Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Jasnoróżowa Bylica niezalogowany
25 lipca 2024r. o 15:04
~~Monnika napisał(a): Nie jestem matką małych dzieci - nie dostanę 800+
- Nie jestem bezrobotna - państwo nie opłaci mi rachunków, nie dołoży ani grosza.
- Nie mam dużej rodziny, pełnej dzieci - nie dostanę dodatków, pomocy z MOPS.
- Nie jestem rolnikiem - muszę płacić 2k ZUS-u, nie mam zniżek, nie mam dopłat za oddychanie.
- Mieszkam na swoim - nie ciągnęłam od państwa dopłat, nie obciążyłam mieszkaniem komunalnym.
- Nie jestem górnikiem - nie mam dopłat, entych emerytur, deputatów, dodatków.
- Nie mam 75 lat - za każdy lek płacę horendalne kwoty, żeby tych lat dożyć.
-Nie jestem emigrantką, nie przyjechałam z państwa w stanie konfliktu zbrojnego - nie dostanę mieszkania, zasiłku, dopłat i innych dodatków.
- Nie jestem wierząca - muszę dopłacać do Kościołów, katechetów, lekcji religii.
- Nie jestem młodą mężatką - nie dla mnie tanie kredyty, dopłaty do zakupu mieszkania.
-Nie jestem politykiem - nie jem obiadków za 5 zł, zarabiając kilkanaście tysięcy miesięcznie.
- Całe życie ciężko pracowałam, odkładałam na wyższą emeryturę - teraz nie dostaję żadnych dodatków, bo trzeba dać tym, którzy mają mniej. Więc ci, co mieli w dupie składki będą mieli tyle co ja lub więcej.
- Płacę ogromne składki na zdrowie Polaków, a stoję w kolejkach po kilka lat, żeby otrzymać podstawowe świadczenia.
- Nie jestem rybakiem - nie dostanę dopłat w setkach tysięcy, żeby nie pracować.
Jestem Polką - nie mam prawa do aborcji, do najnowszych metod leczenia kobiecych nowotworów.

Ja jestem mężczyzną ale mamy podobne bolączki bycia zwykłym Polakiem >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda boli niezalogowany
26 lipca 2024r. o 1:07
Dumni Zwykłi Polacy i Polki !!! Nie dajcie się "zjeść" Tuskowi i Bogaczom !!!! ..........Oni też wychowywali się w czasach Komuny !!!! Mieli za darmo szkołę podstawową , średnią i studia !!! ZA DARMO !!! WIELU Z NICH CHLAŁO WTEDY ILE WLEZIE !!!! ...........a dziś Was i wasze dorosłe dzieci GONIĄ DO PRACY PONAD SIŁY !!!!!!!!!!!!! . Każą Matkom zostawiać malutkie dzieci w żłobkach by poszły ( matki ) do pracy !!!! ............. . NIE DAJCIE SIĘ WYCISKAĆ JAK CYTRYNY KAPITALISTOM !!!!!!!!!!!!!!! Mówicie im ostre słowa tak "by im w pięty poszły " !!! mówcie im np a twój tata za komuny to kim był ???? ........ albo mówcie : a ty szefie lub dyrektorze to za komuny kim byłeś ? / gdzie pracowałeś ??? ........albo mówcie : a pamiętasz jak ZA DARMO STUDIOWAŁEŚ I MIESZKAŁEŚ W AKADEMIKU ??? TO KOMUNA CI DAŁA ZA DARMO !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Krokosmia niezalogowany
26 lipca 2024r. o 3:58
komuno wroc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Pieris niezalogowany
26 lipca 2024r. o 15:38
~~Prawda boli napisał(a): Dumni Zwykłi Polacy i Polki !!! Nie dajcie się "zjeść" Tuskowi i Bogaczom !!!! ..........Oni też wychowywali się w czasach Komuny !!!! Mieli za darmo szkołę podstawową , średnią i studia !!! ZA DARMO !!! WIELU Z NICH CHLAŁO WTEDY ILE WLEZIE !!!! ...........a dziś Was i wasze dorosłe dzieci GONIĄ DO PRACY PONAD SIŁY !!!!!!!!!!!!! . Każą Matkom zostawiać malutkie dzieci w żłobkach by poszły ( matki ) do pracy !!!! ............. . NIE DAJCIE SIĘ WYCISKAĆ JAK CYTRYNY KAPITALISTOM !!!!!!!!!!!!!!! Mówicie im ostre słowa tak "by im w pięty poszły " !!! mówcie im np a twój tata za komuny to kim był ???? ........ albo mówcie : a ty szefie lub dyrektorze to za komuny kim byłeś ? / gdzie pracowałeś ??? ........albo mówcie : a pamiętasz ra ZA DARMO STUDIOWAŁEŚ I MIESZKAŁEŚ W AKADEMIKU ??? TO KOMUNA CI DAŁA ZA DARMO !!!!!!

Jakoś nie piszesz o bogaczach z PIS ,złodziej Morawiecki milioner ,Sadurska milionerka która w PZU rocznie przytulała 3 miliony za pierdzenie w stołek ,taki głąb Janusz Kowalski zarabiał w spółkach skarbu państwa miliony ,można by tych złodziei wyliczać bez końca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zaza niezalogowany
26 lipca 2024r. o 15:44
To jest konkret podwyżki cen gazu, prądu, wody, ciepła i żywności. Gratulacje dla wyborców koalicji 8* z 13 grudnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gula niezalogowany
26 lipca 2024r. o 15:45
To jest konkret nowy podatek ests od paliwa 40 gr na litrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Li Li niezalogowany
26 lipca 2024r. o 15:46
To jest konkret Poczta Polska zwalnia 10.000 osób, PKP cargo ponad 4100. Brawo dla wyborców koalicji 8*z 13 grudnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lili Marlen niezalogowany
26 lipca 2024r. o 16:06
~~Li Li napisał(a): To jest konkret Poczta Polska zwalnia 10.000 osób, PKP cargo ponad 4100. Brawo dla wyborców koalicji 8*z 13 grudnia.


''Jeszcze do niedawna nazwy wszystkich producentów widniały na opakowaniach. W ostatnich czasie firma z Ukrainy zniknęła jednak z pudełek lodów. Chodzi o markę Three Bears z Berdyczowa. W 2022 roku weszła ona na polski rynek i przejęła rodzimą grupę Nordis. Właściciel – Dmytro Uszajew – informował wówczas, że ma dalekosiężne plany dotyczące inwestycji w naszym kraju.

Tak się jednak nie stało. Zaledwie kilka tygodni później cały zakład Nordis w Kaliszu został z hukiem zamknięty a wszyscy członkowie załogi Calfrost zostali zwolnieni. Ruch ukraińskiego biznesmena spotkał się z falą oburzenia''

jak to skomentujesz Li Li?

skomentuj te ''dalekosiężne plany'' Uszatego ...
a może okaże się że jesteś ''mientką fają '' lub ''wielką cipą''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.