Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Kobaltowy Powojnik niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 15:06
Kwiii, kwiii, kwiii...

Uwielbiam płacz i kwik PiSich złodziei oderwanych od koryta. Tyle czasu minęło, a oni dalej nie mogą się pozbyć traumy xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 17:02
Uspokój nerwa i głosa, i po co chcesz koniecznie stracić w STS IE? Zbieraj i kompletuj sobie a to na prąd, a to na gaz, a to może i na wodę, a to też na ogrzewanie sobie odkładaj żebyś POtem nie kwiczał, że donek ci dał podwyżki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecnauta niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 17:20
Parówa z DM to najwieksze scierwo na tym forum .

Gdyby polski żołnierz zginął na granicy za rządów PiS to by 10 tematow o tym założył , a teraz milczy bo jego wybrancy rządzą.

Plwam na ciebie gnido .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Jabłoń niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 18:05
~~Chester napisał(a): Fajnie na przykładach komentarzy widać, jak tylko jedna strona jest agresywna, stosuje hejt i mowę nienawiści, poniża i pisze nieprawdę. Uśmiechnięci fajnopolacy - od razu można wyczuć takiego osobnika, bo nie powie o dokonaniach, nie pochwali się niczym, nie zacznie kulturalnej dyskusji, tylko od razu atak.

Mowę nienawiści i hejt rozpoczęła kilka lat temu PO i min. portal ,, Sok z Buraka". Do dziś nie wyjaśniono kto ich sponsorował. Kiedyś wypłynie prawda. Poczytaj sobie hejt i jad nienawiści na www.onet.pl. wp.pl i interia.pl, ale głównie www.onet.pl. Donald Tusk co innego powiedział na granicy, że będą użyte wszelkie dostępne środki do odparcia nielegalnych migrantów, a w rzeczywistości wojsko ma zakaz używania broni na granicy, mimo, że jest atakowane i przykład ostatni - jeden żołnierz zmarł, a inni byli atakowani. Premier Tusk i Kosiniak Kamysz zataili zaistniała sytuację z trzema żołnierzami ponad miesiąc temu, którzy zostali zaatakowani na granicy przez 50 nielegalnych migrantów. Użyli broni zgodnie z zasadami, ponieważ zagrożone było ich życie lub mogło jeszcze dojść do zaboru broni. Skrzętnie ukrywano to ponad miesiąc, żołnierzy zakuto w kajdanki i zatrzymano. Zostali zawieszeni w czynnościach, d-ca 1 Brygady Pancernej w Wesołej nawet nie załatwił im prawnika, a jednostka ma swojego radcę prawnego. Wszyscy szeregowi żołnierza składali się na adwokata dla 3 zatrzymanych przez ŻW żołnierzy. To dalej kit wciskać, że to wina PiS, Kaczora i Ziobry. Dość tych kłamstw. Kto był przeciwko zbudowaniu ogrodzenia na granicy z Białorusią jak nie dzisiejsza rządząca opozycja. Rządzą już prawie pól roku i ich teraz rozliczamy. Dość mącenia wody. Kłamią, oszukują społeczeństwo i podnoszą ceny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Dalia niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 19:16
PiS, Kaczor i Ziobro to najgorsza zaraza jaka opanowała Polskę od 35 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca PO niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 19:37
~~Żółtawy Ogórecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatna Goryczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszara Śnieguliczka napisał(a): konkret to to że obstawiłem dzisiaj jutrzejszą przegraną Igi...;D
''płacą '' za jej wygraną 1.07 za Paolini 11...


Konkretnie to ci Iga portfel przetrzepie …
Hahahaha Yanie…


myślisz że ta postawiona na jej przegraną ''dyszka'' mnie zrujnuje? ;D
ja myślę że jak Paolini zagra z głową to ją ogra...
dzisiaj postawiłem na debla gdzie gra Paolini i wygrała...tak samo postawiłem na debla z Gouff i też zapewne kończą mecz bo stan jest 5;2


Mnie interesuje Sabalenka, czy ją obstawiłeś i za ile i dlaczego tak dużo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemniaki do gnoju niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 20:25
Mniej rozgarnięci bez czwartej i piątej klepki marzą o władzy konfy. Bez euro , bez unii , bez LGTB , bez obcokrajowców ale za to z bogiem i patriotycznymi frazesami na ustach .
Los Ci nie sprzyja ? Poproś o pomoc boga . Ponoć chroni przed złem wszelakim.Od wojen , zbrodni , okrucieństwa i zarazy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Cebula niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 22:34
chętnie się zapiszę do STS-u jestem w tym temacie zielony
chciałbym też wygrywać ,jak emeryt z DM
namiary jakieś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza