Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Ewelina niezalogowany
17 lipca 2024r. o 18:47
Moja ma więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Bluszczyk niezalogowany
17 lipca 2024r. o 19:23
~~Damian napisał(a): Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Tatuażu. Ci co go mają niech świętują. Najlepiej nowymi tatuażami. Moja dziewczyna ma ich mnóstwo . Jest co oglądać.


To niech pokazuje. Chętnie pooglądam . W majtkach też ma ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Grab niezalogowany
17 lipca 2024r. o 23:19
W Bolcu zaginął wielki dzban z ronda. Odnalazł się pono w urzędzie gminy w Gromadce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Edek niezalogowany
18 lipca 2024r. o 11:29
Czy w Gromadce działa już posterunek policji? Jeżeli tak to od kiedy ,jeżeli nie to kiedy. 24 lipca obchodzimy Dzień Policji. Z tej okazji najlepsze życzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janek niezalogowany
18 lipca 2024r. o 16:45
~~Groszkowy Grab napisał(a): W Bolcu zaginął wielki dzban z ronda. Odnalazł się pono w urzędzie gminy w Gromadce.





Byłem w Urzędzie. Nie widziałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kryminal tango niezalogowany
18 lipca 2024r. o 16:52
~~Edek napisał(a): Czy w Gromadce działa już posterunek policji? Jeżeli tak to od kiedy ,jeżeli nie to kiedy. 24 lipca obchodzimy Dzień Policji. Z tej okazji najlepsze życzenia.

Pewnie nie,bo PO Sikorskiego zapierd*** tir za tirem i jest ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Tulipanowiec niezalogowany
18 lipca 2024r. o 18:47
Kiedy ktoś się w końcu weźmie za te zarośnięte pobocza?? Kogo wyście ludzie wybrali??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kiejto niezalogowany
18 lipca 2024r. o 20:11
~~Pomidorowy Tulipanowiec napisał(a): Kiedy ktoś się w końcu weźmie za te zarośnięte pobocza?? Kogo wyście ludzie wybrali??

,,Polak mądry PO szkodzie " to porzekadło zawsze na czasie,nie będzie żadnego KOszenia, nie po to są wybory aby spełniać czyjeś zachcianki, lud wybrał kogo wybrał i basta, a przed wyborami mądrzy ludzie przestrzegali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza