Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz stracił motywację do angażowania się w rozwój miasta, wiemy dlaczego
~~Bladozielony Rumianek niezalogowany
5 lipca 2024r. o 12:07
A ja musze żyć żyć po opłatach za 300 zł miesięcznie proszę więc nie narzekać chętnie zamienię się rolą nikt za panem nie będzie płakać na te miejsce jest dużo chetnych tylko czekają aż odwróniesz. A to że nie masz motywacji to zwolnij miejsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Mlecz niezalogowany
5 lipca 2024r. o 12:09
Ojoj... a cóż to szantaż? "Nie zdziwcie się, jeśli stracę motywację do angażowania się w rozwój miasta." jak ją pan straci, to dwa razy bez absolutorium od rady i do widzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Bluszcz niezalogowany
5 lipca 2024r. o 12:19
Pan burmistrz oświadczył że na zakończenie poprzedniej
kadencji - 2024 , jego
zarobki wynosiły ( wraz z małżonką )
34 tyś zł / miesięcznie .
Rocznie 408 tyś zł wraz z żoną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Jasnota niezalogowany
5 lipca 2024r. o 12:20
~~Zgniłozielona Niezapominajka napisał(a): A ja mam na rękę 3400 zł i cieszę się jak niemowlę. A gdybym miał tyle co On , to umarłbym z radości.


Nie warto umierać dla pieniędzy. Lepiej mieć te 3 koła i żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jaga niezalogowany
5 lipca 2024r. o 12:23
Burmistrz Nowogrodźca też powinien zmniejszyć wynagrodzenie radnych . Widać jako oni służą krajowi ale za pieniądze . Jak Ojciec Dyrektor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Bluszcz niezalogowany
5 lipca 2024r. o 12:27
” Zła sytuacja finansowa
Gminy Wleń

Aktualności

Wleń nie jest wielką gminą,
ale ma obecnie dosyć duże problemy. Podobnie zresztą jak inne polskie samorządy.
Wspomniane problemy są związane z finansami. Jesteśmy w połowie roku,
a już w gminnej kasie powstała dziura budżetowa i to wcale nie mała.

Sekretariat TVdami
19.06.2024 16:05 ”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rebelyet niezalogowany
5 lipca 2024r. o 12:56
~~Zgniłozielona Niezapominajka napisał(a): A ja mam na rękę 3400 zł i cieszę się jak niemowlę. A gdybym miał tyle co On , to umarłbym z radości.

Żadnych ambicji nie macie, ludzie, zaniżacie tylko stawki. Jak można tyle godzin za takie śmieszne pieniadze pracować ?
I tyczy się to wszystkich ciap z tego miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Chmiel niezalogowany
5 lipca 2024r. o 13:23
~~Zielony Mlecz napisał(a): Ojoj... a cóż to szantaż? "Nie zdziwcie się, jeśli stracę motywację do angażowania się w rozwój miasta." jak ją pan straci, to dwa razy bez absolutorium od rady i do widzenia.



Znajdzie w szkole, bo z zawodu jest nauczycielem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza