Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza

100 konkretów na 100 dni

~~znajomy nawet niedawny niezalogowany
23 lipca 2024r. o 10:28
No i po co się tłumaczysz notoryczny kłamco? Już dawno straciłeś tu reszki jakiejkolwiek wiarygodności. A teraz zrób sobie screena i migiem na Policję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Kalia niezalogowany
23 lipca 2024r. o 11:23
jak widzę moja odpowiedź na łgarstwa Lucjana nie przechodzi...;D
dlaczego?
czy dlatego że prostuję jego łgarstwa? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamalie pisowskie niezalogowany
23 lipca 2024r. o 11:32
Magierowskiego.

"W związku ze skandalicznym żądaniem ambasadora Marka Magierowskiego wobec skarbu państwa o nienależną rekompensatę w wysokości prawie miliona złotych ponawiam mój wniosek do prezydenta Andrzeja Dudę o jego odwołanie z placówki w Waszyngtonie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PRL niezalogowany
23 lipca 2024r. o 12:34
Kolejne kartki z życiorysu Lucjana. To jeszcze przypomnij jak to wysłali cię na szkółkę podoficerską . Ciekawe za jakie zasługi. A musiały być znaczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Liatra niezalogowany
23 lipca 2024r. o 13:23
a ja tam spokojnie poczekam na Lucjana...
nadal czekam też na to by mordo-rator opublikował moją odpowiedź trmu kłamcy i manipulantowi...

mnie się nie śpieszy bo jak powiedział kiedyś ktoś dzisiaj uznawany za człowieka o wielkiej mądrości - cierpliwość jest domeną ludzi mądrych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Liatra niezalogowany
23 lipca 2024r. o 13:23
a ja tam spokojnie poczekam na Lucjana...
nadal czekam też na to by mordo-rator opublikował moją odpowiedź trmu kłamcy i manipulantowi...

mnie się nie śpieszy bo jak powiedział kiedyś ktoś dzisiaj uznawany za człowieka o wielkiej mądrości - cierpliwość jest domeną ludzi mądrych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Lobelia niezalogowany
23 lipca 2024r. o 14:02
~~ napisał(a): Bełkoczesz człowieku. Karpińskiego zamknięto na podstawie zeznań jednej kobiety. Chyba to była jego pracownica. Kiedy piszesz o rządach SLD i AWS przypomnij to temu oszołomowi Lucjanowi. To jego Krzaklewski grał tam główną rolę.

Panowie policzmy głosy. To słowa młodego Rudego przy stole jak Bolek rozwalał rząd sp. Jana Olszewskiego, który chciał zrobić porządek z agentami TW. Nie pozwolono na to, bo przy tym stole byli sami agenci i mnóstwo w sejmie i senacie. Sporo ich jest dalej do dziś w polityce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spadaj na drzewo niezalogowany
23 lipca 2024r. o 14:26
Spadam , spadam , spadam ….
Spadał Jasio z rusztowań już też …
Spadam , spadam , spadam ..
Pewnie znowu nieświeży był śledź
Spadam , spadam , spadam …
W STSie wygranej już niet …..
Spadam , spadam , spadam …
I mu mordkę otrzaska ktoś wnet …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza