Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Bolecnauta niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 6:00
A skąd wiedziałeś gdzie jechać chłoptasiu? Teraz jak widać dalej usiłujesz kozakować .No opowiadaj o tej rozmowie. Już od początku urzekła mnie twoja historia.
Tylko mnie nie strasz bo pojadę na tobie na ochwaconej kobyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Pustynnik niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 6:59
~~Srebrzystoszara Iglica napisał(a): ~~Miętowa Brzoza napisał(a): klasyczne ''rżnięcie głupa''
ty myślisz że mnie w tak prostacki sposób sprowokujesz ? ...naiwniaku...;D

czy ktoś mi zaszkodził oceni sąd...myślę że w tej chwili ktoś anonimowy sam sobie bardziej zaszkodził...
on ma ciepło w gatkach a ja cierpliwie sobie poczekam ...

a co mnie obchodzi jakaś rodzina ?...skąd chcesz mi na siłę coś przypisać?...dawaj tu konkrety a nie wymyślasz jakieś ''pierdy''...

piszesz że ''kij ma dwa końce''?
odpowiem ci konkretem...już dawno mogłem tym drugim końcem zdzielić kogoś w łeb...i wiesz kogo?...
Lucjana...
i w tym przypadku nie jeden a kilkanaście mam KONKRETÓW....
podać ci jeden z nich ?...w każdej chwili ...kopia będzie częściowo wykropkowana BO TAK CHCĘ ale zrzut ekranu to KONKRET...



Więc napisz chloptasiu , po co przyjechałem właśnie na Dolne Młyny 52 , jaki temat był na agendzie, o co mi chodziło I jak się tłumaczyłeś
Jurek

Jurek ...jesteś zwykłym manipulantem a na dodatek jednak ograniczony w myśleniu czego przykładem jest twój powyższy wpis...
dlaczego nie piszesz całej prawdy o tym o czym rozmawialiśmy?...dlaczego nie piszesz że mówiłem ci o tym że jeśli masz jakiś problem z kimś kto według ciebie cię oczernia pozwij go a dowiesz się kto to jest ...to samo sugerowałem twojemu bratu w niedawnej rozmowie kiedy on sam do mnie zadzwonił...
trzeba było to zrobić a nie straszyć tu idio.ty.cznymi ''kancelariami'' czy ''prawnikami''
ale wy lubicie jątrzyć i manipulować..przykładem właśnie jest on sam kiedy zmienił sens naszej rozmowy a teraz ty robisz to samo...dlatego proponowałem Lucjanowi spotkanie w redakcji i tobie proponuję to samo...
żadnych innych kontaktów z wami nie przewiduję ...
chyba że się okaże że któryś z was zamieścił ten post z moimi danymi...wtedy to już będzie całkiem inna ''historyja''

kumasz? ''chłoptasiu''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 8:13
Janusz potraktuję ciebie poważnie jak mi napiszesz co ma redakcja do naszego konfliktu, jak masz jakieś inny cel wizyty w redakcji napisz, osobiście nie widzę najmniejszego powodu aby tam z tobą iść , co miałaby ta wizyta przynieść pozytywnego. Po twoim spotkaniu z Jurkiem był krótki okres w którym pisałeś do mnie, " zobacz Lucjan z Jurkiem się różnimy ale potrafimy ze sobą rozmawiać" , ty abyś mógł z kimkolwiek rozmawiać musiałaby to być rozmowa w cztery oczy, przy klawiaturze stajesz się innym człowiekiem, który to prawdziwy Janusz, ten przy klawiaturze? , czy ten z rozmów telefonicznych i spotykań osobistych? , na to pytanie postaraj się sam sobie odpowiedzieć. Nie patrz w lusterka bo i tam Lucjana zobaczysz. Miłego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Pustynnik niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 8:38
~~Lucjan napisał(a): Janusz potraktuję ciebie poważnie jak mi napiszesz co ma redakcja do naszego konfliktu, jak masz jakieś inny cel wizyty w redakcji napisz, osobiście nie widzę najmniejszego powodu aby tam z tobą iść , co miałaby ta wizyta przynieść pozytywnego. Po twoim spotkaniu z Jurkiem był krótki okres w którym pisałeś do mnie, " zobacz Lucjan z Jurkiem się różnimy ale potrafimy ze sobą rozmawiać" , ty abyś mógł z kimkolwiek rozmawiać musiałaby to być rozmowa w cztery oczy, przy klawiaturze stajesz się innym człowiekiem, który to prawdziwy Janusz, ten przy klawiaturze? , czy ten z rozmów telefonicznych i spotykań osobistych? , na to pytanie postaraj się sam sobie odpowiedzieć. Nie patrz w lusterka bo i tam Lucjana zobaczysz. Miłego dnia.

jaki ma cel?
zbierz się na odwagę a zobaczysz na własne oczy i usłyszysz...
i nie fantazjuj chłopie że jestem inny w rozmowie w cztery oczy i tutaj kiedy piszę...

to prawda co piszesz że był taki okres kiedy i z Jurkiem można było pisać normalnie...
tyle że było to krótko bo poszedł w kłamstwa i jakieś swoje chore fantazje przypisując mnie to i owo...

więc jak?
piszesz tu tak często o odwadze a ty?...zbierzesz się na nią?
spójrz w lustro i sam siebie zapytaj...
ja teraz po zakupki a ty masz czas na decyzję...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Jeżówka niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 8:54
to prawda co piszesz że był taki okres kiedy i z Jurkiem można było pisać normalnie...
tyle że było to krótko bo poszedł w kłamstwa i jakieś swoje chore fantazje przypisując mnie to i owo..

Więc masz okazję wstawić te kłamstwa
posiadasz przecież własny IPN-ek
spróbuję się odnieść do każdego wpisu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 sierpnia 2024r. o 11:10
~~Czarnobrązowy Pustynnik napisał(a): jaki ma cel?
zbierz się na odwagę a zobaczysz na własne oczy i usłyszysz...
i nie fantazjuj chłopie że jestem inny w rozmowie w cztery oczy i tutaj kiedy piszę...


Teraz pisz jak rasowy konfident , zebrałeś materiały i chcesz " - uprzejmie donieść " redakcji co ja pisałem .
Konfidencie zdobądź się na odwagę i podaj tematy , strony z których zrobiłeś zrzuty do kapownika abyśmy
mieli równe szanse .
Z człowiekiem hołdującym zasadzie " złapany za rękę odpowie że to nie jego ręka " można iść na rozmowę , ty do
takich nie należysz , minęły czasy mężczyzny jakim byłeś pisząc jako F,A, L,C,O lub H,O,R,U,S teraz jesteś płaczliwą
" panienką " nie obrażając Panienek .
Publicznie nie napiszę dlaczego jeszcze przez jakiś czas nie przyjmę twojej " panienko " propozycji spotkania w
redakcji jak masz odwagę zadzwonić to ci odpowiem , przypomnę tel . 696207676 , nie mam dwóch nagich
mieczy aby dodać ci odwagi , cierpliwie poczekam .




Dopisane 30.08.2024r. o godz. 11:10:

nie można iść na rozmowę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Pustynnik niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 11:13
~~Kasztanowa Jeżówka napisał(a): to prawda co piszesz że był taki okres kiedy i z Jurkiem można było pisać normalnie...
tyle że było to krótko bo poszedł w kłamstwa i jakieś swoje chore fantazje przypisując mnie to i owo..

Więc masz okazję wstawić te kłamstwa
posiadasz przecież własny IPN-ek
spróbuję się odnieść do każdego wpisu .

czego Lucjan tu oczekujesz?
że wstawię kopię postu Jurka gdzie sam pisze że pochodzi z ''patologicznej rodziny''?
że jak sam przyznałeś z kolei w swoim poście postawił mnie w ''gronie frajerów''?

są i inne Lucjan ...i kopie postów i kopie screenów...
to jest właśnie mój ''ipeenek'' na takich jak ty ...niestety ale dla ciebie ''na szczęście'' nie można tu zamieszczać zdjęć więc chciałem ci to pokazać bezpośrednio w redakcji ....
boisz się takiej wizyty jak tego by jako zalogowany otawrcie tu zaprzeczać że nie udostępniłeś tu moich danych...

tylko muszę cię Lucjan rozczarować ...niestety dla ciebie mam już coś przed sobą czego się nie wyprzesz...
chcesz to zobaczyć? zapraszam do redakcji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Helenthure niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 11:14




Investigating the Science of Effective Communication

Interpersonal communication is essential to success in all aspect of life. Whether it's constructing connections with others, discussing deals in business, or conveying ideas effectively, mastering the art of clear communication can direct to remarkable outcomes.

In this article, we explore the different facets of productive communication. From oral communication to non-verbal cues, we immerse into the methods that promote explicit and substantial interactions.

Efficient communication involves not only expressing oneself clearly but also attentively attending to others. We explore the relevance of enthusiastic listening and the way it improves reciprocal understanding and nurtures improved connections.

Moreover, we address the responsibility of compassion and emotional intelligence in successful communication. Understanding the emotions of others and staying empathetic can lead to more profound connections and resolution of conflicts.

Additionally, we look into the influence of technology on communication in the era of digitization. While technological developments has facilitated communication easier and more convenient, we furthermore address its potential limitations and the manner in which to handle them.

In conclusion, learning the skill of productive communication is important for success in various aspects of life. By comprehending its basics and exercising active listening, empathy, and adapting to technological advancements, individuals can build stronger connections and accomplish their goals more successfully. event furniture rental phoenix
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.