Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni miejscy rozpoczęli "wojnę domową" w Nowogrodźcu
~~Płomienisty Brokuł niezalogowany
1 lipca 2024r. o 22:28
~~Kobaltowy Koleus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowa Calibrachoa napisał(a): Ja mam taki pomysł żeby zwolnić tego fotografa Świdrowej i na jego miejsce zatrudnić kogoś żeby wyszukiwał fundusze na dotacje do przydomowych oczyszczalni bo hydrotech dowalił takie ceny że nie wiadomo czy lepiej wybudować sobie sławojkę.

Popieram zwolnić a jeśli nie to faktury będziemy oddawać do gabinetu burmistrz , niech płaci . Za 7 kubików dostałam fakturę ponad 600 zł . To złodziejstwo . Oni nie przejmują się nami dobrze , że stołki są .

Przestań mącić mącicielu. . Kiedy ślub?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Kalocefalus niezalogowany
1 lipca 2024r. o 22:36
~~Beata napisał(a):
Jak już piszesz takie pierdoły, to widzę, że nie masz żadnych argumentów, ani nic mądrego do napisania, bo poziom twojej wypowiedzi nie wydostał się spod mułu
Pewnych rzeczy nie pisze się na forum bo bez dowodów w ręku można wylądować w sądzie i publicznie przepraszać

Czyli rozumiem, że masz takie dowody ? Grubo jest?
Gdybym były dowody to Swidrowa wyborów by nie wygrała

To po cholere piszecie o czyimś, co jest tylko czyimś wymysłem?
Gadać o ludziach można wszystko, na każdego coś się znajdzie. Czemu tylko tak się czepiliście tego jej fotografa? Takie teksty, że hazardzista czy że babiarz, albo że alkoholik, to skąd takie rzeczy wiecie? Leżał gdzieś pod sklepem? Grał gdzieś? Czyje żony niby odbijał? No skoro takie rzeczy się czyta, to chyba macie jakieś dowody, albo świadków, przecież za to też są paragrafy, bo idzie znaleźć autorów takich słów. Ktoś myśli w ogóle o czym pisze? Skąd taki atak na gościa?


Ktoś tak napisał bo ja tu regularnie zaglądam i chyba przeoczylam ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Koleus niezalogowany
1 lipca 2024r. o 23:00
~~Płomienisty Brokuł napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kobaltowy Koleus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowa Calibrachoa napisał(a): Ja mam taki pomysł żeby zwolnić tego fotografa Świdrowej i na jego miejsce zatrudnić kogoś żeby wyszukiwał fundusze na dotacje do przydomowych oczyszczalni bo hydrotech dowalił takie ceny że nie wiadomo czy lepiej wybudować sobie sławojkę.

Popieram zwolnić a jeśli nie to faktury będziemy oddawać do gabinetu burmistrz , niech płaci . Za 7 kubików dostałam fakturę ponad 600 zł . To złodziejstwo . Oni nie przejmują się nami dobrze , że stołki są .
Przestań mącić mącicielu. . Kiedy ślub?

Jutro dupku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gregoryrip niezalogowany
1 lipca 2024r. o 23:06
сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт
сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт
сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт
сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт
сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт
сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт
сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт
сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт сайт
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Laurowiśnia niezalogowany
1 lipca 2024r. o 23:21
Jak się dokładnie przeczyta wszystkie komentarze można odnieść wrażenie że jedna osoba pisz a potem odpowiada sama sobie żeby temat był ciągle na wierzchu.
Nie ma po co tu wracac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek niezalogowany
1 lipca 2024r. o 23:37
Te komentarze to jedno wielkie szambo...
Żenujące, że taka nienawiść jest w ludziach...
Sam jad. Wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beata niezalogowany
1 lipca 2024r. o 23:59

Popieram zwolnić a jeśli nie to faktury będziemy oddawać do gabinetu burmistrz , niech płaci . Za 7 kubików dostałam fakturę ponad 600 zł . To złodziejstwo . Oni nie przejmują się nami dobrze , że stołki są .
Przestań mącić mącicielu. . Kiedy ślub?

Czyj?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Pięciornik niezalogowany
2 lipca 2024r. o 6:30
Antek i Beata to ta sama osoba, która ciągle sieje ferment. Zgadnijcie kto to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu