Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory 2024: OFICJALNIE: Piotr Roman wygrywa w I turze!
~~asdsahg niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 7:38
A wystarczyło pójść na głosowanie i dokonać wyboru - a tak zadecydowano za was. Gratuluję obywatelskiej postawy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eryk niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 7:44
Ci co chcieli to głosowali, a reszcie nie zależy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Magda niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 7:46
~~asdsahg napisał(a): A wystarczyło pójść na głosowanie i dokonać wyboru - a tak zadecydowano za was. Gratuluję obywatelskiej postawy!



Nic dodać nic ująć. Dziadki po 90 lat przychodziły głosować, z PESELami zaczynającymi się na 3, a młodych jak na lekarstwo. A potem do narzekania pierwsi. Każdy miał głosować na opozycję, od kogo tylko nie słyszałam, a ostatecznie tylkow nie chciało się z domu ruszyć. Wstyd! Nigdy nie będzie w tym mieście dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Słonecznica niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 7:48
Ci z PESEL na 3 .4.5.cale życie pracowali mają wypracowane po 40.45.lub 50 lat stażu z młodzi czekają kiedy socjal 800 plus przyjdzie na konto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ABW niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:00
Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Metasekwoja niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:04
~~Jaskrawoczerwona Słonecznica napisał(a): Ci z PESEL na 3 .4.5.cale życie pracowali mają wypracowane po 40.45.lub 50 lat stażu z młodzi czekają kiedy socjal 800 plus przyjdzie na konto.

najgorsze to „wrzucać wszystkich do jednego wora” jestem MŁODA, MAM DZIECI , 800+, PRACUJE, BYŁAM GŁOSOWAĆ…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:08
Kablówkowe babcie za was wybrały.
Trza było iść na wybory, a nie palić grilla.
A tak, mamy dalej przerąbane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BigP niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:12
Zróbcie sobie objazdówkę po Polsce a wróciwszy z wycieczki będziecie się cieszyć , że mieszkacie w Bolesławcu. Ja głosowałem na Piotra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu