Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Food trucki w Bolesławcu! Wiemy, gdzie i kiedy [WIDEO]
~~Srebrnobiały Cedr niezalogowany
24 maja 2024r. o 17:56
Dni Bolesławca? a dlaczego nikt nie gra na scenie? Gdzie jest jakiś program?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jerzy niezalogowany
24 maja 2024r. o 18:03
uliczne żarcie!? gdy widzę w jak ohydny sposób je przyrządzają, to mam wrażenie, że w PRL bardziej apetycznie karmiono świnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Platan niezalogowany
24 maja 2024r. o 18:19
Czy Sanepid weźmie pod lupę owe stanowiska z żywnością nie może dojść do zatrucia. To priorytet zdrowie mieszkańców naheazniejsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Heee niezalogowany
24 maja 2024r. o 18:23
Smacznego p. Kaziu a napojik wyskokowy zdegustowany? - reklama dźwignią handlu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z niezalogowany
24 maja 2024r. o 20:15
Kto się wybiera?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrne Parzydło niezalogowany
24 maja 2024r. o 22:04
~~jerzy napisał(a): uliczne żarcie!? gdy widzę w jak ohydny sposób je przyrządzają, to mam wrażenie, że w PRL bardziej apetycznie karmiono świnie.

Ooo to jeszcze nie widziałeś co robią w kebabie na Prusa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrne Parzydło niezalogowany
24 maja 2024r. o 22:04
~~Srebrne Parzydło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jerzy napisał(a): uliczne żarcie!? gdy widzę w jak ohydny sposób je przyrządzają, to mam wrażenie, że w PRL bardziej apetycznie karmiono świnie.

Ooo to jeszcze nie widziałeś co robią w kebabie na Prusa
Sory.. Sierpnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Rozchodnik niezalogowany
24 maja 2024r. o 22:16
~~Złotożółty Platan napisał(a): Czy Sanepid weźmie pod lupę owe stanowiska z żywnością nie może dojść do zatrucia. To priorytet zdrowie mieszkańców naheazniejsze

~~Złotożółty Platan napisał(a): Czy Sanepid weźmie pod lupę owe stanowiska z żywnością nie może dojść do zatrucia. To priorytet zdrowie mieszkańców naheazniejsze


tyle lat to już trwa ,ale o zatruciu nie słyszałem (nie pisano) wystarczy nie KONSUMOWAĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego