Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hałka wicestarostą, Małkowski szefem rady?
~~Cynobrowy Maczek niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 10:34
Secesji z KO jest więcej zarówno w mieście jak i powiecie wątpię by chcieli być niezależnymi, raczej przytulą się do korytka.Bezideowa zbieranina która liczyła na sukces i większe apanaże w raju Tuska teraz ucieka z tonącego okrętu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Czarny niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 10:35
~~Cynobrowy Maczek napisał(a): Secesji z KO jest więcej zarówno w mieście jak i powiecie wątpię by chcieli być niezależnymi, raczej przytulą się do korytka.Bezideowa zbieranina która liczyła na sukces i większe apanaże w raju Tuska teraz ucieka z tonącego okrętu.


Żebyś się nie zdziwił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowe Przymiotno niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 10:48
~~Cynobrowy Maczek napisał(a): Secesji z KO jest więcej zarówno w mieście jak i powiecie wątpię by chcieli być niezależnymi, raczej przytulą się do korytka.Bezideowa zbieranina która liczyła na sukces i większe apanaże w raju Tuska teraz ucieka z tonącego okrętu.

Wpis w stylu PiSiego matoła na zasadzie "nie znam się, więc się wypowiem" xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Pokrzywa niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 10:52
PO z miesiąca na miesiąc będzie traciła na maxa. Nic co obiecali nie zostalo i nie zostanie spełnione. I tłumaczenie że po PiS mają bałagan ludzie już nie kupują bo w kampanii do parlamentarnych Tusk mówił że wiele jest możliwe zaraz po dojściu do władzy. Na polecenie UE zaraz się zacznie drożyzna w zw. z eko ściemą. Drogi prąd, gaz, już sie mówi o jakimś podatku wojennym. Brak kwoty wolnej 60 tys, benzyna coraz droższa. Właściciele domów jednorodzinnych już drżą w związku z nieodległą koniecznością wymiany systemów ogrzewania, docieplania budynków, audyty energetyczne, okna, piece, pompy ciepła itp... Dziesiątki tysięcy złotych, a Polacy jako klienci producentów niemieckich . Wszystko pod dyktando lewackich rządów UE. Ludzie w końcu to zrozumieją. mam tylko nadzieję, że nie będą głosować na liberałów do parlamentu UE, bo jeśli wygrają to wszystko nas czeka przy zniesieniu zasady jednomyślności. Ludzie, zacznijcie myśleć o swojej przyszłości, bo tvn zniknie a wy zostaniecie z ręką w nocniku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Bluszcz niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 11:44
Nie tylko właściciele domów jednorodzinnych drążą. Bloki też ma to dotknąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Bluszcz niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 11:46
~~Złotawy Bluszcz napisał(a): Nie tylko właściciele domów jednorodzinnych drążą. Bloki też ma to dotknąć.


*drżą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~i co mi zrobicie niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 11:58
~~Złotawy Bluszcz napisał(a): Nie tylko właściciele domów jednorodzinnych drążą. Bloki też ma to dotknąć.

Ja mam dom jednorodzinny i jakoś mnie to nie rusza ,nadal palę w kopciuchu i mam was wszystkich dopie !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ha ha niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 11:59
~~Złotawy Bluszcz napisał(a): Nie tylko właściciele domów jednorodzinnych drążą. Bloki też ma to dotknąć.

Najlepiej wyburzyć i będzie spokój !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza