Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

14240
M21W2
8 września 2024r. o 10:43
~~Brązoworudy Omieg napisał(a): Może z nazwiska i imienia byś później mnie się tu czepiał i wyzywał? Rzuć datę i godzinę Ja będę .


Zadzwoń , ustalimy termin , przypominam nr . telefonu 696207676 , jak nie masz odwagi zadzwonić podaj swój numer ja
na pewno zadzwonię .
Prostactwo twojego tłumaczenia dużo mówi o tobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 września 2024r. o 10:45
~~Knieje i lasy napisał(a): Jedna niechciana , lecz rozdmuchana na skalę nieadekwatną do stanu rzeczy sprawka , pokazała potrzebę bycia ostrożnym jak ważka …
choć jesteśmy tylko .. i aż tylko ludźmi …!

Dobrze piszesz. Bo jak trafisz na takiego chama i kłamcę jak Lucjan obgada cię zakładając o tobie temat. Opluje ,zwyzywa a nawet posunie się do kłamstw. Jeśli to on udostępnił dane osobowe powinien ponieś adekwatne do przepisów prawa konsekwencje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Omieg niezalogowany
8 września 2024r. o 10:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązoworudy Omieg napisał(a): Może z nazwiska i imienia byś później mnie się tu czepiał i wyzywał? Rzuć datę i godzinę Ja będę .


Zadzwoń , ustalimy termin , przypominam nr . telefonu 696207676 , jak nie masz odwagi zadzwonić podaj swój numer ja
na pewno zadzwonię .
Prostactwo twojego tłumaczenia dużo mówi o tobie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Omieg niezalogowany
8 września 2024r. o 10:55
Nie ściemniaj tu gościu i nie lawiruj. Tak cwaniakujesz za klawiszkami a teraz pisząc do mnie o braku odwagi sam boisz się podać termin? Mam ci podać numer telefonu byś szastał nim na prawo i lewo? To jest moja prywatna sprawa . Krótko- jutro o 12-ej? Pasuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Omieg niezalogowany
8 września 2024r. o 10:59
~~Brązoworudy Omieg napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązoworudy Omieg napisał(a): Może z nazwiska i imienia byś później mnie się tu czepiał i wyzywał? Rzuć datę i godzinę Ja będę .


Zadzwoń , ustalimy termin , przypominam nr . telefonu 696207676 , jak nie masz odwagi zadzwonić podaj swój numer ja
na pewno zadzwonię .
Prostactwo twojego tłumaczenia dużo mówi o tobie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sekwoja wysmukła niezalogowany
8 września 2024r. o 11:07
Lucjan przeczytaj ostatnie zdanie swojego postu. Gdzie widzisz to prostactwo kiedy masz napisane tylko że ktoś ci nie chce podać numeru telefonu? Ty myślisz że każdy tak jak ty chce być na pierwszych stronach gazet? Wyzywałeś tu ludzi wielokrotnie i to w sposób niewybredny więc nie powinno cię to dziwić.
Chcesz spotkania więc napisz kiedy ot tak po prostu bez określania kogoś prostakiem bo właśnie sam się nim okazujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 września 2024r. o 11:35
~~Brązoworudy Omieg napisał(a): Nie ściemniaj tu gościu i nie lawiruj. Tak cwaniakujesz za klawiszkami a teraz pisząc do mnie o braku odwagi sam boisz się podać termin? Mam ci podać numer telefonu byś szastał nim na prawo i lewo? To jest moja prywatna sprawa . Krótko- jutro o 12-ej? Pasuje?


Widzisz anonimie , sam cwaniakujesz przy klawiaturze , o kim napiszę jutro że nie przyszedł do redakcji , jakimś trollu
" Omiegu " który będzie od jutra pisał pod innym pseudonimem .





Dopisane 08.09.2024r. o godz. 11:30:

~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Knieje i lasy napisał(a): Jedna niechciana , lecz rozdmuchana na skalę nieadekwatną do stanu rzeczy sprawka , pokazała potrzebę bycia ostrożnym jak ważka …
choć jesteśmy tylko .. i aż tylko ludźmi …!

Dobrze piszesz. Bo jak trafisz na takiego chama i kłamcę jak Lucjan obgada cię zakładając o tobie temat. Opluje ,zwyzywa a nawet posunie się do kłamstw. Jeśli to on udostępnił dane osobowe powinien ponieś adekwatne do przepisów prawa konsekwencje .


Nie wiem co by było jak by trafił ma taką mendę i dziwny czlowiek a jak ty szmaciarzu hejterze , a teraz jęcz i płacz że jesteś wyzywany .



Dopisane 08.09.2024r. o godz. 11:35:

~~Sekwoja wysmukła napisał(a): Lucjan przeczytaj ostatnie zdanie swojego postu. Gdzie widzisz to prostactwo kiedy masz napisane tylko że ktoś ci nie chce podać numeru telefonu? Ty myślisz że każdy tak jak ty chce być na pierwszych stronach gazet? Wyzywałeś tu ludzi wielokrotnie i to w sposób niewybredny więc nie powinno cię to dziwić.
Chcesz spotkania więc napisz kiedy ot tak po prostu bez określania kogoś prostakiem bo właśnie sam się nim okazujesz.


Podziwiam ciebie , " obiektywizm godny pozazdroszczenia " panie Kali , Lucjana wyzywają jako pierwsi to dobrze , Lucjan odpowiada adekwatnie to be .
Pozdrowienia od chama i kłamcy . Miłej niedzieli .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Omieg niezalogowany
8 września 2024r. o 12:00
Odpowiedziałem ci grzecznie ,bez wyzwisk które są twoją ,,wizytówką''
Twój post poddany jest autokorekcie za chamskie określenie a mój po prostu się nie ukazał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza