Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Niezalogowany Jurek niezalogowany
27 maja 2024r. o 5:27
W całej tej sprawie zorganizowanego złodziejstwa, jakim był Fundusz Sprawiedliwości, najbardziej interesuje mnie jedno: czy oni naprawdę spodziewali się, że będą rządzić zawsze i nic się nie wyda? Do tego stopnia, że – na własną zgubę – zaostrzali politykę karania i warunki w zakładach karnych? Straszne jest to że ten kaczy fundusz jest niczym przy przewale pieniędzy Horały w CPK czy Obajtka z Orlen. Tam już szło w miliardy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
27 maja 2024r. o 9:22
~~Niezalogowany Jurek napisał(a): W całej tej sprawie zorganizowanego złodziejstwa, jakim był Fundusz Sprawiedliwości, najbardziej interesuje mnie jedno: czy oni naprawdę spodziewali się, że będą rządzić zawsze i nic się nie wyda? Do tego stopnia, że – na własną zgubę – zaostrzali politykę karania i warunki w zakładach karnych? Straszne jest to że ten kaczy fundusz jest niczym przy przewale pieniędzy Horały w CPK czy Obajtka z Orlen. Tam już szło w miliardy.


Jeden klakier i cisza a reszta gdzie? Jeszcze śpią czy mokradła już zaczęli robić nad boberkiem:)? hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
27 maja 2024r. o 9:37
No ale ty jesteś jak zwykle na posterunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
27 maja 2024r. o 9:38
Ja jestem klakierem Prezesa bo to mój umiłowany Zbawca Narodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Kalina niezalogowany
27 maja 2024r. o 9:41
Od grudnia duże podwyżki za wodę to i za ścieki. Kodomici wybrali Tyska, a gdzie tych więcej pieniędzy w portfelach Polaków, które Rudy obiecywał podczas kampanii wyborczej. Ci co teraz opluwają PiS na portalach internetowych to jednym słowem idioci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Wyżlin niezalogowany
27 maja 2024r. o 9:49
~~Nadżółkła Kalina napisał(a): Od grudnia duże podwyżki za wodę to i za ścieki. Kodomici wybrali Tyska, a gdzie tych więcej pieniędzy w portfelach Polaków, które Rudy obiecywał podczas kampanii wyborczej. Ci co teraz opluwają PiS na portalach internetowych to jednym słowem idioci.

no bo mamona w ten czy inny sposób i tak wraca do niemieckiego POrtfela , za taką Unią głosowali lemingi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Wrzosiec niezalogowany
27 maja 2024r. o 11:03
Samsonowa -Linette...oczywiście ''jedynka''
czas więc na kawę i oglądanko...;D

później Zwierew i Nadali też ''jedynka''
a co...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
27 maja 2024r. o 12:02
A jak Sabalenka? Dobre?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza