Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Złocistoruda Nasturcja niezalogowany
27 lipca 2024r. o 19:13
To burmistrz jako kierownik UM decyduje o polityce kadrowej. Poprzedni zatrudnił pół Gierałtowa i było ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Oczar niezalogowany
27 lipca 2024r. o 19:25
~~Brązowopłowy Wielosił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kirowy Orlik napisał(a): Niedouczony ? Piszesz ciągle o odwołaniu burmistrz. A nie wiesz że radę też można odwołać? Jak nie wiesz to ustawę przeczytaj najpierw


Małpia mordo, ja tu ani razu nie pisałem o odwoływaniu Świdrowej, ale z tego co aktualnie można zaobserwować widać, że sami do tego dążycie. Myślisz, że ot tak sobie zrobicie referendum odwołujące radnych? Podaj JEDEN racjonalny argument, który za tym przemawia. A nawet jeśli jakimś dziwnym trafem by się udało to będziemy mieli powtórzone wybory i co dalej? Burmistrzowa zostanie znów wybrana i 15 radnych z jej komitetu? Kombinuj dalej

Na pewno nikt już nie odda na nią głosu, jest uosobieniem zła kłamstwa i fałszu wyborczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wasz Robert niezalogowany
27 lipca 2024r. o 19:42
Przybywajcie , mój otwarty dom jest także Waszym domem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xero niezalogowany
27 lipca 2024r. o 19:44
~~wasz Robert napisał(a): Przybywajcie , mój otwarty dom jest także Waszym domem .

Stara płyta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wasz Robert niezalogowany
27 lipca 2024r. o 19:54
~~Xero napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wasz Robert napisał(a): Przybywajcie , mój otwarty dom jest także Waszym domem .

Stara płyta


Ale ma jeszcze wielu wiernych słuchaczy , tańczą jak im zagram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Psianka niezalogowany
27 lipca 2024r. o 21:30
~~Ciemnozielony Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowopłowy Wielosił napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kirowy Orlik napisał(a): Niedouczony ? Piszesz ciągle o odwołaniu burmistrz. A nie wiesz że radę też można odwołać? Jak nie wiesz to ustawę przeczytaj najpierw


Małpia mordo, ja tu ani razu nie pisałem o odwoływaniu Świdrowej, ale z tego co aktualnie można zaobserwować widać, że sami do tego dążycie. Myślisz, że ot tak sobie zrobicie referendum odwołujące radnych? Podaj JEDEN racjonalny argument, który za tym przemawia. A nawet jeśli jakimś dziwnym trafem by się udało to będziemy mieli powtórzone wybory i co dalej? Burmistrzowa zostanie znów wybrana i 15 radnych z jej komitetu? Kombinuj dalej

Na pewno nikt już nie odda na nią głosu, jest uosobieniem zła kłamstwa i fałszu wyborczego

Z domu otwartego piszą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Laurencja niezalogowany
27 lipca 2024r. o 21:52
~~Ciemnozielony Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowa Czeremcha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoróżowa Azalia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karol napisał(a): Nagle okazuje się,że wszyscy czegoś chcą od nowej burmistrzowej!!!Świetlice,autoport,boiska,park zniszczyć i blok budować...Gdzie byliście jak Relich był burmistrzem???, Nagle wszyscy czegoś chcą,oczekują.. a Świder niech się rozdwoi , bo ma doradców,środki ,pieniądze na to wszystko.No i nic nie robi....No masakra jakaś ..

Bo to wszystko obiecała przed wyborami . Relich nie obiecywał tyle . Potworne kłamstwa z jej strony i to od paru lat . Tylko kłamie i manipuluje .
A z kąd ma niby na to wszystko mieć fundusz i realizować swoje plany,jak były burmistrz na 2024 wszystko zaplanował.Teraz musi się podporządkować jego planom i jego na te cele przekazanym środkom.Sama w 2024 nie może nic.Ale trudne do zrozumienia...no naprawde szok. ..
Jak nie może , na razie zatrudnia swoich przyduoasow

Takich jak ona co nic nie wiedzą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Tytoń niezalogowany
27 lipca 2024r. o 23:47
Pani Świder jest fajna babka. A jeśli ktoś na nią jedzie to wiadomo kto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza