Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Fioletowy Cytryniec niezalogowany
23 lipca 2024r. o 15:46
~~Fioletowy Cytryniec napisał(a): Lucek , grabki , szczota, szufla i nie kłóć się z młodymi. Oni są wyszczekani, a ty stary rupieciu co , ? , tylko jak na katolika przystało, tylko


inwektywy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Róża niezalogowany
23 lipca 2024r. o 15:47
M21W2 napisał(a): Tusk emeryturę podniósł ?

Najpierw PiSie złodzieje muszą zwrócić do skarbu państwa to, co ukradli przez 8 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
23 lipca 2024r. o 16:16
~~Spadaj na drzewo napisał(a): Spadam , spadam , spadam ….
Spadał Jasio z rusztowań już też …
Spadam , spadam , spadam ..
Pewnie znowu nieświeży był śledź
Spadam , spadam , spadam …
W STSie wygranej już niet …..
Spadam , spadam , spadam …
I mu mordkę otrzaska ktoś wnet …

Nie strasz ,nie strasz bo się okupczy.sz. Straszyć to ty sobie możesz dzieci Bab a Jagą lub Lucjanem biegnącym na komendę.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Tawułka niezalogowany
23 lipca 2024r. o 16:21
Jest gorąco ,a basenów niema ,a żąd obiecywał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Liatra niezalogowany
23 lipca 2024r. o 16:26
Lucjan ...odpowiedz mi na jedno bo po tym wylewie łgarstw i manipulacji zastanawia mnie jedno...
po jakiego ''wuja '' to ty do mnie dzwonisz a nie ja do ciebie?
a kiedy nie udaje ci się mnie wkręcić w jakieś twoje wynurzenia i ''brudy'' fantazjujesz to chłopie dopisują tu te swoje brednie przy których ''bajki z mchu i paprocie '' to mądrości ludowe...

szkoda że nie ma tu mojej odpowiedzi w której ci co nieco napisałem ale jak widzę to nie ja mam jakieś ''prywatne animozje'' do redakcji tylko ty musisz im nieźle w dupę wchodzić ...
dlaczego tak sądzę?...bo po pierwsze Lucjan twoje wyzwiska innych bolecnautów na nich nie robą wrażenia a moja zwykła odpowiedź na twoje łgarstwa nie jest publikowana więc ...jak to się mówi musisz im nieźle ''dupę lizać'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Liatra niezalogowany
23 lipca 2024r. o 16:27
wracam na leżak a ty łgarzu przemyśl swoje idio.ty.czne postępowanie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Laurowiśnia niezalogowany
23 lipca 2024r. o 16:57
~~Ciemnoturkusowa Tawułka napisał(a): Jest gorąco ,a basenów niema ,a żąd obiecywał

Jeśli ten ,,żąd "ci obiecał baseny to na pewno ich nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~grubas z koziej niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:33
~~taka prawda napisał(a): Ben*ek to jest, - to pies łańcuchowy Marcina. Wklej stare wulgarne wypowiedzi Lucjana , chwila i poszły w PIS -du. Masz rację ,, musi im nieźle ''dupę lizać'' .Ale z drugiej strony , co mógłby robić , z tym wykształceniem jak Ferdek Kiepski .???


ty tr0jnar jakie masz wyksztalcenie ?

po rusztowaniach latałes wiec domyslam sie ze nizebyt wysokie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu