Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Szafranowa Kalia niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 17:01
~~pytanie 1 napisał(a): Wiele razy pisałem że PiSie złodzieje powinni zostać zatrzymywani, żeby nie mogli mataczyć. Taśmy Mraza są wystarczającym powodem do zatrzymań, a równocześnie wyraźnie słychać na nich jak Ziobrowi sprawcy przestępstw umawiają się żeby mataczyć. Dlaczego nadal nie ma zatrzymań?

No właśnie. Dlaczego nie ma??? To ja ci odpowiem. NIE MA I NIE BĘDZIE!!!I wbij to sobie do swojej Pełowskiej pały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Pernecja niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 20:28
~~pytanie 1 napisał(a): Wiele razy pisałem że PiSie złodzieje powinni zostać zatrzymywani, żeby nie mogli mataczyć. Taśmy Mraza są wystarczającym powodem do zatrzymań, a równocześnie wyraźnie słychać na nich jak Ziobrowi sprawcy przestępstw umawiają się żeby mataczyć. Dlaczego nadal nie ma zatrzymań?

Najpierw Giertych powinien zostać pozbawiony immunitetu i sprawiedliwie osądzony. Wyprowadził na słupa 94 mln zł i teraz ,mści się, a wszystkie dokumenty już zdążył zniszczyć i nikt mu nic nie zrobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Rumianek niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 22:33
Zabrali z 14 emerytury 40 procent, podwyższyli VAT na żywność, podwyższyli opłaty za prąd, gaz, wodę itp., a kto dla tych tu jest złodziejem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Motylek niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 6:32
nie mozna czytac zygac sie chce ile mozna jechac na kredycie tarcze i inne pirdoly 13 14 tki dobijaja ten kraj jelopy musza to wreszcie zrozumiec nie da sie drukowac caly czas pieniedzy na to trzeba zarobic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Alstremeria niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 7:51
~~Rdzawobrązowy Motylek napisał(a): nie mozna czytac zygac sie chce ile mozna jechac na kredycie tarcze i inne pirdoly 13 14 tki dobijaja ten kraj jelopy musza to wreszcie zrozumiec nie da sie drukowac caly czas pieniedzy na to trzeba zarobic


Spokojnie zarobisz sobie za obecnego rządu fur deutschland
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ziobro 0 niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 8:06
Za poprzednich rządów PO stać mnie było remonty ,wymiany CO ,wziąć jakiegoś gościa do prac porządkowych a dzisiaj jak ja mam dać jakiemuś Lelkowi 300 zł za dniówkę to nie jestem w stanie . A tak prawdę mówiąc za komuny wcale nie było gorzej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiosna panie sierżancie niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 8:22
~~ziobro 0 napisał(a): Za poprzednich rządów PO stać mnie było remonty ,wymiany CO ,wziąć jakiegoś gościa do prac porządkowych a dzisiaj jak ja mam dać jakiemuś Lelkowi 300 zł za dniówkę to nie jestem w stanie . A tak prawdę mówiąc za komuny wcale nie było gorzej .


Swój do swojego ciągnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Ostróżka niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 8:41
~~Wiosna panie sierżancie napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ziobro 0 napisał(a): Za poprzednich rządów PO stać mnie było remonty ,wymiany CO ,wziąć jakiegoś gościa do prac porządkowych a dzisiaj jak ja mam dać jakiemuś Lelkowi 300 zł za dniówkę to nie jestem w stanie . A tak prawdę mówiąc za komuny wcale nie było gorzej .


Swój do swojego ciągnie.


a kto jest tym ''twoim''? ;D
kowalski?...kaleta?...kanthak?...suski?...sasin? ...brudziński?
a może ta szczerbata ,żoliborska łajza czy Antonio Antonowych Macjarewicz? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza