Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kamil Barczyk uzyskał mandat do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
~~Oliwkowy Osteospermum niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 14:51
~~Oliwkowa Gazania napisał(a): To lipa


:))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Bylica niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 14:51
~~Atramentowa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~obserwator napisał(a): Psioczycie na Barczyka bo niemacie zielonego pojecia ile on zrobil a naszym szpitalu niedorajdy tylko potyraficie krytykowac zal wam ze sami nic nie potraficie

Faktycznie dzisiaj byłem w szpitalu i widziałem ten przepiękny Blok Operacyjny ,sterczą zardzewiałe druty zbrojeniowe i filary .

Widzę że naprawdę masz rozeznacie w temacie. Ten blok operacyjny to inwestycja poprzedniej dyrekcji a nie p. Kamila Barczyka, więc dlaczego krytykujecie go za poprzednią dyrekcję. I widzę że nie znasz powodów dlaczego budowa stoi, ale trzeba na coś ponarzekać jak to niestety Polski Pisowski elektrorat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lepnica niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 14:59
~~Kirowa Bylica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Atramentowa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~obserwator napisał(a): Psioczycie na Barczyka bo niemacie zielonego pojecia ile on zrobil a naszym szpitalu niedorajdy tylko potyraficie krytykowac zal wam ze sami nic nie potraficie

Faktycznie dzisiaj byłem w szpitalu i widziałem ten przepiękny Blok Operacyjny ,sterczą zardzewiałe druty zbrojeniowe i filary .
Widzę że naprawdę masz rozeznacie w temacie. Ten blok operacyjny to inwestycja poprzedniej dyrekcji a nie p. Kamila Barczyka, więc dlaczego krytykujecie go za poprzednią dyrekcję. I widzę że nie znasz powodów dlaczego budowa stoi, ale trzeba na coś ponarzekać jak to niestety Polski Pisowski elektrorat.

Nie przypisuj mnie do Pisowców ,Barczyk przejął rządy po Zdaniuku który moim zdaniem był lepszym Dyrektorem ale solą w oku u Romana skończyła się kadencja rządy przejął w Powiecie Gabrysiak z Romanem i wstrzymali budowę więc nie picuj ,do dzisiaj było by to skończone a teraz szkaradztwo zajmuje miejsce i straszy ,może trzeba tak jak pisowcy z Ostrołęką wyburzyć i posprzątać plac .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Naparstnica niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 15:03
~~Atramentowa Lepnica napisał(a): ~~Kirowa Bylica napisał(a): Ktoś napisał: ~~Atramentowa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~obserwator napisał(a): Psioczycie na Barczyka bo niemacie zielonego pojecia ile on zrobil a naszym szpitalu niedorajdy tylko potyraficie krytykowac zal wam ze sami nic nie potraficie

Faktycznie dzisiaj byłem w szpitalu i widziałem ten przepiękny Blok Operacyjny ,sterczą zardzewiałe druty zbrojeniowe i filary .
Widzę że naprawdę masz rozeznacie w temacie. Ten blok operacyjny to inwestycja poprzedniej dyrekcji a nie p. Kamila Barczyka, więc dlaczego krytykujecie go za poprzednią dyrekcję. I widzę że nie znasz powodów dlaczego budowa stoi, ale trzeba na coś ponarzekać jak to niestety Polski Pisowski elektrorat.
Nie przypisuj mnie do Pisowców ,Barczyk przejął rządy po Zdaniuku który moim zdaniem był lepszym Dyrektorem ale solą w oku u Romana skończyła się kadencja rządy przejął w Powiecie Gabrysiak z Romanem i wstrzymali budowę więc nie picuj ,do dzisiaj było by to skończone a teraz szkaradztwo zajmuje miejsce i straszy ,może trzeba tak jak pisowcy z Ostrołęką wyburzyć i posprzątać plac .

100% prawda, 100% popieram!!! Jeszcze tylko trzeba dodać ten konkurs, który dziwnym trafem wygrał akurat barczyk... ciekaweee i nawet nie piszcie, że miał taki kapitalny biznes plan i był taki cudowny i wspaniały itp bo padnę że śmiechu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 16:50
Brak kompetencji, doświadczenie u swojej mamy ... za to zorganizowana umieralnia w szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koles niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 17:53
czy tak moze byc ze peselowcy sprzedajli TD Pis-owi?-Po co sie maskowac pod ta opcja pol. nawet Tadziu dał sie nabrac. klan rodzinki gra w zielone .PSL pote Porozu-Ludowe ile jeszcze tych zmian. przestancie robic cyrk i robic z siebie kameleonow.Nie myslcie ze jestescie niedo..rozgryzienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ovenmax niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 18:12
~~koles napisał(a): czy tak moze byc ze peselowcy sprzedajli TD Pis-owi?-Po co sie maskowac pod ta opcja pol. nawet Tadziu dał sie nabrac. klan rodzinki gra w zielone .PSL pote Porozu-Ludowe ile jeszcze tych zmian. przestancie robic cyrk i robic z siebie kameleonow.Nie myslcie ze jestescie niedo..rozgryzienia


Neptyku idi ty na xui
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Sałata niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 21:32
~~Ovenmax napisał(a):
Ktoś napisał: ~~koles napisał(a): czy tak moze byc ze peselowcy sprzedajli TD Pis-owi?-Po co sie maskowac pod ta opcja pol. nawet Tadziu dał sie nabrac. klan rodzinki gra w zielone .PSL pote Porozu-Ludowe ile jeszcze tych zmian. przestancie robic cyrk i robic z siebie kameleonow.Nie myslcie ze jestescie niedo..rozgryzienia


Neptyku idi ty na xui
to ty kameleon ie spier w vuj prawda w oczy kole jesteście już dobrze rozgryxieni za pinudze wszytko się sprzeda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.