Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Seria kolizji w centrum miasta
~~Jasnogranatowa Gynostemma niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 12:49
Jak można nie zauważyć zmiany świateł albo znaku stopu? Kierowców trzeba wysłać na ponowne badania, bo może nie są już w stanie prowadzić pojazdów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Dąbrówka niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 14:14
okulista na etacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Wiciokrzew niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 14:35
gapią się w te telefony to już jest plaga..... nie patrzą na drogę tylko gadają albo czegoś szukają .... miasto małe a wypadków jak w metropolii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Gazania niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 14:37
No proszę, żadnej BMW i wypadek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Chmiel niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 19:30
Opel nie zatrzymał się na znaku STOP. W Bolesławcu to norma!!! Wyjazd z ul. Góralskiej do Kościuszki jest STOP. Tam prawie nikt się nie zatrzymuje tylko przyspieszają widząc jadących od Łąki. O zgrozo nagminnie robią to miejskie autobusy! To samo jest na STOPIE z Gałczyńskiego do ul. Staroszkolnej i tu to samo auta wszelkiej maści i transport publiczny. Bolesławianie STOP mają w D... Podobno policja ma drony. Proszę bardzo, to są dobre miejsca na akcję z dronami i ŻNIWA z mandatów. NAJWIĘCEJ WYMUSZEŃ PIERWSZEŃSTWA ZAZNAŁEM z podporządkowanej ze SOPEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowe Parzydło niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 0:48
~~Szarobiały Chmiel napisał(a): Opel nie zatrzymał się na znaku STOP. W Bolesławcu to norma!!! Wyjazd z ul. Góralskiej do Kościuszki jest STOP. Tam prawie nikt się nie zatrzymuje tylko przyspieszają widząc jadących od Łąki. O zgrozo nagminnie robią to miejskie autobusy! To samo jest na STOPIE z Gałczyńskiego do ul. Staroszkolnej i tu to samo auta wszelkiej maści i transport publiczny. Bolesławianie STOP mają w D... Podobno policja ma drony. Proszę bardzo, to są dobre miejsca na akcję z dronami i ŻNIWA z mandatów. NAJWIĘCEJ WYMUSZEŃ PIERWSZEŃSTWA ZAZNAŁEM z podporządkowanej ze SOPEM.
Piszesz głupoty,często tam jeżdze i nie spotkałam kierowcy jadącego ul.Góralską aby nie zatrzymał się pr,y ul.Kościuszki No chyba,że piszesz o sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Bazylia niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 13:38
chmiel ,chciał zabłysnąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Chmiel niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 14:13
Dzisiaj wjeżdżałem do miasta od Łąki trzykrotnie. Raz WV transporter wyjeżdżając z Góralskiej tylko przyspieszył na mój widok. Innym razem Toyota Yaris po chamsku wymusiła w podobnych okolicznościach pierwszeństwo zmuszając mnie do hamowania. Nie znacie realiów. Chyba sporadycznie tam bywacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.