Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Pranie brudów

~~ niezalogowany
7 września 2024r. o 23:23
No kufea. Skomentuj odpowiedź. Pokaż ,,jaja''.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Werbena niezalogowany
8 września 2024r. o 8:03
~~ napisał(a): No kufea. Skomentuj odpowiedź. Pokaż ,,jaja''.



A jajniki mogą być?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
8 września 2024r. o 8:30
Wychodzi na to że w przypadku kufey jak najbardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kuferek niespodzianek niezalogowany
8 września 2024r. o 9:51
Odnieś sie do konkretów , nie odbijając piłki …!!
Pegula choć pięknie grała , myślami była przy zwycięstwie, jednak przegrała ,tak będzie i w twoim przypadku …
Napisałem ci że zachowujesz się jak rozkapryszona panna , z braku konkretów ..!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 września 2024r. o 10:19
~~znajomy nawet niedawny napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Platynowa Kufea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Kiedy to nikt nie wie. Ale na ulicy Modłowej .Tam pochojraczysz.


pokaż wreszcie że jesteś facetem z J…mi..
Jakie ten Lucjan ma ,,jaja'' pokazał tchórząc przed spotkaniem w redakcji bolca.

Przedstaw się, spotkamy się i pójdziemy do redakcji, nazywanie kogoś tchórzem to tak samo jakbym ja ciebie po tym wpisie nazwał " szczekającym kundlem " . Miłej niedzieli, czekam na termin spotkania w redakcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Omieg niezalogowany
8 września 2024r. o 10:33
Może z nazwiska i imienia byś później mnie się tu czepiał i wyzywał? Rzuć datę i godzinę Ja będę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Knieje i lasy niezalogowany
8 września 2024r. o 10:39
Jedna niechciana , lecz rozdmuchana na skalę nieadekwatną do stanu rzeczy sprawka , pokazała potrzebę bycia ostrożnym jak ważka …
choć jesteśmy tylko .. i aż tylko ludźmi …!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leszczyna ogrodowa niezalogowany
8 września 2024r. o 10:39
~~Platynowa Kufea napisał(a):
Ktoś napisał: ~~obserwator napisał(a): Kozaczyć to teraz będzie ten kto wrzucił dane osobowe . Napisał bym coś więcej ale po co? Ktoś dał dupy i po niej zbierze. Wiesz kto bo zachowujesz się jakbyś wiedział.


odnieś się konkretnie do powyższych wpisów,
a tak , narazie asekuracyjny się stałeś , już nie piszesz
szydząc przy okazji , twoim klasycznym tekstem
podpowiem ci „zluzuj gumę w majtochach”


14240
M2 1 W 2godz. 34 min. temu ....................................
Parówo Ho ru sie , zaczepiasz a jak dostaniesz kopa skomlesz jak kundel .
Jurek w tym poście pisał do ciebie głąbie , to ciebie postawił w granie frajerów , psychopato .

Pisząc o synu trepa pisałem o tobie
No jak? Odniesiesz się do słów swojego braciszka?
a może sam Lucuś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza