Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

14240
M21W2
30 sierpnia 2024r. o 11:47
22258
#H, O, R, U, S nieaktywny
29........ 20.......r. o 15:57
oj tam ...
przyjechał ,zadzwonił domofonem -nie wnikam skąd znał numer ;D - zobaczyłem kto zacz mnie odwiedził a że miałem nieposprzątane ;D to pogadaliśmy sobie na ławeczce...

A to Jurek miał " pecha " nieposprzątane .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 11:47
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Oceny przez forumowiczów? Daj se sianka gościu. Ile z nich jest twoje ?
Masz zaproszenie do redakcji a się ślizgasz tu jak możesz by tego uniknąć.


Zadzwoń , tobie też odpowiem dlaczego nie mogę jeszcze przez jakiś czas iść do redakcji .
Jeżeli chodzi o oceny ludzi tu piszących przed laty to nie byli tchórze tacy jak ty , pisali zalogowani pod jednym pseudonimem .

Dopisane 30.08.2024r. o godz. 11:42:
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Nie mam numeru. Podaj tu adres to przyjadę.

Podaj twój numer telefonu to zadzwonię , mój jest na poprzedniej stronie .
Ja od ciebie nigdy bym nie poprosił publicznie o adres , nie zniżyłbym bym się do twojego poziomu , poziomu głupca .

Nie ma nigdzie adresu . Jest jakiś numer telefonu ale uj wie czy jak tam zadzwonię nie wyczyszczą mi konta. Dawaj adres. Łatwo ci podawać dane innych to co ci szkodzi podać swoje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 11:49
M21W2 napisał(a): 22258
#H, O, R, U, S nieaktywny
29........ 20.......r. o 15:57
oj tam ...
przyjechał ,zadzwonił domofonem -nie wnikam skąd znał numer ;D - zobaczyłem kto zacz mnie odwiedził a że miałem nieposprzątane ;D to pogadaliśmy sobie na ławeczce...

A to Jurek miał " pecha " nieposprzątane .

Taki niby ,,mondry'' a kpiny nie wyłapał.
Kumasz ten symbolik za ,,nieposprzątane''? ;D
Racja . Wpuścić takich jak wy do mieszkania to ryzyko że następnego dnia dupę obrobicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 sierpnia 2024r. o 12:07
~~Czarnobrązowy Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Pustynnik napisał(a): jesteś jak widzę zalogowany...
masz więc teraz szansę pod swoim nickiem otwarcie zaprzeczyć że nie podałes tu moich danych...
odwagi Lucuś ...
zaprzecz...
i nie łkaj Lucuś ...kiedy zamieszczam kopię twoich chamskich wpisów też muszę omijać ten prostacki algorytm...


Czekam na telefon , dowiesz się jak łatwo bez kapownika odnaleźć twoje chamskie wpisy i masę negatywnych ocen
ciebie przez forumowiczów z dawnych lat w bardzo wielu tematach ,

14240
M..21...W...2 1 godz. 34 min. temu ......................................
Par...ówo Hor....usie , zaczepiasz a jak dostaniesz kopa skomlesz jak kundel .
Jurek w tym poście pisał do ciebie głąbie , to ciebie postawił w granie frajerów , psychopato .

to jak?
zbierasz się na spotkanie? ...wykaż się odwagą by stanąć oko w oko z faktami ...
(popatrz jak się omija algorytm )



Nic dodać nic ująć , nie zaczepiaj nie będziesz musiał jęczeć , podaj temat i stronę to się odniosę do tego wpisu .



Dopisane 30.08.2024r. o godz. 11:55:

Czas się wylogować i zakończyć dyskusję , powtarza się scenariusz , rozmnażanie przez pączkowanie specjalisty od insynuacji i pyskówek . Miłego dnia .


Dopisane 30.08.2024r. o godz. 12:07:

~~ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): 22258
#H, O, R, U, S nieaktywny
29........ 20.......r. o 15:57
oj tam ...
przyjechał ,zadzwonił domofonem -nie wnikam skąd znał numer ;D - zobaczyłem kto zacz mnie odwiedził a że miałem nieposprzątane ;D to pogadaliśmy sobie na ławeczce...

