Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni miejscy rozpoczęli "wojnę domową" w Nowogrodźcu
~~życzenie śmierci 2 niezalogowany
1 lipca 2024r. o 10:16
~~Jareditece napisał(a): adult Sites M3U8 Online Media Player


Obyś południa nie doczekał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beata niezalogowany
1 lipca 2024r. o 11:32
~~Staroróżowa Macierzanka napisał(a): Nie zapominajmy o wyszukiwaniu przez niego wśród pracowników urzędu osób spokrewnionych z radnymi z przeciwnego obozu. Raz nawet się zapomniał gamoń i chlapnął tu coś o córce Pana Mierzwy, a może się nie zapomniał kto to wie co on ma między uszami


A co ma? Jak zaczynasz, to dokończ, też chcemy wiedziec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tinky niezalogowany
1 lipca 2024r. o 11:54
Powinien mieć mózg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beata niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:10
~~Tinky napisał(a): Powinien mieć mózg

Jak już piszesz takie pierdoły, to widzę, że nie masz żadnych argumentów, ani nic mądrego do napisania, bo poziom twojej wypowiedzi nie wydostał się spod mułu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Koleus niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:22
~~Czerwonobrązowa Calibrachoa napisał(a): Ja mam taki pomysł żeby zwolnić tego fotografa Świdrowej i na jego miejsce zatrudnić kogoś żeby wyszukiwał fundusze na dotacje do przydomowych oczyszczalni bo hydrotech dowalił takie ceny że nie wiadomo czy lepiej wybudować sobie sławojkę.

Popieram zwolnić a jeśli nie to faktury będziemy oddawać do gabinetu burmistrz , niech płaci . Za 7 kubików dostałam fakturę ponad 600 zł . To złodziejstwo . Oni nie przejmują się nami dobrze , że stołki są .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Rannik niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:26
~~Beata napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tinky napisał(a): Powinien mieć mózg

Jak już piszesz takie pierdoły, to widzę, że nie masz żadnych argumentów, ani nic mądrego do napisania, bo poziom twojej wypowiedzi nie wydostał się spod mułu

Pewnych rzeczy nie pisze się na forum bo bez dowodów w ręku można wylądować w sądzie i publicznie przepraszać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Winobluszcz niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:54
~~Liliowy Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Beata napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tinky napisał(a): Powinien mieć mózg

Jak już piszesz takie pierdoły, to widzę, że nie masz żadnych argumentów, ani nic mądrego do napisania, bo poziom twojej wypowiedzi nie wydostał się spod mułu
Pewnych rzeczy nie pisze się na forum bo bez dowodów w ręku można wylądować w sądzie i publicznie przepraszać


wysoki sądzie jako doód przedstawiam wynik badania EEG
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mocny bat niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:57
~~Kobaltowy Koleus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowa Calibrachoa napisał(a): Ja mam taki pomysł żeby zwolnić tego fotografa Świdrowej i na jego miejsce zatrudnić kogoś żeby wyszukiwał fundusze na dotacje do przydomowych oczyszczalni bo hydrotech dowalił takie ceny że nie wiadomo czy lepiej wybudować sobie sławojkę.

Popieram zwolnić a jeśli nie to faktury będziemy oddawać do gabinetu burmistrz , niech płaci . Za 7 kubików dostałam fakturę ponad 600 zł . To złodziejstwo . Oni nie przejmują się nami dobrze , że stołki są .


Mykoła, mieszkasz w Polsce , pisz po polsku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza