Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Jaskrawozielony Lilak niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 20:35
~~Miejscowy obywatel napisał(a): Smutny obraz tego Nowogrodźca. Ludzie to sami nie wiedzą czego by chcieli. Szczególnie Ci którzy są przeciwni Świder. Po wyborach miało być lepiej a jest gorzej bo pewna grupa nie potrafi się pogodzić z przegraną ex burmistrza. Czy tak ma wyglądać zarządzanie miastem i gminą . Wspólne zarządzanie. Krew mnie już zalewa bo dajcie tej kobiecie rządzić a nie podkładanie ciągle nogi. Jeśli tak dalej będzie to mieszkańcy Nowogrodźca wypowiedzą się na sesji i nie będzie to jedna lub 2 osoby tylko cały tabun. Wybraliśmy Was radnych to działajcie. Mamy już dość słuchania Waszych żali bo to jest wręcz żenujące

Że smutny to jej zasługa . Latami robiła wszystko , aby szkodzić . Ja już emeryt chcę spokoju i stabilizacji w tej gminie . Jest coraz gorzej i dobrze nie będzie . Nie mam zaufania do tej kobiety . To co robiła latami , aby siać zamęt i jako nauczycielka dała zły przykład dzieciom i młodzieży .Ci co ją tak bronią to mają z tego korzyść , ale i was odstawi na bok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Driakiew niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 20:38
~~Miejscowy obywatel napisał(a): Smutny obraz tego Nowogrodźca. Ludzie to sami nie wiedzą czego by chcieli. Szczególnie Ci którzy są przeciwni Świder. Po wyborach miało być lepiej a jest gorzej bo pewna grupa nie potrafi się pogodzić z przegraną ex burmistrza. Czy tak ma wyglądać zarządzanie miastem i gminą . Wspólne zarządzanie. Krew mnie już zalewa bo dajcie tej kobiecie rządzić a nie podkładanie ciągle nogi. Jeśli tak dalej będzie to mieszkańcy Nowogrodźca wypowiedzą się na sesji i nie będzie to jedna lub 2 osoby tylko cały tabun. Wybraliśmy Was radnych to działajcie. Mamy już dość słuchania Waszych żali bo to jest wręcz żenujące

Tabun to może być koni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Driakiew niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 20:39
~~Miejscowy obywatel napisał(a): Smutny obraz tego Nowogrodźca. Ludzie to sami nie wiedzą czego by chcieli. Szczególnie Ci którzy są przeciwni Świder. Po wyborach miało być lepiej a jest gorzej bo pewna grupa nie potrafi się pogodzić z przegraną ex burmistrza. Czy tak ma wyglądać zarządzanie miastem i gminą . Wspólne zarządzanie. Krew mnie już zalewa bo dajcie tej kobiecie rządzić a nie podkładanie ciągle nogi. Jeśli tak dalej będzie to mieszkańcy Nowogrodźca wypowiedzą się na sesji i nie będzie to jedna lub 2 osoby tylko cały tabun. Wybraliśmy Was radnych to działajcie. Mamy już dość słuchania Waszych żali bo to jest wręcz żenujące

Tabun to może być koni.
~~Miejscowy obywatel napisał(a): Smutny obraz tego Nowogrodźca. Ludzie to sami nie wiedzą czego by chcieli. Szczególnie Ci którzy są przeciwni Świder. Po wyborach miało być lepiej a jest gorzej bo pewna grupa nie potrafi się pogodzić z przegraną ex burmistrza. Czy tak ma wyglądać zarządzanie miastem i gminą . Wspólne zarządzanie. Krew mnie już zalewa bo dajcie tej kobiecie rządzić a nie podkładanie ciągle nogi. Jeśli tak dalej będzie to mieszkańcy Nowogrodźca wypowiedzą się na sesji i nie będzie to jedna lub 2 osoby tylko cały tabun. Wybraliśmy Was radnych to działajcie. Mamy już dość słuchania Waszych żali bo to jest wręcz żenujące

Tabun,to może być koni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ha ha niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 20:42
~~Kasztanowaty Driakiew napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miejscowy obywatel napisał(a): Smutny obraz tego Nowogrodźca. Ludzie to sami nie wiedzą czego by chcieli. Szczególnie Ci którzy są przeciwni Świder. Po wyborach miało być lepiej a jest gorzej bo pewna grupa nie potrafi się pogodzić z przegraną ex burmistrza. Czy tak ma wyglądać zarządzanie miastem i gminą . Wspólne zarządzanie. Krew mnie już zalewa bo dajcie tej kobiecie rządzić a nie podkładanie ciągle nogi. Jeśli tak dalej będzie to mieszkańcy Nowogrodźca wypowiedzą się na sesji i nie będzie to jedna lub 2 osoby tylko cały tabun. Wybraliśmy Was radnych to działajcie. Mamy już dość słuchania Waszych żali bo to jest wręcz żenujące

Tabun to może być koni.
Ktoś napisał: ~~Miejscowy obywatel napisał(a): Smutny obraz tego Nowogrodźca. Ludzie to sami nie wiedzą czego by chcieli. Szczególnie Ci którzy są przeciwni Świder. Po wyborach miało być lepiej a jest gorzej bo pewna grupa nie potrafi się pogodzić z przegraną ex burmistrza. Czy tak ma wyglądać zarządzanie miastem i gminą . Wspólne zarządzanie. Krew mnie już zalewa bo dajcie tej kobiecie rządzić a nie podkładanie ciągle nogi. Jeśli tak dalej będzie to mieszkańcy Nowogrodźca wypowiedzą się na sesji i nie będzie to jedna lub 2 osoby tylko cały tabun. Wybraliśmy Was radnych to działajcie. Mamy już dość słuchania Waszych żali bo to jest wręcz żenujące
Tabun,to może być koni.

Równie dobrze może być tabun baranów takich jak ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MS niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 21:46
Obrażaj mieszkańców obrażaj a się mocno zdziwicie i taką metodą to dużo działacie.
No to pojechałeś po bandzie ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Platan niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 7:29
~~MS napisał(a): Obrażaj mieszkańców obrażaj a się mocno zdziwicie i taką metodą to dużo działacie.
No to pojechałeś po bandzie ....

~~MS napisał(a): Obrażaj mieszkańców obrażaj a się mocno zdziwicie i taką metodą to dużo działacie.
No to pojechałeś po bandzie ....

W hokeju gra po bandzie jest jak najbardziej wskazana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 16:02
~~MS napisał(a): Obrażaj mieszkańców obrażaj a się mocno zdziwicie i taką metodą to dużo działacie.
No to pojechałeś po bandzie ....

Mieszkańcy tej gminy to zbieranina ,Serby ,Bośniacy ,Zabugany Ukraińcy oraz Polacy z centralnej Polski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekawe niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 21:46
Świdrowa gdzie to kino po 5 zł ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza