Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrzymany elektryk z Bolesławca: planował domowy magazyn energii
~~Emeryt niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 10:28
Ja też mam magazyn energii,ale na akumulatory mam fakturęVAT.Jest ta różnica ,iż ten pan okazał się zwykłym złodziejem.Mało tego to pozbawiał sieć komórkową ciągłej pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Elka niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 10:34
Poniesie małą karę za kradzież i wielką za próbę produkowania i magazynowania energii na własny użytek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kapitan niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 10:46
Za probe zmniejszenia zysków energetyki dostanie dożywocie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 10:52
Samo przedsięwzięcie jest godne życie pochwały. Naganny jest tylko sposób pozyskiwania niektórych materiałów czyli w tym przypadku akumulatorów.
Autor wprowadza czytelnika w błąd jakby całe przedsięwzięcie było przestępstwem.
Zmienić autorowi stanowisko na sprzątacza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sławomir niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 11:26
W artykule jest informacja że planował nielegalne magazynowanie energii z paneli. Od kiedy magazynowanie energii jest nielegalne? Mam swój magazyn szybko wywieźć do lasu zanim nakryje mnie policja? Jedyne przestępstwo to kradzież akumulatorów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Off-grid od kwietnia 2018 roku niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 11:45
,,Mężczyzna, elektryk z zawodu, planował nielegalne gromadzenie energii z paneli fotowoltaicznych na swoim domu"- legalnie to ten portal brukowy wprowadza czytelnika w błąd....Energia z paneli PV może być gromadzona bez niczyich (cudzych i nie uprawnionych) ocen.Z kolei opisana kradzież akumulatorów to odrębna sprawa i z pewnością podlega karze w odróżnieniu od gromadzenia energii z PV.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Cynia niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 11:46
~~Sławomir napisał(a): W artykule jest informacja że planował nielegalne magazynowanie energii z paneli. Od kiedy magazynowanie energii jest nielegalne? Mam swój magazyn szybko wywieźć do lasu zanim nakryje mnie policja? Jedyne przestępstwo to kradzież akumulatorów
Bardzo trafnie w punkt - autor jest uprzedzony do PV.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Buk niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 11:50
~~Brązowożółta Gęsiówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawobrunatna Mina napisał(a): Prąd jest drogi bo Morawiecki iObajtek i Wąsik przez 8 lat kie zbudowali aki jednej elektrowni atomowej.

Aleś ty głupi?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.