A to Jurek miał " pecha " nieposprzątane .

Taki niby ,,mondry'' a kpiny nie wyłapał.
Kumasz ten symbolik za ,,nieposprzątane''? ;D
Racja . Wpuścić takich jak wy do mieszkania to ryzyko że następnego dnia dupę obrobicie.


#H, O rus nieaktywny
31 .......... 2,,,,,,,,,, o 20:01
;D ;D ;D




~~H, O, rus napisał(a): Ja hołoty do domu nie zapraszam i nie licz na wspólne śniadanie ...D

To dlatego na ławeczce , jaśnie " pan " hołoty " do domu nie zaprasza , z pospólstwem, plebsem tylko na ławeczce , jakiż ten " jaśnie pan dobrotliwy "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Jeżówka niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 12:42
Nie rób się śmieszniejszy jak jesteś , przecież dokładnie wiesz ile razy wstawiany był twój adres na forum , Bolesławiec to nie Nowy Jork , zapytasz i każdy odpowie , nawet twoi sąsiedzi chętni byli otworzyć drzwi wejściowe … , z czego nie skorzystałem , więc nadal nie rozumiem twojego larum , jeszcze raz powtórzę nie było żadnych
danych osobowych użytych by cię pogrążyć ,
Ktoś szukał fachowca i poleciłem w dobrej wierze
wykropkowane i tego się trzymaj , kapelusz z głowy by tobie nie spadł gdybyś nawet będąc emerytem
doradził od serca , ot tak po ludzku ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Jeżówka niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 12:58
Jeżeli ktoś poszukuje auto kupić , a podasz moje dane nawet całkowite nie wykropkowane , to jeszcze na małą prowizję się załapiesz , choć mam dystans do ciebie , robisz szopkę ..
Idź do tego sądu , załóż sprawę , jak otrzymam pozew przyjadę , nie zapomnij wyliczyć jakie straty moralne
poniosłeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Pustynnik niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 13:13
~~Kasztanowa Jeżówka napisał(a): Nie rób się śmieszniejszy jak jesteś , przecież dokładnie wiesz ile razy wstawiany był twój adres na forum , Bolesławiec to nie Nowy Jork , zapytasz i każdy odpowie , nawet twoi sąsiedzi chętni byli otworzyć drzwi wejściowe … , z czego nie skorzystałem , więc nadal nie rozumiem twojego larum , jeszcze raz powtórzę nie było żadnych
danych osobowych użytych by cię pogrążyć ,
Ktoś szukał fachowca i poleciłem w dobrej wierze
wykropkowane i tego się trzymaj , kapelusz z głowy by tobie nie spadł gdybyś nawet będąc emerytem
doradził od serca , ot tak po ludzku ….

tak wiem ...i chociaż kilka razy otwarcie pisałem że sobie tego nie życzę admini na to nie reagowali a to tylko rozbestwiło dur.ni nie zdających sobie sprawy z tego co robią ...
ostrzegałem kiedyś podobnego dur.nia i tez sobie z tego nic nie robił...
za to że kilka spraw odpuściłem urządzano tu sobie później kpiny...
teraz tak jak pisałem...wcześniej ...no mercy...
nie zasłaniaj się tu sąsiadami bo każdy może powiedzieć poczta czy ulotki...

nie rób z siebie teraz dur.nia...zrzut ekranu nie kłamie a a ty jak widzę nie masz bladego pojęcia czym są dane osobowe...
zauważyłeś że Lucek jakoś adresu swojego nie wpisał?

kiedyś od tak ''od serca i po ludzku'' ostrzegałem ...skończyło się ...
a twoje pieprzenie ''w dobrej wierze'' jest idio.ty.czne...a jeśli tego nie rozumiesz to przecież nie moja wina...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NieJan niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 13:21
Jaki wyrachowany obleśny typ. Nazywa ludzi durniami a do sądu pozywa za adres. Fu , obrzydliwa kreatura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza