Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Ciemnoczekoladowy Wrotycz niezalogowany
23 lipca 2024r. o 20:10
~~Monika napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborca 3 drogi napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): To teraz niech daje na msze ze wprowadził taka osobę na salony. Była osoba która szybko się zorientowała co to za towarzystwo:)

To, aż 10 lat potrzebowała żeby się zorientować w jakim towarzystwie przebywała ?karma szybciej wróci jak sobie myśli , uważam że , będzie pierwszym Burmistrzem odwołanym w referendum!
I bardzo dobrze jak ja odwołają będę pierwszą osobą która pójdzie i się podpisze przeciw Pani Świder

A my pójdziemy wszyscy , ile jest nas w naszej miejscowości . Aby ją wykopać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wygrany wyborca Burmistrz niezalogowany
23 lipca 2024r. o 20:37
~~Ciemnoczekoladowy Wrotycz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~korn napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoczekoladowy Wrotycz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Monika napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wyborca 3 drogi napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): To teraz niech daje na msze ze wprowadził taka osobę na salony. Była osoba która szybko się zorientowała co to za towarzystwo:)

To, aż 10 lat potrzebowała żeby się zorientować w jakim towarzystwie przebywała ?karma szybciej wróci jak sobie myśli , uważam że , będzie pierwszym Burmistrzem odwołanym w referendum!
I bardzo dobrze jak ja odwołają będę pierwszą osobą która pójdzie i się podpisze przeciw Pani Świder
A my pójdziemy wszyscy , ile jest nas w naszej miejscowości . Aby ją wykopać .

Idi wy na xuj ,do roboty wy Robertowe lenie
My już nie musimy pracować ,Teraz to te od Świdrowej do roboty , bo to lenistwo wasze to straszne . A to co piszesz poszli w u...j to do was pasuje .


Dom u przegrywa dalej otwarty? huhuhuhuhuhuhu niedorajdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Smagliczka niezalogowany
23 lipca 2024r. o 20:50
~~Ciemnoczekoladowy Wrotycz napisał(a): ~~Monika napisał(a): Ktoś napisał: ~~wyborca 3 drogi napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): To teraz niech daje na msze ze wprowadził taka osobę na salony. Była osoba która szybko się zorientowała co to za towarzystwo:)

To, aż 10 lat potrzebowała żeby się zorientować w jakim towarzystwie przebywała ?karma szybciej wróci jak sobie myśli , uważam że , będzie pierwszym Burmistrzem odwołanym w referendum!
I bardzo dobrze jak ja odwołają będę pierwszą osobą która pójdzie i się podpisze przeciw Pani Świder
A my pójdziemy wszyscy , ile jest nas w naszej miejscowości . Aby ją wykopać .


My pójdziemy wszyscy czyli sekta Relicha . To referendum będzie taką klapą jak poprzednie za Relicha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka niezalogowany
23 lipca 2024r. o 21:55
Mam już dość Relicha i jego radnych. To samorządowa patologia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Wrotycz niezalogowany
23 lipca 2024r. o 22:00
~~Mieszkanka napisał(a): Mam już dość Relicha i jego radnych. To samorządowa patologia

A my już mamy dość Świdrowej i jej radnych bez radnych . Czas na zmiany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
23 lipca 2024r. o 22:01
~~Mieszkanka napisał(a): Mam już dość Relicha i jego radnych. To samorządowa patologia

A ja mam dość tej Świdrowej i jej bezradnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MO niezalogowany
24 lipca 2024r. o 14:58
~~Mieszkanka napisał(a): Mam już dość Relicha i jego radnych. To samorządowa patologia

Tu musi przyjechać ktoś na białym koniu i przejąć te nierządy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek niezalogowany
24 lipca 2024r. o 22:52
~~MO napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkanka napisał(a): Mam już dość Relicha i jego radnych. To samorządowa patologia

Tu musi przyjechać ktoś na białym koniu i przejąć te nierządy .

Tusk na białym koniu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza