Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Ksiądz podczas pogrzebu stał na grobie mojego ojca - mówi wstrząśnięty pan Wojciech
~~Kl niezalogowany
29 maja 2024r. o 23:19
~~mzgm cd napisał(a): mało tego... może w końcu ktoś sprawdzi kto tam pracuje ...a dużo osób pod wpływem ... no i kto pobiera opłaty za godziny jeśli ktoś ma dorobku może to opłacić ... eh ...

Tak oczerniac ludzi to wstyd,ja tam nigdy nie widziałem nikogo pod wplywem-a jestem codziennie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kk niezalogowany
29 maja 2024r. o 23:28
~~pracownicy i pracownice jak bydło napisał(a): Pracownicy i pracownice są winne ,wg nie przestrzegają zasad jak bydło się zachowują szczeg≥ólnie ci ... pracujący w terenie, tyle w temacie ludzie to widzą.

Sam lub sama jestes bydło,pewnie latasz do koscioła i nie szanujesz ludzi.Oj cos czuje że masz straszny żal ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chaber niezalogowany
30 maja 2024r. o 8:29
Już różne szmatławce podłapały temat.
Jak jest okazja do naplucia na księdza to od razu bydło sie budzi i toczy pianę z pyska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Rezeda niezalogowany
30 maja 2024r. o 8:35
~~ratel napisał(a): Świetna manipulacja! Tewałem by się nie powstydził ! Większość osób czyta tylko tytuł . Zgłaszajacy sprawe dokładnie opisał dlaczego ksiądz stanął gdzie satnal i że to rozumie ale cóż...ważne żeby dokopać kościołowi ! . Kto czytał pełna treść artykułu ten wie o co chodzi . Reszta POmatołków udowodniała swoje inteligencję :-)

Fragment wypowiedzi zgłaszajacego " - Ksiądz nie zrobil tego świadomie, żałobnicy też nie wiedzieli że tam jest zakryty grób, do nich nie mam żalu, ale pracownicy firmy pogrzebowej, cmentarza i policjanci wiedzieli co tam się dzieje - mówi rozgoryczony bolesławianin."

Cóż pewien piszący artykół zapomniał o tym ..... Pewnie nie zamieżał sugerować pewnych skojażeń ale to pozostawmy w milczeniu....

A czy ten "ksiundz" jest taki ciemny że, nie wie co to za wzgórek między grobami na którym stał? zarząd cmentarza tylko kasę bierze, grób jest opłacony do 2041 roku, to powinni pilnować zeby opłaconych grobów nie dewastowano, czy tam nie było profanacji krzyża? złamanie go by księdzu nie przeszkadzał, "bagiety" tez nie widzieli profanacji grobu?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Języczka niezalogowany
30 maja 2024r. o 9:06
~~Żółtoczerwona Rezeda napisał(a): ~~ratel napisał(a): Świetna manipulacja! Tewałem by się nie powstydził ! Większość osób czyta tylko tytuł . Zgłaszajacy sprawe dokładnie opisał dlaczego ksiądz stanął gdzie satnal i że to rozumie ale cóż...ważne żeby dokopać kościołowi ! . Kto czytał pełna treść artykułu ten wie o co chodzi . Reszta POmatołków udowodniała swoje inteligencję :-)

Fragment wypowiedzi zgłaszajacego " - Ksiądz nie zrobil tego świadomie, żałobnicy też nie wiedzieli że tam jest zakryty grób, do nich nie mam żalu, ale pracownicy firmy pogrzebowej, cmentarza i policjanci wiedzieli co tam się dzieje - mówi rozgoryczony bolesławianin."

Cóż pewien piszący artykół zapomniał o tym ..... Pewnie nie zamieżał sugerować pewnych skojażeń ale to pozostawmy w milczeniu....

A czy ten "ksiundz" jest taki ciemny że, nie wie co to za wzgórek między grobami na którym stał? zarząd cmentarza tylko kasę bierze, grób jest opłacony do 2041 roku, to powinni pilnować zeby opłaconych grobów nie dewastowano, czy tam nie było profanacji krzyża? złamanie go by księdzu nie przeszkadzał, "bagiety" tez nie widzieli profanacji grobu?.
krzyz był złamany już duzowvzesniej i dobrze o tym wiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowe Przymiotno niezalogowany
30 maja 2024r. o 9:07
~~ratel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrązowe Przymiotno napisał(a): Wy mi pis.iory wyjasnijcie, jak mozna sie tak strzępić i samozaorać, gdyż ARTYKÓŁ, ZAMIEŻAŁ, SKOJAŻEŃ to nawet w jezyku wszechpolskim nie istnieje... co za matoły :D masakra. I czytanie ze zrozumieniem tez wam leży, ale rozumiem, tekst długi, obrazków mało :]


Czytałeś oświadczenie pokrzywdzonego a tym samym zgłaszającego czy bazujesz na tytule nadanym przez jakiegoś manipulanta? Przeczytaj i podyskutujemy !

Nie podniecam sie nagłówkami, interesują mnie jedynie tresci, w tekscie jest fragment wypowiedzi "uniewinniający" klechę, sami go wielokrotnie wstawiliście do komentowania i dalej drzecie katolskie otwory pod moherem, ze wam czarodzieja w czarnej kiecce lżą :D czyli jednak biblijne cymbały brzmiące są z was i jakies problemy z czytaniem w waszej grupie wyborczej :D
EMPATIA - takie niemodne słowo. Obie rodziny zostały koszmarnie potraktowane przez hieny fenixowe, a ty sie brandzlujesz w necie obronami klech i krzyży. Klecha kase zainkasowal i feniks tez, tylko obie rodziny w żalobie zostaly ofiarami tej sytuacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Języczka niezalogowany
30 maja 2024r. o 9:08
~~Czarnofioletowy Aster napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnofioletowy Aster napisał(a): Na ostatnim zdjęciu widać, że poza złamanym krzyżem, grob nie został uszkodzony, nawet świeżej ziemi z wykopanego obok grobu na nim nie widać. Więc chyba firma odpowiednio go zabezpieczyła. Przecież kopiąc obok gdzieś muszą ziemię odłożyć.

Zabezpieczyli go układając jakieś deski i wykładzinę. Nawet trawa porastająca bujnie ten grób nie została pognieciona.
tylko ze ten krzyż był już złamany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowe Przymiotno niezalogowany
30 maja 2024r. o 9:42
~~Wrzosowa Języczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnofioletowy Aster napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarnofioletowy Aster napisał(a): Na ostatnim zdjęciu widać, że poza złamanym krzyżem, grob nie został uszkodzony, nawet świeżej ziemi z wykopanego obok grobu na nim nie widać. Więc chyba firma odpowiednio go zabezpieczyła. Przecież kopiąc obok gdzieś muszą ziemię odłożyć.

Zabezpieczyli go układając jakieś deski i wykładzinę. Nawet trawa porastająca bujnie ten grób nie została pognieciona.
tylko ze ten krzyż był już złamany

No i...? Jak złamałam noge, to nikt o grób mojej Babci pochowanej 40 km stąd nie dbał, bo trudno, zeby prócz ogarniania mnie, ktos jezdzil na takie misje. Życia jej to nie zwróciło, nie skróciło ani po nocach mnie nie straszyła, ale to na cywilizowanym cmentarzu bylo, wiec z powodu pomnika pokrytego listkami i niepodlanych zmarniałych bratków oraz zeżartego bukszpana nikt tam śmietniska, kopca kreta ani cokołu na płatne występy dla Czarnego nie usypał... A wy, barbarzyńcy, bedziecie chamsko oceniac, czy grób sie wam podoba czy mozna go dewastowac. Opłacony na 20 lat, wiec wara od niego feniksom, klechom i wstrętnym plotkarskim wsiokom, ktorymi jestescie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.