Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 15:10
~~znajomy nawet niedawny napisał(a): No i po co się tłumaczysz notoryczny kłamco? Już dawno straciłeś tu reszki jakiejkolwiek wiarygodności. A teraz zrób sobie screena i migiem na Policję .



Weź i wreszcie pogódź się z własnym mózgiem , ja o tobie nic nie napiszę , o tchórzach nie ma tematu na forum .
Serdeczne pozdrowienia " niedawny znajomy " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie niezalogowany
23 lipca 2024r. o 15:14
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~znajomy nawet niedawny napisał(a): No i po co się tłumaczysz notoryczny kłamco? Już dawno straciłeś tu reszki jakiejkolwiek wiarygodności. A teraz zrób sobie screena i migiem na Policję .



Weź i wreszcie pogódź się z własnym mózgiem , ja o tobie nic nie napiszę , o tchórzach nie ma tematu na forum .
Serdeczne pozdrowienia " niedawny znajomy " .



Na posesji czysto czy dalej chlew ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 15:17
~~Ciemnoszara Liatra napisał(a): a ja tam spokojnie poczekam na Lucjana...
nadal czekam też na to by mordo-rator opublikował moją odpowiedź trmu kłamcy i manipulantowi...

mnie się nie śpieszy bo jak powiedział kiedyś ktoś dzisiaj uznawany za człowieka o wielkiej mądrości - cierpliwość jest domeną ludzi mądrych...


Nie wal z nerwów dwukrotnie w - " Opublikuj wypowiedź ."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie niezalogowany
23 lipca 2024r. o 15:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoszara Liatra napisał(a): a ja tam spokojnie poczekam na Lucjana...
nadal czekam też na to by mordo-rator opublikował moją odpowiedź trmu kłamcy i manipulantowi...

mnie się nie śpieszy bo jak powiedział kiedyś ktoś dzisiaj uznawany za człowieka o wielkiej mądrości - cierpliwość jest domeną ludzi mądrych...


Nie wal z nerwów dwukrotnie w - " Opublikuj wypowiedź ."



Do 2-uch nie umiesz policzyć , ogarnąłeś bardak ? Cierpliwość mi się kończy ,strażników na ciebie naślę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 15:31
Jak mnie cieszą wściekłe ataki wydymanych zwolenników koalicji 13 grudnia .
Już nie ma ośmiu gwiazdek , jest pięć i trzy koniczynki .
Już lewackie bojówki nie oblewają farbami biur posłów PiS tylko biura posłów PSL .


Dopisane 23.07.2024r. o godz. 15:31:

~~PRL napisał(a): Kolejne kartki z życiorysu Lucjana. To jeszcze przypomnij jak to wysłali cię na szkółkę podoficerską . Ciekawe za jakie zasługi. A musiały być znaczne.



Życzę tobie aby ciebie wysłali na szkółkę podoficerską , rozum by szybko wrócił głowy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sąsiad niezalogowany
23 lipca 2024r. o 15:34
M21W2 napisał(a): Jak mnie cieszą wściekłe ataki wydymanych zwolenników koalicji 13 grudnia .
Już nie ma ośmiu gwiazdek , jest pięć i trzy koniczynki .
Już lewackie bojówki nie oblewają farbami biur posłów PiS tylko biura posłów PSL .


Weź się starcze za porządki , odstaw komputer , zgłosiłem twoje obejście do straży gminnej i straży pożarnej .Nie ma ,, wolność Lucku w swoim domku". !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 15:39
~~sąsiad napisał(a): Weź się starcze za porządki , odstaw komputer , zgłosiłem twoje obejście do straży gminnej i straży pożarnej .Nie ma ,, wolność Lucku w swoim domku". !


Witaj sąsiad , jak miło że jesteś na forum , że jesteś kapusiem wie cała wioska .
Tusk emeryturę podniósł ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Cytryniec niezalogowany
23 lipca 2024r. o 15:45
Lucek , grabki , szczota, szufla i nie kłóć się z młodymi. Oni są wyszczekani, a ty stary rupieciu co , ? , tylko jak na katolika przystało, tylko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.