Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najlepszego Bolcu! Kolejnych udanych lat w sieci! 
~~Brunatnożółta Bylica niezalogowany
20 maja 2024r. o 8:39
widzę że post jest ...
ok. nie będę się więc w przyszłości śpieszył z ocenami...będę bardziej cierpliwy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
20 maja 2024r. o 8:44
~~jgutyo7yo987 napisał(a):

uważam że przekłamuje się tu pewne fakty ...
bo nie tylko ja piszę tu o cen.zu.rze a nawet o wycinaniu pewnych postów...nie wiem czy były tam wulgaryzmy więc trudno mi to ocenić...
wiem jedno ...ja nie używam wulgaryzmów ograniczając się jedynie do kpiących porównań w typie 'kmiotek' lub 'głomb'
co w konfrontacji z 'xujami' czy 'parówami' uważam jest 'pieszczotą'...;D

proszę więc wytłumaczyć mi jak tu prowadzić z kimś dyskusję na jakikolwiek temat skoro dopuszczenie postu może być zależne od 'ręcznej ' akceptacji?

pytanie otwarte nr. 1 - proszę mi pokazać JEDEN temat gdzie prowadzi się jakąś dyskusję?
nie ma takiego tematu po zaraz zostaje zdominowany przez przeciwników 'ideologicznych' którzy nawet nie podejmują najmniejszego wysiłku by udowodnić faktami swoje racje...a jęsli tego będzie mało przechodzą na 'wycieczki osobiste'...;D

pytanie nr2 ....dlaczego pozamykano wszystkie tematy związane z wojną na Ukrainie? ...czy to jest nieważne ?
czy może powodem jest to że za dużo 'brudów ' tu wychodzi przy okazji ...
pisałem o tym od początku ...i pamiętam jak tu jakiś maniak wycinał moje wrzutki z wywiadami Rittera...
po dwóch latach tego konfliktu widać w ilu miejscach miał rację ...

tłumaczenie dzisiaj że musicie mieć kontrolę nad treściami jest poniekąd prawdziwe bo musicie kontrolować to co jest zgodne a co nie z waszymi własnymi (lub narzuconymi ) poglądami ...

dlatego wcześniej wspomniałem że stosujecie'cen.zu.rę prewencyjną'



A po co wyzywasz ludzi od kmiotków czy głąbów?

Gdyby system nie zatrzymywał niektórych postów, portal byłby zalany spamem i propagandą. Jeśli tego nie rozumiesz, nic na to nie poradzę. Przed chwilą usunąłem kilkadziesiąt postów z wyzwiskami i chamstwem oraz propagandą. Wkrótce pojawią się kolejne.

Co do wojny... jak wyżej. Ilość putinowskiej propagandy, którą jesteśmy spamowani jest ogromna. Chcesz poczytać albo ją kolportować, są na pewno jakieś foliarskie prawackie portale, na których poczujesz się bardziej u siebie.




bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Bylica niezalogowany
20 maja 2024r. o 9:14
czekam na publikację ...
zrobię sobie kawę..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Osteospermum niezalogowany
20 maja 2024r. o 9:21
~~Brunatnożółta Bylica napisał(a): czekam na publikację ...
zrobię sobie kawę..

Ja też czekam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Bylica niezalogowany
20 maja 2024r. o 9:24
no proszę...
nie jestem jak widzę jedyny...;D
jak myślisz?...potrwa to kilka godzin?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Bylica niezalogowany
20 maja 2024r. o 9:29
jak widzę ''system'' nie puszcza...;D
może się wgrywa...
więc idę z psiakiem na mały spacerek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Osteospermum niezalogowany
20 maja 2024r. o 9:37
~~Brunatnożółta Bylica napisał(a): no proszę...
nie jestem jak widzę jedyny...;D
jak myślisz?...potrwa to kilka godzin?

Wiem z doświadczenia,że czasami trwa to kilkanaście godzin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Krwawnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 9:52
~~Żółtopomarańczowy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnożółta Bylica napisał(a): no proszę...
nie jestem jak widzę jedyny...;D
jak myślisz?...potrwa to kilka godzin?

Wiem z doświadczenia,że czasami trwa to kilkanaście godzin.


Wystarczy nie używać wulgarnych słów, chamskich tekstów itd i będzie wchodziło od razu, bez moderacji :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza