Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najlepszego Bolcu! Kolejnych udanych lat w sieci! 
~~Agnieszka Piasecka-Robak niezalogowany
20 maja 2024r. o 10:18
Ja też wczoraj czekałam na publikację mojego posta kilka godzin. Powód? Chyba mi konto wygasło, bo długo się nie logowałam, i zadecydowałam opublikować pod imieniem i nazwiskiem bez logowania.
Nie, nie odcinam kuponów od Bolca = nie mam z tego żadnych przychodów. Zawsze robiłam Bolec.Info wolontariacko.
Brak krytyki nie jest kwestią lojalności lub jej braku - nie czytam portalu od deski do deski i nie czuję się (z tego powodu!) kompetentną i uprawnioną do oceniania.
Jeśli Komuś doskwiera poziom portalu - może warto zaproponować współpracę (za pieniądze lub pro bono) albo stworzyć coś własnego. Dobrego poniedziałku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Krwawnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 10:29
~~Brunatnożółta Bylica napisał(a): poważnie????

Poważnie - kolejnego swojego posta nie doczekasz - użyłeś obraźliwego określenia, post został zatrzymany i ostatecznie usunięty.
Na tym kończę tę dyskusję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Bylica niezalogowany
20 maja 2024r. o 10:33
~~Agnieszka Piasecka-Robak napisał(a): Ja też wczoraj czekałam na publikację mojego posta kilka godzin. Powód? Chyba mi konto wygasło, bo długo się nie logowałam, i zadecydowałam opublikować pod imieniem i nazwiskiem bez logowania.
Nie, nie odcinam kuponów od Bolca = nie mam z tego żadnych przychodów. Zawsze robiłam Bolec.Info wolontariacko.
Brak krytyki nie jest kwestią lojalności lub jej braku - nie czytam portalu od deski do deski i nie czuję się (z tego powodu!) kompetentną i uprawnioną do oceniania.
Jeśli Komuś doskwiera poziom portalu - może warto zaproponować współpracę (za pieniądze lub pro bono) albo stworzyć coś własnego. Dobrego poniedziałku :)


;D
konto Pani wygasło? ...a to dobre...
mam w tym kilkukrotne własne doświadczenia...;D
miła Pani ...brak krytyki jest dwuznaczne ...albo nie chce się kogoś urazić albo pokazuje swoją tendencyjność w ewentualnej ocenie...
jedno i drugie nie powinno mieć miejsca...
moim zdaniem uzasadniona krytyka to może być przejaw nawet pewnej sympatii ...wróg nie będzie korzystał na ewentualnych błędach tylko będzie oczekiwał kolejnych...przyjaciel wytknie błędy by ich w przyszłości unikać a tym samym wróg stanie się bezradny...

''..warto zaproponować współpracę (za pieniądze lub pro bono)...
traktuję to jako żarcik na dobry tydzień...

nie tak dawno sam MM proponował ''wspólne redagowanie...co z tego wyszło?...bo jak miało wyjść?
za kasę?...dlaczego nie zatrudnią odpowiedzialnego za porządek ''moda'' ? ...szkoda kasy?
zatrudnienie na zasadzie pro bono?...jest w redakcji ktoś taki?

udanego tygodnia miła Pani...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnieszka Piasecka-Robak niezalogowany
21 maja 2024r. o 12:28
~~ napisał(a):
miła Pani ...brak krytyki jest dwuznaczne ...albo nie chce się kogoś urazić albo pokazuje swoją tendencyjność w ewentualnej ocenie...
jedno i drugie nie powinno mieć miejsca...
moim zdaniem uzasadniona krytyka to może być przejaw nawet pewnej sympatii ...wróg nie będzie korzystał na ewentualnych błędach tylko będzie oczekiwał kolejnych... (...)
udanego tygodnia miła Pani...

Z biegiem lat pojawia się we mnie coraz silniejsze przekonanie, że coraz mniej muszę, a coraz więcej mogę :) Nie czuję, że muszę krytykować, tylko dlatego, że ktoś tego oczekuje. Wszystkiego dobrego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Budleja niezalogowany
21 maja 2024r. o 12:49
No i znikło od wczoraj kilka postów,a nie wspomnę o tych,które prewencyjnie w ogóle nie wyświetliły się.Tragedia,a tak się kiedyś tu miło pisało i czytało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
21 maja 2024r. o 13:04
Pani Agnieszko ...przeczytała Pani kolejny post? ...ciekawe prawda?
drugi zdanie z mojego postu Pani ''okroiła''...dlaczego?

moim zdaniem uzasadniona krytyka to może być przejaw nawet pewnej sympatii ...wróg nie będzie korzystał na ewentualnych błędach tylko będzie oczekiwał kolejnych... (...)

przyjaciel wskaże ewentualne błędy bu w przyszłości ich unikać a tym samym wytrącić oręż wrogowi...
miła Pani...nie krytykuję dla samej krytyki ...ale ''słodzić'' też nie zamierzam widząc to co nazwijmy oględnie może niepokoić lub budzić pewien niesmak...

nie dalej jak wczoraj wziąłem udział ;D w pewnej ...''dyskusji''...;D
niech mi Pani wierzy że przed laty takie wyzwiska były nie do pomyślenia...

jak widzę ''budleja'' coś o tym wie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
21 maja 2024r. o 13:19
~~Rdzawobrunatna Budleja napisał(a): No i znikło od wczoraj kilka postów,a nie wspomnę o tych,które prewencyjnie w ogóle nie wyświetliły się.Tragedia,a tak się kiedyś tu miło pisało i czytało.


Usunąłęm kilkanascie postów - nie dotyczyły tematu dyskusji, zaśmiecały forum. Te, które nie zostały dopuszczone - zawierały wulgarne określenia. Tak jak pisałem wcześniej - chamstwu mówimy: stop. Koniec i kropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnieszka Piasecka-Robak niezalogowany
21 maja 2024r. o 13:43
~~Krasny Rokitnik napisał(a): Pani Agnieszko ...przeczytała Pani kolejny post? ...ciekawe prawda?
drugi zdanie z mojego postu Pani ''okroiła''...dlaczego?

Odniosłam się do oczekiwania krytyki z mojej strony. Niestety, nie potrafię odpowiedzieć, jak miała przebiegać współpraca i nie mogę się odnieść do pozostałych uwag/pytań, bo nie jestem decydentem na Bolcu. Owszem, współtworzyłam go z Marcinem, ale nie jestem tu ani właścicielem, ani adminem, ani modem. Nie mam też wiedzy dotyczącej Waszych ustaleń lub ich braku. Ta dyskusja pojawiła się pod moim tekstem wspominkowym. Może warto zadać te pytania Marcinowi, bezpośrednio pod jego podsumowaniem? Ja tak bym zrobiła.
Wycięcie postów o ruskich onucach i zwolennikach/przeciwnikach partii politycznych - nie wycinałam, bo nie mam takich uprawnień. Czy były jakieś posty obrażające mnie? Czy coś wnosiły do dyskusji? Nie wiem, widzę Bolca z poziomu czytelnika.
Na wszelkie nowe wątki odpowiem ewentualnie w środę, bo praca offline'owa mnie wzywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza