Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~prezes PiS Jarosław Kaczyński niezalogowany
10 lipca 2024r. o 4:53
~~Złotobrązowy Rumianek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarawy Pieris napisał(a): Jak tam nasz prąd idzie na Ukrainę??? Tzn ze my będziemy płacić???? Stąd te podwyżki??? Wyborcy Tuska proszę o odpowiedź

Nie proś o odpowiedź tylko kręć dynamo to będziesz miał prąd



Skoro władza jest zdolna do tortur, to jest też zdolna do fałszowania wyborów. Musimy tego pilnować. Musimy się jednoczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Kuflik niezalogowany
10 lipca 2024r. o 5:17
Tego księdza to chyba salcesonem torturowali xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niezalogowany Jurek niezalogowany
10 lipca 2024r. o 5:52
~~prezes PiS Jarosław Kaczyński napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotobrązowy Rumianek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szarawy Pieris napisał(a): Jak tam nasz prąd idzie na Ukrainę??? Tzn ze my będziemy płacić???? Stąd te podwyżki??? Wyborcy Tuska proszę o odpowiedź

Nie proś o odpowiedź tylko kręć dynamo to będziesz miał prąd


Skoro władza jest zdolna do tortur, to jest też zdolna do fałszowania wyborów. Musimy tego pilnować. Musimy się jednoczyć



Areszt Śledczy Służewiec gdzie przechodzi piekło tortur święty ksiądz Salceson, jest w Warszawie. A wiadomo kto jest prezydentem Warszawy. Przypadek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Laurowiśnia niezalogowany
10 lipca 2024r. o 7:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Popielata Laurowiśnia napisał(a): jesteś niesamowity Lucjan...;D
ty jesteś gotów wpędzić własny kraj w wojnę aby tylko wyszło na twoje...;D
należy pamiętać o zbrobniach banderowców ale ty o nich nigdy otwarcie nie napisałeś...;D

Ktoś napisał: ~~Popielata Laurowiśnia napisał(a): jesteś niesamowity Lucjan...;D
ty jesteś gotów wpędzić własny kraj w wojnę aby tylko wyszło na twoje...;D
należy pamiętać o zbrobniach banderowców ale ty o nich nigdy otwarcie nie napisałeś...;D

Janusz , co takiego napisałem że wysunąłeś takie wnioski , co napisałem co nie jest zgodne z prawdą ? .
Nie spytam ciebie dlaczego nic nigdy nie napisałeś o zbrodniach stalinowskich na Polakach , czystkach stalinowskich w latach 1936- 38 , nie piszesz i zbrodni katyńskiej , obławie augustowskiej masowych zsyłkach na Sybir , nie piszesz o sowieckich represjach na Polakach w latach 1939-45 , nie piszesz nic o czasach stalinowskich w Polsce w latach 1944- 56 , latach represji politycznych . Na skutek masowych aresztowań , terroru , zabójstw i morderstw na masową skalę przez NKWD we współpracy z UB śmierć poniosło tysiące Polaków .
Nie chcę tą wyliczanką usprawiedliwiać okrutnych zbrodni banderowców tak jak ty usprawiedliwiasz Putina , każda zbrodnia z przeszłości i obecne zasługują na piętnowanie i potępienie .
Jak czytam twoje wpisy krytykujące prorosyjskich polityków widzę ciebie prorosyjskiego obłudnika .


odpowiadając oględnie-mijasz się z prawdą...
za dobrych czasów nie raz i nie dwa pisałem tutaj o okresie stalinizmu i o tym co działo się w Polsce łącznie ze zsyłkami ale widocznie ty wtedy byłeś na wagarach...
wielokrotnie tu pisałem nie tylko o Katyniu ale i Ostaszkowie czy Starobielsku ale jak widzę tego nie pamiętasz ...:D
twoim problemem Lucjan jest to że ty co nieco znasz z historii ale ''po łebkach'' i zazwyczaj to co wpoiła ci nachalna propaganda dopasowująca swoich bohaterów do danej chwili i poprawności politycznej...
tak zawsze jest chociażby z ''żołnierzami wyklętymi'' czy Pileckim...
tu już Lucjan zakładasz klapki na oczy i brniesz w kłamstwie historycznym na zasadzie-byle przed siebie...

kilka dni temu Lucjan była pewna rocznica...rocznica pierwszej ucieczki z Auschwitz ...dlaczego o tym się nie mówi?...dlaczego ty o tym nie napisałeś?
to proste Lucjan...bo ty nic o tym nie wiedziałeś ...
ale kiedy przyjdzie czas rocznicy obławy augustowskiej czy rocznicy ''przeklętych'' ty odżywasz...;D ale i wtedy manipulujesz faktami a to co niewygodne pomijasz milczeniem...
długo by o tym pisać a teraz nie mam czasu...bo znasz przyczynę...;D

teraz na koniec napiszę ci że łżesz...łżesz po raz kolejny pisząc że ''usprawiedliwiam Putina''....to z twojej strony kosmiczna wręcz głupota jaką napisałeś...nigdy i nigdzie nie popierałem żadnej wojny...czy to ''ruskiej'' czy ''jankeskiej''
a Putin?...tak ...doceniam to jak doszedł do prezydentury i wiesz co Lucjan?....przypomina to trochę karierę twojego wójta z Pcimia...;D
jeśli wiesz o co mi chodzi...
a co do niby mojej ''prorosyjskości'' ...wytłumacz mi konkretnie gdzie ją widzisz...dasz radę?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Pięciornik niezalogowany
10 lipca 2024r. o 9:18
Tortoruje to Wam PiS i jego tuby propagandowo manipulacyjne ale wasze mózgi. Kamińskiego też tortoruwali bo przez 2 tygodnie nie miał co łyknąć. Wczorajszy wiecyk pod Sejmem tylko potwierdził, że Kaczyński swój żelazny elektorat uważa za du.ni wciskając swój kit chorej ideologi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Rumianek niezalogowany
10 lipca 2024r. o 9:32
Trump miał rację co do komika z Kijowa
omamianie naiwniaków opanował do perfekcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Leszczyna niezalogowany
10 lipca 2024r. o 9:40
~~Kasztanowy Rumianek napisał(a): Trump miał rację co do komika z Kijowa
omamianie naiwniaków opanował do perfekcji


Pytanie tylko czy my zawsze musimy mieć w rządzie naiwniaków czy tez sprzedawczyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Bakopa niezalogowany
10 lipca 2024r. o 9:44
~~Popielata Laurowiśnia napisał(a): kilka dni temu Lucjan była pewna rocznica...rocznica pierwszej ucieczki z Auschwitz ...dlaczego o tym się nie mówi?...dlaczego ty o tym nie napisałeś?

a ty dlaczego o tym nie napisałeś? spamowanie wycieczkami do sts było ważniejsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza