Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
#pijezkranu 2024 - znów będziemy Was namawiać do rezygnacji z plastiku

~~Brunatnofioletowa Frezja niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 7:28
~~Biała Lantana napisał(a): Jak słyszę - ślad weglowy , to mi się niedobrze robi.
Eurokołchoz wymyślił na potrzeby swoich korporacji a ci bemyślnie powtarzają bzdury.
Dwutlenek węgla jest pożywieniem dla roślin to raz .Bez dwutlenku wegla przyroda by nie istniała to dwa.
Jedno pierdnięcie wulkanu na Islandii emituje tyle CO2 co wszystkie samochody w Europie przez rok.
A o ociepleniu to decyduje słońce a nie to czym ja dojeżdżam do pracy.
Ciekawe swoją drogą kiedy eurokołchoz nakaże przwiązywać kapsle do szklanych butelek.

~~Djsjdjd napisał(a): Zaras zaras to gdzie jest moje 35 tysięcy ? Nie piję wody z plastyku ot 5 lat.

To wyprowadź się z tego Eurokołchozu,nikt cię tu nie trzyma.Białoruś chętnie przyjmuję wrogów Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Tojeść niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 7:45
~~Malinowoczerwona Poziomka napisał(a): Woda jest bardzo smaczna i warto ja pic

Grunt to samochwalstwo pracowników PWiK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 8:06
pije z kranu??
mam tak zakamieniona i zazelaziona wode z kranu, ze pies nawet nie chce pic.....
mycie czajnika przynajmniej raz w tygodniu, wymiana filtra co miesiac,
nigdy prosto z kranu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 8:10
Ostatnio jakość wody bardzo się pogorszyła. U mnie leci woda o kolorze whisky . Zgłaszane ale na razie bez odzewu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robertsoype niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 8:11
Urgent assistance in obtaining high-quality and anonymous PCR from all over the world! High-quality documents all over the world at affordable prices and in the shortest possible time! We will help you get the document within 30-60 minutes without queues. A document with a qr code. The document contains a working cr code with patient and clinic data.Complete anonymity of data. Complete anonymity during registration. We guarantee quality and low prices.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nefrolog niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 8:13
Pijcie z kranu a pracy mi nie zabraknie, i kasy. Także jeszcze raz -tylko kranówa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Tojeść niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 8:19
~~Tomek napisał(a): Ostatnio jakość wody bardzo się pogorszyła. U mnie leci woda o kolorze whisky . Zgłaszane ale na razie bez odzewu ...

A jak wyniki z laboratorium bo chyba robią jakieś badania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stary Stalinista niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 8:20
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy polaczek iimigrant musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem hołotę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza