Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~ niezalogowany
8 września 2024r. o 17:17
~~Potwierdzenie napisał(a): Czym żyje " Janek koszmarek " wszyscy widzą. Ze też temu z Ocic chce się kopać z takim osłem . Donosiciele to wasi przyjaciele ?

A tutaj co? Donosicielka?
Marianna Schreiber, która niedawno pojawiła się w Telewizji Republika, teraz grozi pozwem sądowym ministrowi Radosławowi Sikorskiemu. "Nie odpuszczę" — zapewnia żona posła Pi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Goowno burza niezalogowany
8 września 2024r. o 17:17
Tak nie pachnie piękna róża
Ani ozon w czasie burzy.
bo to w samym centrum szamba
nasz Janbolec się wynurzył.
Żeby chociaż delikatne
Jak byk na zielonych łąkach
puścił cicho i subtelnie
bez zapachu mini bąka.
A on nie , zażarta menda
prze całością po krawędziach
Nigdy ryja nie oszczędza
i miast gadać znów się zes .ał.
Może kiedyś się dowiemy
kogo miał na celowniku
czyje głównie łapał pierdy
W swym zajadłym kapowniku.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 września 2024r. o 17:28
Wierszokleto jak myślisz? Lucjan jutro o ósmej się pojawi w redakcji jak zapowiedział ? Czy zrobi z mordy cholewę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KLASYK niezalogowany
8 września 2024r. o 17:50
~~Goowno burza napisał(a): Tak nie pachnie piękna róża

A on nie , zażarta menda
prze całością po krawędziach
Nigdy ryja nie oszczędza




14240
M2 1 W 2godz. 34 min. temu ....................................
Parówo Ho ru sie , zaczepiasz a jak dostaniesz kopa skomlesz jak kundel .

Jurek w tym poście pisał do ciebie głąbie , to ciebie postawił w granie frajerów , psychopato .
Pisząc o synu trepa pisałem o tobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 września 2024r. o 18:02
~~ napisał(a): Wierszokleto jak myślisz? Lucjan jutro o ósmej się pojawi w redakcji jak zapowiedział ? Czy zrobi z mordy cholewę?

Zdziwibym się gdyby chciał patrzyć na twoją mordę, jestem pewny że to twoje kolejne "wcielenie" parowo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
8 września 2024r. o 18:25
A mnie nie zdziwi to że się tam nie pojawi bo to gościu tchórzem podszyty który łatwo kłamie ,rzuca wyzwiskami ale sprzed monitora . Niespotykanie nienawistny typ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
8 września 2024r. o 18:42
~~Bolecnauta napisał(a): A mnie nie zdziwi to że się tam nie pojawi bo to gościu tchórzem podszyty który łatwo kłamie ,rzuca wyzwiskami ale sprzed monitora . Niespotykanie nienawistny typ .

Przeproś żonę i syna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
8 września 2024r. o 18:47
Będzie sporo śmiechu jak Lucjan będzie przepraszał fal-co tak jak kiedyś przyjaciel Lucka go przepraszał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza