Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złodzieje ukradli sieć trakcyjną, zakłócenia w ruchu pociągów
~~Zibi niezalogowany
24 maja 2024r. o 15:15
Nie pierwszy raz z resztą ale złodziej w tym kraju dobrze żyją tak że nic im nie będzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Ostrokrzew niezalogowany
24 maja 2024r. o 19:58
~~Zibi napisał(a): Nie pierwszy raz z resztą ale złodziej w tym kraju dobrze żyją tak że nic im nie będzie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Truskawka niezalogowany
24 maja 2024r. o 21:12
Wczoraj tamtędy jechałem. Wszystko było ok. Ale dwa lata temu jechałem do JG i w nocy też złodzieje ukradli kable. Odcinek Gryfów -Rębiszów.Też były problemy. Złodziei należy złapać, osądzić i ukarać. Siódme -nie kradnij!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Rozchodnik niezalogowany
24 maja 2024r. o 22:23
~~Chabrowa Truskawka napisał(a): Wczoraj tamtędy jechałem. Wszystko było ok. Ale dwa lata temu jechałem do JG i w nocy też złodzieje ukradli kable. Odcinek Gryfów -Rębiszów.Też były problemy. Złodziei należy złapać, osądzić i ukarać. Siódme -nie kradnij!

~~Chabrowa Truskawka napisał(a): Wczoraj tamtędy jechałem. Wszystko było ok. Ale dwa lata temu jechałem do JG i w nocy też złodzieje ukradli kable. Odcinek Gryfów -Rębiszów.Też były problemy. Złodziei należy złapać, osądzić i ukarać. Siódme -nie kradnij!

to siódme nie kradnij tyczy się95 % społeczeństwa(katolików)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PKPowiec niezalogowany
25 maja 2024r. o 12:37
A gdzie jest SOK czyli służba ochrony kolei! Kamery na każdym słupie też by odstraszały potencjalnych złodziei, mimo wszystko to tańsze rozwiązanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Borówka niezalogowany
26 maja 2024r. o 8:21
~~PKPowiec napisał(a): A gdzie jest SOK czyli służba ochrony kolei! Kamery na każdym słupie też by odstraszały potencjalnych złodziei, mimo wszystko to tańsze rozwiązanie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MichaelGrend niezalogowany
26 maja 2024r. o 8:23


Overhaul Your Figure with Dwelling Fitness and Your Final Handbook to Successfulness!

Are you geared up to overhaul your body and reach peak physical fitness levels without ever moving foot outside your front door? Our supreme guide to residence fitness is here to aid you in attaining your goals. In this inclusive weblog post, we'll probe the endless advantages of training at house and how it can change your method to fitness. From the flexibility of training on your own agenda to the privacy of your personal space, abode fitness presents unparalleled virtues. We'll also offer handy tips on how to design your workouts for maximum effectiveness, including advice for equipment and exercises tailored to your specific goals. Whether you're endeavoring to shed weight, build up muscle, or improve your overall health and health, our goal is to offer you with the equipment and guidance needed to succeed. Say farewell to constraints and hi to a stronger, fitter you with home fitness!



Improve Your Cardio with Speed Skipping Jump Rope! �� Enhance Your Fitness and Agility with Ease! Click Here to Elevate Your Workout Game!
Home Workout Apparatus Essentials and Your Key to Slimming Down Success 28b3ede
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Ciemiernik niezalogowany
26 maja 2024r. o 12:17
~~PKPowiec napisał(a): A gdzie jest SOK czyli służba ochrony kolei! Kamery na każdym słupie też by odstraszały potencjalnych złodziei, mimo wszystko to tańsze rozwiązanie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego