Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niezwykle oryginalna parada Teatru Glina Da i Papy Nowaka - nagranie wideo!
~~Biały Pustynnik niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 4:17
Pięknie cudownie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Męczennica niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 5:28
A co takiego oryginalnego było? „Pseudo” show, powtarzalne i nudne z wytrzeszczającym oczy i machającym rękoma wodzirejem. Wieje nudą i brakiem profesjonalizmu, do tego konflikt w tle i skandale powodują, że impreza jest niefajna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oloo niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 6:18
I to jest prawdziwa glina da , nie jakieś kiczowate podróbki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Kuflik niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 8:19
Witam. Słyszałem o tej paradzie wiele opowieści, złych i dobrych. Obiektywnie mówiąc i zadając jednocześnie pytanie ILE K...A JEGO MAĆ to coś kosztuje???. Ludzie czy to jest jakieś nieporozumienie? Z ciekawości obejrzałem to od a do z, i dochodzę do wniosku że totalnie przereklamowana sprawa. Sama impreza jak impreza, każda masówka wygląda podobnie. Rozrywka, handel, komercja, masa ludzi i koncerty. Czy to Bolesławiec czy inny grajdoł to logistyka podobna. Wracając do tej słynnej parady jak to nazwali z miłości do gliny to nie widziałem w niej samej praktycznie nikogo kto by ją tak naprawdę jak to mówią kochał. Ci ludzie pomalowani na biało no cóż przeszli ulicą bez entuzjazmu chcąc tak naprawdę jakoś zaistnieć oczywiście w ich tylko mniemaniu. Obserwując reakcje tłumu nie dało się zauważyć reakcji w stylu wow ale super. Znudzenie, grymas itd. No ale cóż ktoś to lansuje, ktoś promuje i finansuje. Morał jest jeden, chodzi jak wszędzie tylko o kasę, a pozostałe aspekty związane z danym wydarzeniem mają się tylko odbyć na tzw. sztuke.NIE POLECAM nikomu takiego spektaklu który od początku do końca wywołuje negatywne sugestie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
18 sierpnia 2024r. o 8:40
~~Szkarłatny Kuflik napisał(a): Obserwując reakcje tłumu nie dało się zauważyć reakcji w stylu wow ale super.

Brawa, okrzyki, przybijanie piątek, robienie selfie, nagrywanie - setki ludzi to robiło. Wygląda na to, że byłeś na innej imprezie ;)
W informacji powyżej masz wideo, na ktorym nie tylko widać reakcje ludzi, ale też się wypowiadają mówiąc o tym, co sądzą o paradzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patointeligent niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 8:53
Po pierwsze:
100 tys mogło by się wydawać dużą kasą, to prawda. Jednak każdy kto prowadzi dzialalność wie ile różnych kosztów i jak wysokich to pochłania. Ulotki, drukarnie, banery, plansze ze zdjęciami, muzycy, bębny itd. Jasne, każdy z Nas jeśli poświęci na coś kilka miesięcy przygotowań, to chcę na tym zarobić. Ale nie myślmy, że Nowak wydał 10 tys na koszty a reszta w kieszeń. To tak nie działa. Myślę z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Nowak zarobił na tym tak mało, że śmialibyście się z tego ile zostało.

Po drugie:

Nie wiem czy to była najlepsza impreza jaką widziałem. Ale jedno wiem napewno. My mamy taką silną potrzebę, żeby atakować wszystko i wszystkich, którzy próbują zrobić coś co integruje ludzi. Widziałem z bliska masę uśmiechniętych dzieci, dorosłych i poczucie, że razem robią coś fajnego. U nas najfajniej z kiełbasą i piwem i starą obok beknąć i powiedzieć, że do kitu i że ulicę jeszcze tylko brudzą. Róbmy fajne rzeczy wspólnie. Bo to integruje, daje poczucie przynależności. Nie ważne czy to glina, czy palenie kapcia w Krzywej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Pustynnik niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 9:02
Dla mnie fantastyczna impreza tysiące ludzi w porównaniu do „ gliniady gwizdalskiej” dziesięć klas wyżej. Brawo Nowak brawo Roman!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gwizdu niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 9:04
~~Biały Pustynnik napisał(a): Dla mnie fantastyczna impreza tysiące ludzi w porównaniu do „ gliniady gwizdalskiej” dziesięć klas wyżej. Brawo Nowak brawo Roman!

Marcyś nie rób wiochy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza