Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Bolecnauta niezalogowany
28 maja 2024r. o 10:51
Zapytaj naszego lokalnego dyrektora-dewelopera skąd bierze środki na swoją deweloperkę. Jeśli z podatków to od kogo te podatki , kto nimi rozporządza i kto nimi dzieli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ale to już było niezalogowany
28 maja 2024r. o 10:53
Notowany na giełdzie przewoźnik kolejowy PKP Cargo uruchomił program mający na celu skierowanie nawet 30 procent swoich pracowników do tzw. programu „postojowego”......Rozwiązanie w postaci tzw., nieświadczenia pracy było już wcześniej stosowane w PKP CARGO S.A. w latach 2008-2015,
Zgodnie z Uchwałą Zarządu tzw. nieświadczenie pracy obejmie maksymalnie do 30% załogi na okres 12 miesięcy. W okresie nieświadczenia pracy Pracownik otrzyma świadczenie socjalne w wysokości 60% miesięcznego ekwiwalentu pieniężnego.........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gario niezalogowany
28 maja 2024r. o 11:14
~~Sinawy Niecierpek napisał(a): no i się zaczyna...Rybka z Minnen...to będzie jednostronny mecz ale co tam...
ciekawsze będą z Martens ,Kerber i Badosą...

a więc nara ...


To już jest sukces czy twoja osobista tragedia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bagienko niezalogowany
28 maja 2024r. o 11:34
Linia Maginota versus Linia Tuska !
Które umocnienia potężniejsze ? Czy trzciny i mokradła okażą się skuteczniejsze od francuskich fortyfikacji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Niecierpek niezalogowany
28 maja 2024r. o 13:39
chyba epoki pomyliłeś...;D
a z tą Maginota nie przesadzaj bo jak tam się to skończyło wszystkim wiadomo ...pomijając ciebie bo gdybyś to wiedział nie robiłbyś takich głupawych porównań...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Tulipanowiec niezalogowany
28 maja 2024r. o 14:36
~~Sinawy Niecierpek napisał(a): chyba epoki pomyliłeś...;D
a z tą Maginota nie przesadzaj bo jak tam się to skończyło wszystkim wiadomo ...pomijając ciebie bo gdybyś to wiedział nie robiłbyś takich głupawych porównań...;D


Wiem Maginota była tańsza ale czy o pieniądze w tym chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 maja 2024r. o 16:37
Ocenia się, że ponad 380 tys. osób może być uzależnionych od gier hazardowych, a około 200 tys. jest narażonych na ryzyko uzależnienia. Uważa się, że ponad 6 mln osób cierpi i doświadcza negatywnych skutków uzależnienia swoich dzieci, rodziców, partnerów......Uzależnienie od hazardu jest uznawane za przewlekłe i niewyleczalne schorzenie.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Tojad niezalogowany
28 maja 2024r. o 17:45
;D to ja jestem w tych 200 tysiącach ...
wszystko jest cacy chociaż nie myślałem że Kasatkina tak się będzie męczyć...no a teraz jeszcze pech bo może być problem z wiązadłem...zobaczymy
no i Cirstea mi się męczy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza