Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolec.Info nr 1 w bolesławieckim internecie! Od 20 lat! Dziękujemy!
~~hvtfrjy6toh87to987p97p niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 20:19
Marcin Marczewski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoruda Brzoza
Pamiętam. Ale mam też ograniczony czas itd. W najbliższych tygodniach rozpoczniemy wdrażania zaległych funkcji :-)

Zaczniecie? A kto to zrobi ? Zlecić to porządnemu informatykowi bo jak za to weźmie się ktoś z 'łapanki' to raczej skończy się to jeszcze gorzej niż poprzednio. Co oznacza to określenie 'najbliższy czas ' bo raczej nie koreluje on z kolejnym określeniem o tych najbliższych tygodniach. Mnie osobiście już tu nic nie jest w stanie zaskoczyć bo sami doprowadziliście do tego że nawet najgorszy wulgaryzm czy chamskie określenie innego bolecnauty ktoś 'pomysłowy' w prosty sposób ominie te wasze bezsensowne 'algorytmy' ;D
a to że boicie się otwartej krytyki 'face to face' sprawia to że nie wierzę że odważycie się na organizację otwartego spotkania...
kto dzisiaj pamięta bolec party w Piramidzie? ...to były czasy...
dzisiaj nic z tamtej atmosfery nie zostało ...niestety...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Brzoza niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 20:22
odpisałem ..grzecznie,kulturalnie ...bez wulgaryzmów...;D
dlaczego komentarz czaka na ''akceptację''?

bo Pański ''mordor'' nie potrafi przełknąć słów krytyki?...bo to burzy jego wewnętrzny spokój ducha?
i to ma być wolność wypowiedzi ?....to zwykłaa ''czeistowska '' wręcz cen.zu.ra ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
26 czerwca 2024r. o 21:13
~~hvtfrjy6toh87to987p97p napisał(a): Zaczniecie? A kto to zrobi ? Zlecić to porządnemu informatykowi bo jak za to weźmie się ktoś z 'łapanki' to raczej skończy się to jeszcze gorzej niż poprzednio.

Nie martw się :-)
Będę ja robił - potrafię programować :-)


Dopisane 26.06.2024r. o godz. 21:11:

~~hvtfrjy6toh87to987p97p napisał(a): a to że boicie się otwartej krytyki 'face to face' sprawia to że nie wierzę że odważycie się na organizację otwartego spotkania...


Pracujemy nad organizacją spotkania - z okazji 20-lecia portalu ;-) coś na wzór BolecParty.
Jak będziemy mogli podać szczególy to podamy.


Dopisane 26.06.2024r. o godz. 21:13:

~~Brunatnoruda Brzoza napisał(a): dlaczego komentarz czaka na ''akceptację''?

Został zakwalifikowany do ręcznej weryfikacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwona Tawuła niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 7:09
aha...a więc ''po owocach to poznamy''...wychodzi jednak na to ze poprzednie zmiany robił ktoś inny bo raczej kiepsko to wyszło...ale OK.

spotkanie w konwencji ''bolec-party'' to nie to samo co spotkanie gdzie otwarta by była sprawa dyskusji co jest tu ''be'' a co ''cacy'' ...co należało by zmienić a co udoskonalić...
ale Ok. poczekam na ''szczegóły''

post do ''ręcznej kwalifikacji''????????
ło ''matko bosko''!!!!!!! czy to czasem nie jest przyznanie się do tego że jednak cen.zu.ra istnieje i tylko od ''mordora '' zależy to co uzna za zgodne z linią redakcji?
mam kopię tego postu i patrząc na nią zastanawiam się co tam jest tek strasznego że nadal czeka na ''akceptację''....;D

myślę że chodzi tu o to że podważyłem tam rzetelność dziennikarską jednego pracownika ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Żylistek niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 11:14
Dlaczego Istotne nie ma swojej redakcji otwartej dla czytelników tylko gdzieś chowa się po blokach. Jest to lekceważące podejscie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
27 czerwca 2024r. o 11:28
~~Rdzawoczerwona Tawuła napisał(a): spotkanie w konwencji ''bolec-party'' to nie to samo co spotkanie gdzie otwarta by była sprawa dyskusji co jest tu ''be'' a co ''cacy'' ...co należało by zmienić a co udoskonalić...
ale Ok. poczekam na ''szczegóły''


Tego typu spotkanie może sie odbyć szybciej. Zapraszam do redakcji, możemy podyskutować - kwestia ustalenia terminu.


~~Rdzawoczerwona Tawuła napisał(a): post do ''ręcznej kwalifikacji''????????
ło ''matko bosko''!!!!!!! czy to czasem nie jest przyznanie się do tego że jednak cen.zu.ra istnieje i tylko od ''mordora '' zależy to co uzna za zgodne z linią redakcji?


Tak to jest, że nie wszyscy potrafią się dostosować do reguł, które chcemy stosować - np. do kulturalnej dyskusji, bez obelg. I wtedy taki post wpada do weryfikacji - czy komuś się to podoba czy nie. I nie jest tomoderacja - jest to po prostu stosowanie reguł kulturalnej dyskusji.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwona Tawuła niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 11:53
ciekawe...
kolejna moja odpowiedź poszła do ''weryfikacji'' ;D
a były tam tylko pewne propozycje...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwona Tawuła niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 12:05
Marcin Marczewski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawoczerwona Tawuła napisał(a): spotkanie w konwencji 'bolec-party' to nie to samo co spotkanie gdzie otwarta by była sprawa dyskusji co jest tu 'be' a co 'cacy' ...co należało by zmienić a co udoskonalić...
ale Ok. poczekam na 'szczegóły'


Tego typu spotkanie może sie odbyć szybciej. Zapraszam do redakcji, możemy podyskutować - kwestia ustalenia terminu

no to na co czekać?
podajcie termin a kto zechce przyjdzie ...tylko nie róbcie tego na łapu -capu .. czyli na dwie godziny przed...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza