Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niezwykle oryginalna parada Teatru Glina Da i Papy Nowaka - nagranie wideo!
~~Konopny Pieris niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 11:32
~~widz napisał(a): te dobre komenty to pisze rodzinka???bo prawda jest inna to ze ktos tam z widzów pochwalił bo jego twarz byłaby ...zapamietana...nie miał innego wyjscia usmiechy?-sztuczne do kamery a poza nia?.No tak p.Prezydent wydał najlepsza swoja decyzje -nie ma zgody na nast.parade. BSC-to super finalne podsumowanie.Brawo p.Romanie


Zżera cię nienawiść biedny człowieku, bo prawdopodobnie niczego pozytywnego w życiu nie osiągnąłeś. Nie jestem rodziną, tylko korzystam z rozumu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Pieris niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 11:48
~~Białoszara Męczennica napisał(a): A co takiego oryginalnego było? „Pseudo” show, powtarzalne i nudne z wytrzeszczającym oczy i machającym rękoma wodzirejem. Wieje nudą i brakiem profesjonalizmu, do tego konflikt w tle i skandale powodują, że impreza jest niefajna.[/


~~Patointeligent napisał(a): Po pierwsze:
100 tys mogło by się wydawać dużą kasą, to prawda. Jednak każdy kto prowadzi dzialalność wie ile różnych kosztów i jak wysokich to pochłania. Ulotki, drukarnie, banery, plansze ze zdjęciami, muzycy, bębny itd. Jasne, każdy z Nas jeśli poświęci na coś kilka miesięcy przygotowań, to chcę na tym zarobić. Ale nie myślmy, że Nowak wydał 10 tys na koszty a reszta w kieszeń. To tak nie działa. Myślę z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Nowak zarobił na tym tak mało, że śmialibyście się z tego ile zostało.

Po drugie:

Nie wiem czy to była najlepsza impreza jaką widziałem. Ale jedno wiem napewno. My mamy taką silną potrzebę, żeby atakować wszystko i wszystkich, którzy próbują zrobić coś co integruje ludzi. Widziałem z bliska masę uśmiechniętych dzieci, dorosłych i poczucie, że razem robią coś fajnego. U nas najfajniej z kiełbasą i piwem i starą obok beknąć i powiedzieć, że do kitu i że ulicę jeszcze tylko brudzą. Róbmy fajne rzeczy wspólnie. Bo to integruje, daje poczucie przynależności. Nie ważne czy to glina, czy palenie kapcia w Krzywej.


Pięknie napisane, bo taka jest prawda. W Bolesławcu jest mnóstwo ludzi kreatywnych, mających wspaniałe pomysły i trzeba z nich korzystać . Już czas na integrację, a nie ciągłe podziały.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojti niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 12:30
Było super . Kilka godzin fajnej zabawy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna_lilia niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 12:33
~~Iliowobłękitny Głąbigroszek napisał(a): junior z zoną będa kręcić nową reklamę ? som zaproszenia ?


Najpierw trzeba przejść test ortograficzny. Nie kwalifikujesz się analfabeto!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojti niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 12:34
~~Wojti napisał(a): Było super . Kilka godzin fajnej zabawy .


Tak naprawdę to 15 minut.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Jasnota niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 13:25
Co takiego niezwykle oryginalnego było w tej paradzie ? Czym różniła się od poprzednich organizowanych przez papę? Ale tak konkretnie bo będąc widzem nie zauważyłem niczego niezwykle oryginalnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~up niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 14:32
Super, super, super. Brawo. Coś wspaniałego

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bezinteres niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 16:42
~~Czarna_lilia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Iliowobłękitny Głąbigroszek napisał(a): junior z zoną będa kręcić nową reklamę ? som zaproszenia ?


Najpierw trzeba przejść test ortograficzny. Nie kwalifikujesz się analfabeto!

czasami człowiek sam celowo tak wpisze do smichu lub duzo nie potrzeba własnie za szybko nacisnie na klawiaturze,polecam melise i terapie na 1000 leciu.Myslale..s ze kazdy bedzie chwalic parade nic mylnego.j.Na szczescie w nast.roku juz nie bedzie pieniedzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza