Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
#pijezkranu 2024 - znów będziemy Was namawiać do rezygnacji z plastiku

~~Jolanta niezalogowany
przedwczoraj o 12:37
~~Ciemnoczekoladowy Niecierpek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwona Poziomka napisał(a): Woda jest bardzo smaczna i warto ja pic
Też tak uważam,wodę warto a nawet trzeba pić,ale nie tą z kranu,jest wstrętna i niesmaczna.

~~Ciemnoczekoladowy Niecierpek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwona Poziomka napisał(a): Woda jest bardzo smaczna i warto ja pic
Też tak uważam,wodę warto a nawet trzeba pić,ale nie tą z kranu,jest wstrętna i niesmaczna.

U mnie woda z kranu jest jest świetna, nie kupuję wody w sklepach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
przedwczoraj o 14:36
Najsmaczniejsza jest woda 60-co procentowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Fiołek niezalogowany
przedwczoraj o 22:37
~~Brunatnofioletowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biała Lantana napisał(a): Jak słyszę - ślad weglowy , to mi się niedobrze robi.
Eurokołchoz wymyślił na potrzeby swoich korporacji a ci bemyślnie powtarzają bzdury.
Dwutlenek węgla jest pożywieniem dla roślin to raz .Bez dwutlenku wegla przyroda by nie istniała to dwa.
Jedno pierdnięcie wulkanu na Islandii emituje tyle CO2 co wszystkie samochody w Europie przez rok.
A o ociepleniu to decyduje słońce a nie to czym ja dojeżdżam do pracy.
Ciekawe swoją drogą kiedy eurokołchoz nakaże przwiązywać kapsle do szklanych butelek.

Ktoś napisał: ~~Djsjdjd napisał(a): Zaras zaras to gdzie jest moje 35 tysięcy ? Nie piję wody z plastyku ot 5 lat.
To wyprowadź się z tego Eurokołchozu,nikt cię tu nie trzyma.Białoruś chętnie przyjmuję wrogów Unii Europejskiej.

Po co się wyprowadzać jak tu mamy już Białoruś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Wrzosiec niezalogowany
wczoraj o 4:50
~~Atramentowy Pieris napisał(a): Picie wody z kranu to bardzo dobre i ekologiczne rozwiązanie. W Bolesławcu wystarczy jakiś filtr wymieniany raz na pół roku i można się cieszyć smaczna i ekologiczna wodą. Trochę trudniej jest w dużych miastach, ale i tam jest to osiągalne. Wybór jest pomiędzy mikroplastikiem, a minerałami, które też są w wodzie z plastiku z bonusem. Ewentualnie woda z butelek szklanych mogłaby być alternatywą, ale nie uzasadniona ekonomicznie, ekologicznie i zdrowotnie. A czajnik w Bolesławcu wystarczy, że odkamienie raz w roku :)


Pij wodę z kałuż, będziesz jeszcze bardziej eko i trendy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Jodła niezalogowany
19 godz. 36 min. temu
~~Płomiennorudy Wrzosiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Atramentowy Pieris napisał(a): Picie wody z kranu to bardzo dobre i ekologiczne rozwiązanie. W Bolesławcu wystarczy jakiś filtr wymieniany raz na pół roku i można się cieszyć smaczna i ekologiczna wodą. Trochę trudniej jest w dużych miastach, ale i tam jest to osiągalne. Wybór jest pomiędzy mikroplastikiem, a minerałami, które też są w wodzie z plastiku z bonusem. Ewentualnie woda z butelek szklanych mogłaby być alternatywą, ale nie uzasadniona ekonomicznie, ekologicznie i zdrowotnie. A czajnik w Bolesławcu wystarczy, że odkamienie raz w roku :)


Pij wodę z kałuż, będziesz jeszcze bardziej eko i trendy!

~~Płomiennorudy Wrzosiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Atramentowy Pieris napisał(a): Picie wody z kranu to bardzo dobre i ekologiczne rozwiązanie. W Bolesławcu wystarczy jakiś filtr wymieniany raz na pół roku i można się cieszyć smaczna i ekologiczna wodą. Trochę trudniej jest w dużych miastach, ale i tam jest to osiągalne. Wybór jest pomiędzy mikroplastikiem, a minerałami, które też są w wodzie z plastiku z bonusem. Ewentualnie woda z butelek szklanych mogłaby być alternatywą, ale nie uzasadniona ekonomicznie, ekologicznie i zdrowotnie. A czajnik w Bolesławcu wystarczy, że odkamienie raz w roku :)


Pij wodę z kałuż, będziesz jeszcze bardziej eko i trendy!

~~Płomiennorudy Wrzosiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Atramentowy Pieris napisał(a): Picie wody z kranu to bardzo dobre i ekologiczne rozwiązanie. W Bolesławcu wystarczy jakiś filtr wymieniany raz na pół roku i można się cieszyć smaczna i ekologiczna wodą. Trochę trudniej jest w dużych miastach, ale i tam jest to osiągalne. Wybór jest pomiędzy mikroplastikiem, a minerałami, które też są w wodzie z plastiku z bonusem. Ewentualnie woda z butelek szklanych mogłaby być alternatywą, ale nie uzasadniona ekonomicznie, ekologicznie i zdrowotnie. A czajnik w Bolesławcu wystarczy, że odkamienie raz w roku :)


Pij wodę z kałuż, będziesz jeszcze bardziej eko i trendy!

Byłem w 69 roku w wojsku i piłem
już wtedy było ECO (zartuję z tymi eco terrorystami)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.