Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~dziad z sts-u niezalogowany
24 lipca 2024r. o 18:14
A Niemce moga być w unii , mimo że wymordowali 10x wiecej Polaków niz Ukraincy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Jasnota niezalogowany
24 lipca 2024r. o 18:22
~~skorn napisał(a): Katolik się obudził ,związkowiec tzw. Solidarności na miasto . Kultura wieśniacka wychodzi gumofilcami . Jak się pisze PiSim wieśniakom że z chama nie zrobisz inteligenta , to się oburzają.


Coś wreszcie wiesz samokrytyka wskazana , wyjechałeś ze wsi chamie w mieście inteligentem
nie zostałeś .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 18:34
~~dziad z sts-u napisał(a): A Niemce moga być w unii , mimo że wymordowali 10x wiecej Polaków niz Ukraincy ?

Niemcy byli wcześniej w Unii niż Polska. A jeśli Polsce nie pasowało takie towarzystwo mogli się nie ubiegać o przyjęcie lub zażądać usunięcia Niemiec z Unii bo wskoczyć na ich miejsce.
Ukraina w Unii to destabilizacja rynków żywnościowych i niechybny upadek rodzimych firm. Zarówno niemieckich ,francuskich czy polskich. Polska już teraz to przeżywa bo Ukraińcy są tutaj niezdrową konkurencją .Pisał o tym ostatnio Business Insider.
Ukraina już dzisiaj szantażuje sąsiednie państwa a myślący przywódcy widzą w niej zarzewie III W Ś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monnika niezalogowany
25 lipca 2024r. o 6:34
Nie jestem matką małych dzieci - nie dostanę 800+
- Nie jestem bezrobotna - państwo nie opłaci mi rachunków, nie dołoży ani grosza.
- Nie mam dużej rodziny, pełnej dzieci - nie dostanę dodatków, pomocy z MOPS.
- Nie jestem rolnikiem - muszę płacić 2k ZUS-u, nie mam zniżek, nie mam dopłat za oddychanie.
- Mieszkam na swoim - nie ciągnęłam od państwa dopłat, nie obciążyłam mieszkaniem komunalnym.
- Nie jestem górnikiem - nie mam dopłat, entych emerytur, deputatów, dodatków.
- Nie mam 75 lat - za każdy lek płacę horendalne kwoty, żeby tych lat dożyć.
-Nie jestem emigrantką, nie przyjechałam z państwa w stanie konfliktu zbrojnego - nie dostanę mieszkania, zasiłku, dopłat i innych dodatków.
- Nie jestem wierząca - muszę dopłacać do Kościołów, katechetów, lekcji religii.
- Nie jestem młodą mężatką - nie dla mnie tanie kredyty, dopłaty do zakupu mieszkania.
-Nie jestem politykiem - nie jem obiadków za 5 zł, zarabiając kilkanaście tysięcy miesięcznie.
- Całe życie ciężko pracowałam, odkładałam na wyższą emeryturę - teraz nie dostaję żadnych dodatków, bo trzeba dać tym, którzy mają mniej. Więc ci, co mieli w dupie składki będą mieli tyle co ja lub więcej.
- Płacę ogromne składki na zdrowie Polaków, a stoję w kolejkach po kilka lat, żeby otrzymać podstawowe świadczenia.
- Nie jestem rybakiem - nie dostanę dopłat w setkach tysięcy, żeby nie pracować.
Jestem Polką - nie mam prawa do aborcji, do najnowszych metod leczenia kobiecych nowotworów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mamy konkret niezalogowany
25 lipca 2024r. o 12:38
Pokaz "Zielonej granicy" został zaplanowany na 26 lipca o godz. 22:00 na wrocławskim rynku......Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a tak było niezalogowany
25 lipca 2024r. o 12:45
Ciekawe, że nadal rządząca Koalicja boi się wysłać do prokuratury wniosek o sprawdzenie, czy w sprawie zniszczenia polskiego wywiadu i kontrwywiadu wojskowego Macierewicz działał sam czy jako agent Rosji. Przypominam, że podanie do publicznej wiadomości nazwisk agentów działających dla Polski za granicą spowodowało zabicie 10 z nich, w tym 4 w Rosji. A władza jakoś omija ten problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Kasztanowiec niezalogowany
25 lipca 2024r. o 12:58
~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dziad z sts-u napisał(a): A Niemce moga być w unii , mimo że wymordowali 10x wiecej Polaków niz Ukraincy ?

Niemcy byli wcześniej w Unii niż Polska. A jeśli Polsce nie pasowało takie towarzystwo mogli się nie ubiegać o przyjęcie lub zażądać usunięcia Niemiec z Unii bo wskoczyć na ich miejsce.
Ukraina w Unii to destabilizacja rynków żywnościowych i niechybny upadek rodzimych firm. Zarówno niemieckich ,francuskich czy polskich. Polska już teraz to przeżywa bo Ukraińcy są tutaj niezdrową konkurencją .Pisał o tym ostatnio Business Insider.
Ukraina już dzisiaj szantażuje sąsiednie państwa a myślący przywódcy widzą w niej zarzewie III W Ś

Tygrysek stwierdził że ua może zapomnieć o wejściu do UE jak nie rozliczy się z Polakami z banderyzmu 1943-1947 i współczesnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mamy konkret niezalogowany
25 lipca 2024r. o 13:02
Portal Forsal.pl twierdzi, że dotarł do informacji według których program Orka został „zamrożony” co najmniej do końca tego roku......Analityk podkreślił też, że „jesteśmy na granicy utraty zdolności do działań pod wodą”, a cała sytuacja to „czarny dzień” dla Marynarki Wojennej RP. Według niego, podczas głosowania na Radzie „za” była jedynie Agencja Uzbrojenia, która promowała swoją koncepcję. Z kolei na „nie” był sztab generalny, Departament Polityki Zbrojeniowej czy Departament Strategii i Planowania Obronnego MON. Wolski zaznacza, że w praktyce dla Polski oznacza to utratę zdolności do walki pod wodą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu