Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Paliowa Rogownica niezalogowany
27 lipca 2024r. o 10:27
Odwołać Radę i nowe wybory. Jestem za. Jak tamci nie potrafią działać i się dogadać to trzeba ich wymienić. Jestem za odwołaniem tej pseudo rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
27 lipca 2024r. o 10:52
Demokratką, Obywatelska Burmistrz która jako prezeska napinaka poprzednikaonkoniecdnodvi słuchania jej radnych z KWW odzysku gminy która była liderką obecnie chce odwołać radnych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
27 lipca 2024r. o 10:54
Demokratką, Obywatelska Burmistrz która jako prezeska weta napominała poprzednika o konieczności słuchania jej radnych z KWW odzysk gminy, która była jego, liderką obecnie chce odwołać radnych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Wielosił niezalogowany
27 lipca 2024r. o 11:13
Ten co ciągle powiela tutaj ...izmy o odwołaniu rady jest niedouczony albo celowo chce wprowadzić mieszkańców w błąd. Nie będzie żadnego odwołania RM i tyle w temacie .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Orlik niezalogowany
27 lipca 2024r. o 13:08
Niedouczony ? Piszesz ciągle o odwołaniu burmistrz. A nie wiesz że radę też można odwołać? Jak nie wiesz to ustawę przeczytaj najpierw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Tawułka niezalogowany
27 lipca 2024r. o 13:10
Pani burmistrz ....riki tiki tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Wiekuistka niezalogowany
27 lipca 2024r. o 14:10
Jestem młodym wyborcom który głosował za zmianą. Dlaczego ? Bo już mamy dość w Nowogrodźcu leśnych dziadków których jedynym osiągnięciem jest to że poprostu są . Póki młode pokolenie nie przejmie całkowicie władzy w Nowogrodźcu to będzie kicha. Już jest do bani. Pani Świder ma dobre pomysły np. autobus zero emisyjny ale ten konflikt który jest pomiędzy nią a rada niszczy wszystko. Radni byłego burmistrza powinni przemyśleć swoje postępowanie. Bo co to za argument że oni nie mają zaufania do nowej burmistrz? Co mnie to jako wyborcy interesuje? Tylko nowe pokolenie w radzie miasta może coś zmienić. Za dużo osób jest radnymi bo poprostu są a od wielu już lat efektów ich pracy nie widać. Przykład ? Nowe drogi przy nowo powstałych domach jednorodzinnych. Czy radni są zainteresowani tym tematem? Nie widać..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pan redaktor niezalogowany
27 lipca 2024r. o 14:15
~~Liliowoczerwona Wiekuistka napisał(a): Jestem młodym wyborcom który głosował za zmianą. Dlaczego ? Bo już mamy dość w Nowogrodźcu leśnych dziadków których jedynym osiągnięciem jest to że poprostu są . Póki młode pokolenie nie przejmie całkowicie władzy w Nowogrodźcu to będzie kicha. Już jest do bani. Pani Świder ma dobre pomysły np. autobus zero emisyjny ale ten konflikt który jest pomiędzy nią a rada niszczy wszystko. Radni byłego burmistrza powinni przemyśleć swoje postępowanie. Bo co to za argument że oni nie mają zaufania do nowej burmistrz? Co mnie to jako wyborcy interesuje? Tylko nowe pokolenie w radzie miasta może coś zmienić. Za dużo osób jest radnymi bo poprostu są a od wielu już lat efektów ich pracy nie widać. Przykład ? Nowe drogi przy nowo powstałych domach jednorodzinnych. Czy radni są zainteresowani tym tematem? Nie widać..


Jestem młodym wyborcą, który głosował za zmianą .

Poprawiłem ci 1 zdanie , resztę poprawiaj sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza