Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Yanku niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 21:31
~~Jałowiec ogrodowy napisał(a): Pozory. Nie wiesz co robi kiedy ty tyrasz na jej kiecki by mogłaby je zakładać idąc do kochasia.


Yanku najważniejsze że ja wiem co robię bo tylko za siebie mogę odpowiadać i od siebie wymagać! Nie mierz wszystkich swoją miarą....hehe.....zdrajców !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatek polny niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 21:40
To co ty sam robisz to twoja sprawa. Co robi za twoimi plecami twoja żona to jej sprawa i jej kochanka. Więc innych mierz jej miarą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 21:51
~~Bławatek polny napisał(a): To co ty sam robisz to twoja sprawa. Co robi za twoimi plecami twoja żona to jej sprawa i jej kochanka. Więc innych mierz jej miarą.


Yanek przysięgał a zdradził.....pewnie dlatego że jest ateistą a dla takiego przysięga i honor to coś co nie istnieje......
Typowy pełowiec :-)
Żonie wierzę a jak coś zrobi to ona będzie musiała z tym żyć :-) . Ja mogę tylko ręczyć za siebie.....


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 21:55
Zdrajca z D.M wszystkim obrabia tyłek i nikomu nie ufa bo myśli że cały świat to ludzie jego POkroju. Głosuje tylko na tych którzy kierują się jego zasadami - zdrada, fałsz, fuszerka i pogarda dla innych....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~E-mail od dworczyka niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 22:30
Kocham nowy rząd i Donalda Tuska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniły Bambus niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 22:35
Następny konkret tego rządu KO to zakucie publiczne w kajdanki żołnierzy, którzy zmusili agresywnych tzw. Ciapatych do powrotu na stronę Białorusi. Za to zostali zakuci w kajdanki, zatrzymani w areszcie i wojskowa prokuratura chce ich skazać. Fakt zajścia na granicy Kosiniak Kamysz ukrywał ponad miesiąc przed mediami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Umiar i pokora niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 22:41
Kaczynski 10 lat tańczy na trumnie brata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Szczodrzeniec niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 22:52
~~Umiar i pokora napisał(a): Kaczynski 10 lat tańczy na trumnie brata.



Nie wypisuj głupot, jakby ktoś do prowadził do śmierci twojego brata bliźniaka i bratowej oraz kilkunastu znajomych i przyjaciół, nie chciał byś go ukarać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza