Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stypy już nie w Ibisie
~~Umrzyk niezalogowany
24 maja 2024r. o 20:54
Tytuł newsa na poziomie portalu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Tojeść niezalogowany
24 maja 2024r. o 22:00
Reklama dźwignią handlu. Zobaczcie jak wyglądały reklamy usług w gazetach za 2RP czy w PRL-u. Nie słuchać, robić swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorzasty niezalogowany
25 maja 2024r. o 13:27
Jak dla mnie przyda się trochę dobrego humoru w mieście. I reklama sama w sobie jest dobra jak widać. Mam nadzieję, że tylko firma jest słowna, tak jak jest napisane :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dobry banner niezalogowany
25 maja 2024r. o 14:41
Wg mnie jest z lekkim humorem i to jest niezły sposób na zwrócenie na siebie uwagi w tak smutnej branży. Tak samo chociażby robi zakład pogrzebowy a.s. Bytom który też ten banner udostepnił na swoim profilu. Myślę że nie jest to przesadzone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karol niezalogowany
25 maja 2024r. o 14:46
~~Dobry banner napisał(a): Wg mnie jest z lekkim humorem i to jest niezły sposób na zwrócenie na siebie uwagi w tak smutnej branży. Tak samo chociażby robi zakład pogrzebowy a.s. Bytom który też ten banner udostepnił na swoim profilu. Myślę że nie jest to przesadzone

To dlaczego zmienili na banerze miejsce stypy ? miękkie faje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Cytryniec niezalogowany
25 maja 2024r. o 17:05
~~Dobry banner napisał(a): Wg mnie jest z lekkim humorem i to jest niezły sposób na zwrócenie na siebie uwagi w tak smutnej branży. Tak samo chociażby robi zakład pogrzebowy a.s. Bytom który też ten banner udostepnił na swoim profilu. Myślę że nie jest to przesadzone

Ty tylko zjedz u Nas posiłek, połóż się wygodnie a My już Cię na Śluzową zawieziemy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Grzybień niezalogowany
25 maja 2024r. o 18:19
~~Umrzyk napisał(a): Tytuł newsa na poziomie portalu

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stypy tylko w niezalogowany
25 maja 2024r. o 18:59
Stypy tylko u Kazika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza