Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzecia Noga Piotra Romana i Szymona Chołowni
~~Lazurowy Ogórecznik niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 10:54
~~Brązoworuda Pragnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowa Hutujnia napisał(a): Gdyby wybory były co 3 miesiace
to Panu Kamilowi Barczyk zabrakło by partii
z których mogłby kandydować ;)

a mogłby sie zabrac za niwelowanie długu szpitala-40 mln to nie w kij dmuchał.



Na stronie Zgorzelec info ukazał się ARTYKUŁ- "NASI DO SEJMIKU"
Z WYMIENIONYM KAMILEM BARCZYKIEM
CIEKAWE KOMENTARZE POD ARTYKUŁEM SIĘ POJAWIŁY ;)

"~Rolnik 2024-03-19
Kamil miłość do wsi "wyssał" z mlekiem matki:) Wyborcy nie lubią takich chorągiewek jak on... Mama też na początku była blisko PZPR , potem SLD , Platforma Obywatelska , Bezpartyjni , w 2018 jak "lwica" walczyła" o to by PIS rządził w powiecie , teraz przyszedł czas na PSL. Zdolna ta rodzina , taka elastyczna..."

KURTYNA OPADŁA!!!


Może zamiast Trzecia Noga Romana lepiej nazwać ślepą kiszką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Judaszowiec niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 12:05
~~Żółtopomarańczowa Bylica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudny Jastrzębiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): A ja jestem za Barczykiem, bo gość potrafi coś dobrego zrobić!



"Coś " to 40 milionów długu szpitala:)

No Brawo ON -geniusz od naprawy służby zdrowia.


Posłuchałam Pana jak Pan zadba o mieszkańców dolnegoślaska gdy oddadzą głos z Trzeciej Drogi na Pana.
Ale trudno mi uwierzyć w autentyczność Pana wypowiedzi!
Po 4 latach Pana pracy tyle kontrowersji..

To przecież Pan z Bezpartyjnym starostą utworzyliście Komercyjny Oddział Psychiatri Dzieciecej.
Cennik opublikowany - opiewał na sume 8400,00 za tydzień leczenia dziecka w szpitalu publicznym.

Dla mnie i wielu innych skandalem było i etycznie naganne zrobienie sobie maszynki do zarabiania na najmniejszych pacjentach
w miejscu w ktorym dostep do pomocy lekarskiej był gwarantowany z środków publicznych.

Pana kolejne osiagniecie to zamkniecie szpitala na dwa lata dla mieszkańców w utworzonym szpitalu jednoimiennym - i tułaczki a także dramaty mieszkańców szukajacych pomocy
w ościennych powiatach-Pan w tym czasie w tworzonych o sobie etiudach spacerował po szpitalu /czasami z oficjelami/ walczac z Covidem- kreując siebie.

Dużo Pan opowiada , ma Pan ciagoty do mediów i polityki ,to może temu się Pan powinien poświecić.

Wynik finansowy ,dług 40 milionowy -nie są najlepszą rekomendacją bym oddała głos na "LIDERA"

Wszystkie te Pana wyborcze obiecanki sprawiają ze nie mam zaufania .
A trzecia droga ktorej sympatyzowałam w takim wydaniu z takim "LIDEREM" juz przestała być w moim kręgu zainteresowania.

Panie Kamilu Barczyk wiecej szczerosci w działaniach i samokrytyki



100/100 - podobne przemyślenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Maczek niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 12:44
3 Noga i handel miejscami na liście przez posła Gomołe do sejmiku woj. Opolskiego pokazuje,że ta opcja polityczną jest szczególnie narażona na korupcję polityczną.wiele sygnałów to potwierdza. Z czego to wynika, każdy jest w stanie sam sobie odpowiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Krzewuszka niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 12:51
~~Czarnobrązowa Lilia napisał(a): Jest o co walczyć .
Pierdylasty stołek urzędniczy to
140 tyś zł rocznie do kieszeni .

Stołek Prezydenta to 325 tyś zł rocznie .
26 tysiaków na rękę co miesiąc ,
i opieka + ,
nad deweloperką .





To sporo....I wywiady sponsorowane nie że swoich:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dokandydata niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 12:54
Kandydacie Mariuszu, Pan też jesteś skoczek polityczny z tego co pamiętam,a takie love&peace wpisy robisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 12:54
Cholownia out i zabierz ze sobą Barczyka
Kasprzak może zostać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Topinambur niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 13:01
~~Obserw napisał(a): Panie Redaktorze świetny artykuł na czasie pozwoli obnazyc... 3cią.. nogę. Czy skończą się w końcu te układziki wejście niektórych w te struktury dają dużo do myślenia...- To już nie prawdziwy PSL którego znałem nawet ta zielona koniczynką więdnieje


Pierwszy rolnik Barczyk :)))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Głąbigroszek niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 13:17
~~Bolecnauta napisał(a): Ktoś kiedyś stwierdził że M. M z koniczynki bardziej nadaje się do bawienia dzieci w przedszkolu i niech tak pozostanie czasami pogoń za kasa czy lepsza posada skutkuje odwrotnie są lepsi twoi nazwijmy ich "przyjaciele" którzy prędzej czy później cie wystawia do wiatru narazie jesteś ot taka maskotka która mogą manipulować na swoją korzyść. Dobrze wiesz dlaczego owa brać przeszła mieszkańcy nie glupcy swój rozum mają. Czasami warto mieć jednego przyjaciela a porządnego niestety wizytówka wasza upada

To jest prawda. Zdradzał ludzi jeden po drugim. Dziś jest wielkim prezesem - marionetką w rękach przedszkola. Jemu nigdy nie zaufam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu