Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
#pijezkranu 2024 - znów będziemy Was namawiać do rezygnacji z plastiku

~~Ciemnoczekoladowy Niecierpek niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 8:38
~~Malinowoczerwona Poziomka napisał(a): Woda jest bardzo smaczna i warto ja pic
Też tak uważam,wodę warto a nawet trzeba pić,ale nie tą z kranu,jest wstrętna i niesmaczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 9:02
~~Tomek napisał(a): Ostatnio jakość wody bardzo się pogorszyła. U mnie leci woda o kolorze whisky . Zgłaszane ale na razie bez odzewu ...


Szczęściarz. U mnie tylko zwykła czyściocha…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Laurencja niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 9:04
~~Brunatnofioletowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biała Lantana napisał(a): Jak słyszę - ślad weglowy , to mi się niedobrze robi.
Eurokołchoz wymyślił na potrzeby swoich korporacji a ci bemyślnie powtarzają bzdury.
Dwutlenek węgla jest pożywieniem dla roślin to raz .Bez dwutlenku wegla przyroda by nie istniała to dwa.
Jedno pierdnięcie wulkanu na Islandii emituje tyle CO2 co wszystkie samochody w Europie przez rok.
A o ociepleniu to decyduje słońce a nie to czym ja dojeżdżam do pracy.
Ciekawe swoją drogą kiedy eurokołchoz nakaże przwiązywać kapsle do szklanych butelek.

Ktoś napisał: ~~Djsjdjd napisał(a): Zaras zaras to gdzie jest moje 35 tysięcy ? Nie piję wody z plastyku ot 5 lat.
To wyprowadź się z tego Eurokołchozu,nikt cię tu nie trzyma.Białoruś chętnie przyjmuję wrogów Unii Europejskiej.

To nie ja się wprowadziłem do eurokołchozu tylko eurokołchoz przyszeł do mnie ze swoimi idiotyzmami i wciska mi je na siłę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Aksamitka niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 9:07
Bolszewia wymyśla durne akcje, a kto za nie zapłaci? Plastik zużyty w Bolesławcu ląduje na wysypisku trzebieńskim w dziurze. Jaka instytucja i w jakiej ilości w ciągu roku, odbiera sprasowane plastiki z trzebieńskiego wysypiska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Pieris niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 9:41
Picie wody z kranu to bardzo dobre i ekologiczne rozwiązanie. W Bolesławcu wystarczy jakiś filtr wymieniany raz na pół roku i można się cieszyć smaczna i ekologiczna wodą. Trochę trudniej jest w dużych miastach, ale i tam jest to osiągalne. Wybór jest pomiędzy mikroplastikiem, a minerałami, które też są w wodzie z plastiku z bonusem. Ewentualnie woda z butelek szklanych mogłaby być alternatywą, ale nie uzasadniona ekonomicznie, ekologicznie i zdrowotnie. A czajnik w Bolesławcu wystarczy, że odkamienie raz w roku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dera niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 9:45
czy pijąc wodę z kranu nie spożywam plastiku który jest w rurach??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Ligustr niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 10:02
~~dera napisał(a): czy pijąc wodę z kranu nie spożywam plastiku który jest w rurach??

nie pij nic ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Żylistek niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 11:03
Obawiam się że migranci zatrują wodę w wodociagach to nie na te czasy na owa rekomendacja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza