobka.Nie ma w niej żadnego ośrodka rekreacyjno wypoczynkowego, bo podjęto decyzję o sprzedaży Krępnicy zamiast ją do tego wykorzystać. Nie ma żadnej oferty dla dzieci i młodzieży, a także dla seniorów. Jaworski dużo obiecuje, ale dlaczego nie załatwił nic po 14 latach współrządzenia gminą.Nie możemy dać się nabrać, bo to że nic się nie zmieni już widać choćby po kandydatach na radnych, którzy zostali zgłoszeni z komitetu Jaworskiego.Głosujmy na Andrzeja Jańca.

Dobrze, głosuj na Andrzeja, ale nie narzucaj swojego głosu innym. Ciągle powtarzacie to samo....komunikacja, Krępnica, nie ma inwestorów....ble, ble, ble...teraz też mam wrażenie, że to pisze jedna osoba. W szkołach miejskich też nie ma pielęgniarek na stałe, a są tylko panie z Caritas raz, dwa razy w tygodniu, a wynika to z tego, że brak jest wykształconej kadry, mało kobiet chce teraz zostać pielęgniarką, a te co się wykształcą wyjeżdżają za granicę - według Was to pewnie też wina Jaworskiego. Nie we wszystkich miejskich szkołach dzieci jedzą ciepłe posiłki, a też siedzą w szkole do 15. Zajęcia dla dzieci w domach ludowych są, dla seniorów również - ćwiczenia, Zuma, tańce i wiele innych, kto chce zawsze coś dla siebie znajdzie, więc nie kłamcie, że nic się nie dzieje, bo według Waszych relacji mam wrażenie, że żyję w Ciemnogrodzie. Jest grafik zajęć na stronie GOKiS-u. Poza tym ludzie z innych gmin zazdroszczą nam, że nasza Gmina dba również o rozwój kulturalny swoich mieszkańców i co jakiś czas można wyjechać do teatru, opery, filharmonii, bo Gmina dofinansowuje takie wyjazdu. Gmina się rozwija, inwestorzy są, aplikacja gminnego powiadomienia działa, kto chce to ją ma, proszę zobaczyć BIP - nasza Gmina nie ma żadnego zadłużenia, dobrze sobie radzi, rozwija się . O co Wam ludzie chodzi? Komunikacja działa, może nie "czerwone autobusy", bo jak ktoś już słusznie zauważył są zielone. Akurat mam możliwości obserwowania tych autobusów, bo przejeżdżają obok mojego domu, przez większość dnia jeżdżą puste. Pełne są tylko rano i po południu, jak młodzież wraca ze szkoły, a przez większość dnia wożą "powietrze". Ale jak widać Polak wiecznie niezadowolony. Przyjdzie Pan Andrzej Janiec wszystko naprawi. Już jednego Andrzeja w Polsce mamy i widać jak działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aspectmontage waype niezalogowany
29 marca 2024r. o 23:51

Cheap window screens near me: Aspectmontage connects you with affordable window screen options conveniently located near your area. Cheap window screens near me
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Forsycja niezalogowany
29 marca 2024r. o 23:58
~~Aspectmontage waype napisał(a):
Cheap window screens near me: Aspectmontage connects you with affordable window screen options conveniently located near your area. Cheap window screens near me


I po co znowu zmiana tematu, żeby nikt nie przeczytał tego co napisałam? To już kolejny raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza