Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory 2024: OFICJALNIE: Piotr Roman wygrywa w I turze!
~~Sinoniebieska Czarnuszka niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:14
Ja też
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Słonecznica niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:26
Ja też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Przegorzan niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:34
~~BigP napisał(a): Zróbcie sobie objazdówkę po Polsce a wróciwszy z wycieczki będziecie się cieszyć , że mieszkacie w Bolesławcu. Ja głosowałem na Piotra.


To jest powód dla którego nie wrócą do Bolesławca moje dzieci. Zdecydowanie wolą inne miasta. Może dlatego, że mają porównanie.

Nie zagłosowałam na Piotra Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:43
~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Trza było iść na wybory, a nie palić grilla.


Dokładnie w PUNKT!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Dąb niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:46
~~Jaskrawoczerwona Słonecznica napisał(a): Ci z PESEL na 3 .4.5.cale życie pracowali mają wypracowane po 40.45.lub 50 lat stażu z młodzi czekają kiedy socjal 800 plus przyjdzie na konto.


A dziadki czekają aż przyjdzie zegarmistrz światła purpurowy - a Roman zostanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robert niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 8:50
brawo panie Piotrze!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Lędźwian niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 9:03
GRATULACJE ! ale szczerze, Panie Romanie, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że to ostatnia kadencja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Nasturcja niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 9:14
8 kwietnia 2024r.

godz. 08:43,

odsłon: 2921, Bolec.Info
Wybory 2024: OFICJALNIE:

Od 8:43 do 9:12 ,
2921 wejść , bardzo oczekiwany wynik .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza